18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Polowanie na bandytę, który nagrał, jak karmi pytona kotem [DRASTYCZNE WIDEO]

Brytyjska RSPCA (organizacja zajmująca się ochroną zwierząt) prosi internautów o pomoc w znalezieniu zwyrodnialca, który nagrał, jak karmi pytona małym kotkiem. Szokujące wideo zostało umieszczone w internecie.

Nagranie zaczyna się dość niewinnie. Młody chłopak w czapce Mikołaja bawi się z kotkiem na łóżku. W tle słuchać świąteczna muzykę.

Po chwili można zauważyć, że na tym samym łóżku, pod poduszkami, leży pyton tygrysi. Chłopak wsadza kota w swoją czapkę i pokazuje go do kamery. Następnie znowu kładzie go na łóżku. Zaciekawione zwierzę podchodzi do pytona. Widać, że się boi i nie chce konfrontacji. Chłopak zaczyna się z nim jednak tak bawić, że kotek coraz bardziej zbliża się do węża. Po chwili pyton błyskawicznie chwyta ofiarę i zaczyna dusić. Kot piszczy, ale nie ma szans. Zostaje w całości zjedzony.

Zwyrodnialec nagrał, jak karmi pytona kotem [ZDJĘCIA]>>

 

Przerażające nagranie zatytułowane "Python Christmas" zostało zamieszczone na serwisie "Flix" z konta zarejestrowanego w Islington w północnym Londynie. Jedną ze wskazówek mogących pomóc w znalezieniu zwyrodnialca, jest przypuszczenie, że jest on fanem bajki Alladyn Disneya. Nagrania i piosenki z niej zamieścił bowiem na swoim profilu na You Tube.

Jeżeli "bohater" nagrania zostanie złapany, grozi mu sześć miesięcy więzienia i 20 tysięcy funtów grzywny.

Niesamowita historia psa, który przeżył zakopany pod ziemią ponad 40 godzin [ZDJĘCIA] >>

Więcej o: