Uprawiała seks oralny z 7-latką, aby udowodnić miłość do swojego kochanka-pedofila

26-letnia Margaret Ann O'Neill odpowie za wykorzystanie seksualne 7-latki. Kobieta miała uprawiać seks oralny z dziewczynką, aby udowodnić w ten sposób miłość do swojego żonatego chłopaka. 32-letni Christopher Smith został zaś oskarżony o uprawianie seksu z 7-latką. Nagranie ze stosunku policjanci znaleźli na telefonie mężczyzny.

Policja z Florydy zaznaczyła, że informację o pedofilskich skłonnościach Smitha otrzymała od jego drugiej kochanki. Mężczyzna miał poprosić kobietę, aby ta uprawiała seks z 7-latką.

Funkcjonariusze przejęli telefon mężczyzny, na którym znaleźli m.in. nagranie, na którym 32-latek uprawia seks z małoletnią dziewczynką. Poza tym, na aparacie znajdowało się też wideo z seksu oralnego Margaret Ann O'Neill z tą samą 7-latką. Smith oraz O'Neill zostali aresztowani.

26-letnia Margaret tłumaczyła policji, że wykorzystała dziewczynkę, aby zaspokoić apetyt seksualny swojego kochanka. Miała nadzieję, że dzięki temu 32-latek zostawi dla niej swoją żonę. Powiedziała również, że mężczyzna jest manipulatorem i bała się, że ją zostawi, jeżeli nie weźmie udziału w takich praktykach seksualnych.

Christopher Smith usłyszał zarzuty wykorzystania seksualnego dziecka. Margaret Ann O'Neill postawiono pięć takich samych zarzutów.

Policja nie ujawnia, kim była wykorzystana 7-latka.

Pedofil zamordowany przez współwięźniów. "Był wypatroszony, krew była wszędzie" >>

 

Seks na basenie w Opocznie. Ktoś wrzucił nagranie do internetu [WIDEO +18] >>

Więcej o: