Bulwersujący film z agresywnym 4-latkiem. Ojciec, który to nagrał ma pretensje...

Prokuratura Generalna zbulwersowana filmikiem w internecie pokazującym 4-latka namawianego przez dorosłych do agresywnych zachowań. Popołudniu do lubelskiej policji zgłosił się ojciec chłopca z pretensjami, ze upubliczniono jego film - informuje Radio Zet.

Na filmie zamieszczonym na serwisie YouTube widać małego chłopca, który namawiany przez dorosłych przeklina i uderza głową, rękoma i nogami w matę treningową trzymaną przez dopingującego go mężczyznę. "Ty frajerze je..ny! Zaraz kopnę cię ku..a, zaraz dostaniesz! - krzyczy dziecko. "Dobre! Teraz uderz z łokcia!" - zachęca go mężczyzna z matą.

Film zatytułowany jest "Nastepne Pokolenie - 4latek.... maly gangster?? "

 

Rzecznik Praw Dziecka dostał kilkadziesiąt maili od ludzi z całej Polski, których oburzyło nagranie. Złożył już w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Skieruje też wniosek do sądu rodzinnego. Jak donosi Radio Zet, sprawą zajmie się także Prokuratura Generalna, która dokona oceny prawnej tego zdarzenia.

Popołudniu na komisariat policji zgłosił się mieszkaniec Lublina. Miał pretensje, że nagrany przez niego film, bez jego zgody został upubliczniony. Nagranie pochodzi sprzed dwóch lat - dowiaduje się Radio Zet. Ojciec chłopca miał je w swoim komputerze. Policjanci zbierają materiały. Prześlą je prokuraturze. Przypuszczają, że chodzi o środowisko kibiców lubelskiego Motoru.

Przesłuchana została także matka dziecka. Rodzice mieszają oddzielnie.

"Mordercy z wrzosowisk" - makabryczna historia pary, która zabijała dzieci >>

 

Córka sędziego bita przez ojca. Ujawniła film - ZDJĘCIA I WIDEO>>

Więcej o: