Trzy razy deportowali go z kraju. Znowu wrócił i zamordował swoją byłą dziewczynę

Nielegalny imigrant, który zamordował swoją byłą dziewczynę, był wcześniej trzy razy deportowany z Wielkiej Brytanii. Niestety, mężczyźnie przed zbrodnią udało się po raz kolejny dostać do kraju i zamordować kobietę w zemście za rozstanie.

Yonas Beraki przyznał się przed sądem do zamordowania swojej byłej partnerki Genet Kidane i został skazany na dożywocie. Mężczyzna zepchnął kobietę ze znajdującego się nad ulicą mostu, którym codziennie chodziła do pracy. Sam również zeskoczył, ale nic mu się nie stało. Kidane zginęła na miejscu.

Jak się okazało, Bereki przed zabójstwem był trzy razy deportowany z Wielkiej Brytanii do rodzinnej Erytrei, ale za każdym razem udało mu się wrócić. Ostatnim razem przedostał się do kraju ukryty w ciężarówce.

Powiedział jak i gdzie ją zabije

Najbardziej przeraża fakt, że mężczyzna mówił wcześniej Kidane, gdzie i jak ma ją zamiar zabić. Wielokrotnie też nachodził ją i groził jej śmiercią. Kobieta informowała o wszystkim policję, ale ta miała zignorować jej prośby o ochronę. - Moja matka i ja informowaliśmy policję wiele razy, że on jest szaleńcem, ale oni nic z tym nie zrobili. Matka była bezradna w tej sprawie - powiedziała 22-letnia córka ofiary.

Yonas Beraki i Genet Kidane byli parą przez rok. W 2010 roku kobieta zakończyła związek z powodu problemów partnera z alkoholem oraz jego obsesyjnej potrzeby kontroli nad nią.

Sędzia Richard Griffiths-Jones mówił podczas procesu: "Zostałeś wywieziony z tego kraju, ale wróciłeś, moim zdaniem, żeby realizować swoje chore obsesje, nie akceptując końca związku. (...) Zapowiedziałeś, gdzie i jak ją zabijesz i w końcu to zrobiłeś. Zadecydowałeś, że powinna umrzeć, bo nie chciałeś, aby żyła bez ciebie".

Beraki najprawdopodobniej zostanie deportowany. Po raz czwarty.

Dwulatka dwa razy przejechana przez samochód. Przechodnie ignorują umierające dziecko [DRASTYCZNE WIDEO +18] >>

Więcej o: