Dziwne i śmieszne przypadki policji ze zwierzętami [GŁOSOWANIE]

Obława na kobrę, pościg za koniem, pyton pełzający po pociągu, pies blokujący autostradę... Wybierz najśmieszniejszą policyjną historię 2011 roku związaną ze zwierzętami.

Sarny nagrane wideorejestratorem. Przekroczyły prędkość? [ WIDEO ]

Stado saren wyszło prosto przed radiowóz z wideorejestratorem. Szczęśliwie samochód nie prowadził w tym momencie pościgu za piratem drogowym i jechał powoli. Sarny nie przekroczyły dopuszczalnej prędkości, ale i tak zostały nagrane .

Trzyipółmetrowy wąż pełzał po pociągu

Wąż o długości trzech i pół metra wypełzł wieczorem z paczki przewożonej w pociągu relacji Gdynia-Zakopane. Zamieszanie spowodowane łapaniem gada na stacji w Iławie sprawiło, że skład wyruszył z dworca z opóźnieniem.

Wąż w pociągu - ZDJĘCIA >>

Ugryzł pasażera i zajął jego miejsce

Policjanci z Brodnicy zostali wezwani do nietypowej kolizji drogowej. Sporej wielkości pies wtargnął pod jadący samochód, a następnie ugryzł pasażera, wskoczył do jego auta i już nie chciał go opuścić . Potrzebna była interwencja pracowników schroniska dla zwierząt.

Pies wygryzł pasażera [ZDJĘCIA]>>

Przerażona kobieta: na trawniku jest ogromny...

Do dyżurnego zamojskiej policji zadzwoniła przerażona kobieta i powiadomiła, że na osiedlowym trawniku jest ogromny wąż. Leży sobie. Okazało się, że właściciel wyprowadził gada na spacer.

Suczka zatrzymała ruch na autostradzie [WIDEO]

Na autostradę numer 84, w Portland w USA, wpadł mały piesek właściwie suczka, szpic miniaturowy. Wysunęła się swojej właścicielce z obroży. Ruch stanął, a kierowcy zaczęli wydzwaniać na policję i próbowali złapać psa. Po 20 minutach suczka sama wróciła do domu.

Suczka zablokowała autostradę [ZDJĘCIA]>>

Koza marzła w samochodzie czekając na randkę.

O zwierzęciu pozostawionym przez kilka godzin na mrozie, na tylnym siedzeniu samochodu osobowego, zaalarmowała policję mieszkanka Korsz (Warmińsko-Mazurskie). Pijanego właściciela zwierzęcia odnaleziono w pobliżu auta , przy sklepie spożywczym.

Koza w samochodzie [ZDJĘCIA]>>

Pirat na czterech nogach. I galop krajową 12 [ WIDEO ]

Nietypowy pirat drogowy na krajowej "dwunastce". To klacz, która galopowała między jadącymi samochodami . Musieli interweniować policjanci. Niesfornego konia zatrzymali w okolicach Chojna Nowego (woj. lubelkie).

Pościg za koniem [ZDJĘCIA]>>

Alarm, mobilizacja służb. Kobra królewska okazała się zaskrońcem [ZDJĘCIA]

Policjanci z Będzina, Dąbrowy Górniczej, Siewierza i z Katowic, a także strażacy zabezpieczali zalew Pogoria IV, bo miała tam grasować kobra królewska. A był to zwykły zaskroniec.

Obława na kobrę [ZDJĘCIA]>>

Krowa spowodowała wypadek i uciekła

Krowa wpadła na drogę wprost pod koła tico. Doszło do zderzenia. Jedyną ofiarą wypadku jest tico. Krowie, ani kierowcy nic się nie stało.

Niesamowita historia psa, który przeżył zakopany pod ziemią ponad 40 godzin [ZDJĘCIA] >>

Brutalna, bezsensowna akcja policji - WIDEO I ZDJĘCIA>>

Która historia najbardziej ci się spodobała?
Więcej o: