Nastolatkowie pochwalili się w internecie nagraniem z brutalnego ataku na Azjatę. Zostali zatrzymani [WIDEO]

Film, na którym widać jak sześciu nastolatków brutalnie bije i okrada Azjatę, oprawcy umieścili w serwisie YouTube. Nagranie zszokowało internautów, którzy powiadomili o sprawie policję. Śledczy poinformowali, że zatrzymali już sześciu chłopaków w wieku od 15 do 17 lat, którzy bili ofiarę, oraz 15-letnią dziewczynę, która filmowała całe zdarzenie.

Jak poinformowała policja, 15-letnia dziewczyna zwabiła 17-letniego Azjatę w ustronne miejsce. Tam chłopaka dopadli jej koledzy. Jak widać na nagraniu, oprawcy nie szczędzą swojej ofierze ciosów oraz rasistowskich wyzwisk.

 

Zdarzenie miało miejsce w niedzielę w Chicago, a nagranie zostało umieszczone w internecie już kilka godzin po ataku. Według policji, napastnicy po pobiciu ukradli także 17-latkowi około 180 dolarów.

Śledczy nie ujawniają tożsamości sprawców ani ofiary. Wiadomo, że pobity chłopak, poza siniakami, otarciami oraz rozbitą wargą, nie doznał poważniejszych obrażeń.

Dwóch 15-latków, trzech 16-latków i 15-letnia dziewczyna odpowiedzą za swoje zachowanie przed sądem rodzinnym. 17-latek będzie odpowiadał jak dorosły.

"Mordercy z wrzosowisk" - makabryczna historia pary, która zabijała dzieci >>

 

Tak wygląda przestępca, który próbował okraść... mistrza sztuk walki >>

Więcej o: