Tłum wymierzył sprawiedliwość i... rozebrał złodzieja do naga [WIDEO]

Kiedy przechodnie zauważyli złodzieja torebki, postanowili wziąć sprawiedliwość w swoje ręce. Kara, jaką mu wymierzyli, robi furorę w internecie.

Naga sprawiedliwość - złodziej rozebrany przez świadków kradzieży [ZDJĘCIA] >>

Do zdarzenia doszło w Meksyku w mieście Providencia. Kiedy przechodnie usłyszeli wołanie o pomoc okradanej kobiety, nie pozostali obojętni. Grupa około 10 osób dopadła złodzieja torebki przy ruchliwej ulicy. Niewiele myśląc, rzucili przestępcę na ziemię i... zaczęli rozbierać. Na nic się zdały jego rozpaczliwe prośby o złagodzenie kary. - Ktoś nagle krzyknął: "Weź jego ubranie, rozbierz go!" Zdjęli mu buty i rzucili na ulicę, potem ściągnęli spodnie i na końcu bieliznę. To było naprawdę zabawne - powiedział jeden z obecnych na miejscu mężczyzn.

Rabuś został w samych skarpetkach, przy ruchliwej ulicy. Mężczyzna próbował prosić o pomoc jednego z przejeżdżających kierowców, ale ten zignorował go. Tłum obserwujący całe zdarzenie śmiał się i wiwatował na widok tak wymierzonej sprawiedliwości.

Na pomoc rabusiowi przyszedł dopiero policjant. Przypuszczamy, że złodziej ucieszył się na jego widok.

Przegrała zakład. Przebiegła przez miasto w samych stringach [ZDJĘCIA] >> Kompletnie nagi kierowca szalał po mieście [WIDEO] >>