"Właśnie kogoś k***a zabiłam. To było niesamowite" - nastoletnia morderczyni skazana na dożywocie

Alyssa Bustamante, która w wieku 15 lat zamordowała 9-latkę, została skazana na dożywocie. Dziewczyna przyznała, że dokonała zbrodni, bo "chciała zobaczyć, jakie to uczucie".

Do zabójstwa doszło 21 października 2009 roku w Missouri. Bustamante najpierw udusiła 9-letnią Elizabeth Olten, potem poderżnęła jej gardło i zadała kilka ciosów nożem. Ciało wrzuciła do wcześniej przygotowanego dołu.

Dziewczyna przyznała, że planowała morderstwo, bo chciała zobaczyć, jakie to uczucie. Wcześniej, na jednym z portali społecznościowych, jako hobby wpisała: "Zabijanie ludzi". Po zbrodni Bustamante napisała w pamiętniku: "Właśnie kogoś k***a zabiłam. Udusiłam ją, podcięłam jej gardło i dźgnęłam nożem, kiedy już nie żyła. To było niesamowite. Jak tylko pozbędziesz się myśli typu 'O mój Boże, nie mogę tego zrobić', to robi się całkiem przyjemne. Teraz jestem trochę zdenerwowana i trzęsą mi się ręce. Zmykam, musze lecieć do kościoła lol".

Potrzebowała pomocy

Ciała 9-latki przez dwa dni szukały setki wolontariuszy. W tym czasie Bustamante przyznała się policji do popełnionej zbrodni i wskazała miejsce ukrycia zwłok. Dziewczyna najpierw trafiła do szpitala psychiatrycznego, a potem stanęła przed sądem. Jej obrońcy przekonywali, że miała trudne dzieciństwo i cierpiała na depresję oraz potrzebowała pomocy, której nie otrzymała. Oskarżenie domagało się dla Bustamante kary dożywocia. Nastoletnia morderczyni przed sądem - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

18-letnia obecnie dziewczyna przeprosiła przed sądem rodzinę swojej ofiary i stwierdziła, że chciałaby oddać swoje życie za jej.

W środę sąd skazał Bustamante na dozywocie. Dziewczyna będzie się mogła jednak ubiegać o przedterminowe zwolnienie.

Krwawa rzeź w Zaduszki - jedna z najokrutniejszych zbrodni z czasów PRL-u >>

Więcej o: