18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Gwałt na żywo w domu Big Brothera. Policja nie ma wątpliwości [WIDEO +18]

Brazylijska policja nie ma wątpliwości, że w reality show Big Brother doszło do gwałtu. 31-letni Daniel Echaniz miał wykorzystać fakt, że jego 23-letnia koleżanka była kompletnie pijana.

Do gwałtu miało dojść w niedzielę nad ranem. W łóżku, obok kompletnie pijanej Monique Amin, położył się 31-letni Daniel Echaniz. Widzowie patrzyli, jak mężczyzna porusza się pod kołdrą , podczas gdy jego koleżanka cały czas leży nieruchomo.

Nagranie z rzekomego stosunku szybko trafiło do internetu, a zszokowani widzowie poinformowali o sprawie policję.

 

Policja, po obejrzeniu nagrania, nie miała wątpliwości, że doszło do gwałtu. Na dodatek Monique przyznała, że nic nie pamięta od momentu, kiedy położyła się spać. Co ciekawe, zaprzeczyła jednak, że została zgwałcona. 31-latek zaś stwierdził, że tylko obmacywał kobietę.

Śledczy zabezpieczyli prześcieradła, pościel i bieliznę 31-latka oraz pokrzywdzonej.

Daniel Echaniz został już usunięty z programu. Prokuratorzy poinformowali, że mężczyźnie grozi do 15 lat więzienia. 23-latka również opuściła reality show.

Seks na basenie w Opocznie. Ktoś wrzucił nagranie do internetu [WIDEO +18] >>

Więcej o: