Rozwścieczony pitbull wpadł do fryzjera [WIDEO]

Klientom zakładu fryzjerskiego na pewno nie było do śmiechu, jednak internauta, który zmontował nagranie z takim podkładem muzycznym, z pewnością dobrze się bawił.

16 września tego roku do zakładu fryzjerskiego w Rhode Island w USA wbiegł rozwścieczony pitbull. Klienci oraz właściciel próbowali bronić się przed zwierzęciem, jednak pies długo nie dawał za wygraną. W ruch poszły suszarki, a blaty i krzesła posłużyły jako schronienie dla przerażonych mężczyzn. Na szczęście skończyło się tylko na kilku niegroźnych pogryzieniach.

Nagranie z zajścia trafiło do internetu. W wersji oryginalnej wyglądało całkiem groźnie, jednak znaleźli się tacy, którzy postanowili je trochę zmodyfikować... Dopiero wtedy zrobiło prawdziwą furorę:

 

Wideo bardzo się spodobało internautom, jednak ofiarom pitbulla do śmiechu na pewno nie było. Tego dnia pies zaatakował jeszcze trójkę dzieci, które z niegroźnymi ranami trafiły do szpitala. Jak się okazało, zwierzę już wcześniej rzucało się na ludzi. Po złapaniu zostało poddane kwarantannie, a następnie uśpione.

Aresztowani uprawiali seks oralny siedząc w... radiowozie >>

 

PIJANI W AKCJI! [WIDEO] >>