Szaleniec próbował zabić dziewczynę. Wjechał za nią autem do sklepu [WIDEO]

Wściekły mężczyzna, po kłótni z partnerką, postanowił ją zabić. Próbował rozjechać ją samochodem na parkingu, jednak kobiecie udało się uciec do pobliskiego sklepu. Oprawca nie dał jednak za wygraną i... wjechał tam za nią. Wszystko nagrały kamery monitoringu.

Szaleniec próbował zabić dziewczynę. Wjechał za nią autem do sklepu [KADR PO KADRZE] >>

 

Do zdarzenia doszło w Tennessee w USA. Jak widać na nagraniu, do sklepu spożywczego wbiega nagle kobieta. Nie mija chwila i za nią do środka wjeżdża terenowy samochód, niszcząc wszystko po drodze. Kobiecie udaje się uciec spod kół, jednak auto zahacza o 40-letniego właściciela sklepu, który zostaje lekko ranny.

Szalony kierowca - Eric Whitaker - wysiada z wozu i pierwsze co robi, to sprawdza, czy udało mu się kogoś przejechać. Zauważa, że nie i wybiega ze sklepu. Na parkingu kradnie inny samochód i próbuje uciec. Ale nie udaje mu się daleko zajechać, bo zaraz po dostaniu się na ulicę, zderza się czołowo z samochodem dostawczym.

 

Whitaker trafił do szpitala. Jego stan jest krytyczny. Jeżeli uda mu się przeżyć, najprawdopodobniej usłyszy zarzuty usiłowania zabójstwa, napaści i kradzieży.

Ktoś podkradł ci miejsce na parkingu? Jest sposób na cwaniaka! [WIDEO] >>