Głucha dziewczynka była więziona, gwałcona i wykorzystywana jak niewolnica przez prawie 10 lat

Głucha 10-latka z Pakistanu, którą pewne małżeństwo przemyciło do Wielkiej Brytanii, przez prawie 10 lat była bita, gwałcona i zmuszana do wykonywania prac domowych. Na noc dziewczynka była zamykana w piwnicy. Para, która więziła ofiarę, stanęła przed sądem.

Dziewczynka została uprowadzona w 2000 roku z domu w Pakistanie. Od nowych "opiekunów" dowiedziała się, że jej rodzice nie żyją.

83-letni obecnie Ilyas Ashar i jego 63-letnia żona Tallat żona cały czas trzymali dziewczynkę w zamknięciu. Ofiara noce spędzała zamknięta na klucz w piwnicy, a w ciągu dnia była wykorzystywana do prac domowych, m.in. sprzątania, gotowania, mycia i szycia. Jeżeli którąś z czynności wykonała niestarannie lub niezgodnie z oczekiwaniami małżeństwa, była bita i ciągnięta za włosy. Ilyas również wielokrotnie zgwałcił dziewczynkę.

Ofiara jest głucha i nie potrafi mówić. Spędziła w niewoli prawie 10 lat. Nie próbowała uciekać, bo nie miała gdzie. Nie wiedziała nawet, że istnieje inne, lepsze życie.

Dziewczyna została uwolniona w 2009 roku, kiedy policja weszła do domu małżeństwa. 19-letnia wtedy ofiara została znaleziona w piwnicy. Ilyas wraz z żoną zostali oskarżeni o handel ludźmi, bezprawne uwiezienie, wykorzystywanie seksualne oraz stosowanie przemocy fizycznej. Para nie przyznaje się do winy. Sprawa trwa.

Chciała wystąpić w słynnym programie. Wysłała do telewizji wideo, na którym torturuje synka >>

Więcej o: