Córka sędziego bita przez ojca. Ujawniła film [WIDEO]

Sędzia z Teksasu, William Adams skatował swoją córkę pasem. Dziewczyna, wtedy 16-letnia, potajemnie nagrała chłostę. Po siedmiu latach zdecydowała się opublikować wideo. Na serwisie YouTube obejrzało je już prawie cztery miliony osób. Skandal opisują od kilku dni największe amerykańskie serwisy internetowe

Hillary Adams zamieściła nagranie w serwisie YouTube by, jak tłumaczy, pomóc ojcu. Pochodzi ono z 2004 roku, gdy miała 16 lat. Teraz kobieta ma 23 lata. Zdecydowała się ujawnić nagranie w ostatnim tygodniu. Zdaje sobie sprawę z tego, że zrujnowała ojcu reputację.

Sędzia Adams bije Hillary ZDJĘCIA LEPSZEJ JAKOŚCI>>

Hillary Adams wyjaśniła, że dostawała lanie już wcześniej, ale działo się coraz gorzej, dlatego ustawiła kamerę i nagrała bicie. Przeczuwała, że tego dnia dostanie lanie. Została złapana przez ojca na ściąganiu z internetu muzyki i gier.

Kobieta jest chora na porażenie mózgowe. W dzieciństwie miała przykurcz dłoni, ale między innymi dzięki grze na pianinie, jej ręce są całkiem sprawne.

Ojciec drze się, przeklina i bije

Najpierw gaśnie światło w pokoju. Potem widać jak ojciec Hillary, sędzia William Adams, wchodzi z pasem do jej pokoju, każe jej się położyć na łóżku. Dziewczyna nie chce się położyć. - Połóż się, bo dam ci klapsa w pier****ną twarz - krzyczy ojciec. Zadaje jej potężne razy po nogach i po pośladkach. W pewnym momencie do pokoju wchodzi jej matka. Przejmuje pas od sędziego Adamsa i bije dziewczynę. Ojciec wraca z innym pasem i kontynuuje bicie. W nagraniu słychać bardzo dużo przekleństw. Dziewczyna dostaje około 20 potężnych uderzeń.

Na serwisie YouTube nagranie obejrzało prawie cztery miliony osób. W ciągu doby filmowi przybyło prawie dwa miliony widzów. Skandal opisały, w internetowych wydaniach, największe amerykańskie media.

Sędzia Adams: To nie było aż tak źle, zdyscyplinowałem dziecko

Kobieta wyjaśniła, że postanowiła ujawnić wideo, z którego opublikowaniem czekała na odpowiedni moment, bo ojciec nękał ją telefonami z groźbami. Hillary napisała na Twitterze, że jej ojciec potrzebuje prawdziwej pomocy, a nie nienawiści. Moim życzeniem jest, żeby ludzie zaoferowali mu profesjonalną pomoc, bo on tego potrzebuje.

Hillary powiedziała też, że przemoc w jej rodzinie zdarzała się regularnie.

Po ukazaniu się nagrania, sędzia Adams powiedział: - To było lata temu. W moim mniemaniu nie zrobiłem nic złego. Zdyscyplinowałem dziecko złapane na internetowej kradzieży. To nie było aż tak źle, jak to wygląda na taśmie - ocenił.

Ignorował zeznania dzieci?

Prokurator Okręgowy przygląda się teraz orzeczeniom sędziego Adamsa. Miał on między innymi uznać w wyroku z października zeszłego roku, że oświadczenie dziecka nie jest dowodem. I to mimo tego, że młody człowiek był przesłuchiwany przez psychologa, który mu uwierzył. Innym razem sędzia Adams oświadczył, że wszystkie dzieci fantazjują i ich zeznania nie powinny być brane pod uwagę.

Wszczęte zostało dochodzenie w sprawie okoliczności powstania filmu i tego co na nim widać. Ale już wiadomo, że sędzia Adams nie zostanie ukarany. Przestępstwo, które popełnił przedawnia się po pięciu latach.

Sędzia Adams został w środę zawieszony w obowiązkach na dwa tygodnie. Zarabia rocznie ponad 138 tysięcy dolarów.

 

Kasia Kobiela powiedziała, że jedzie do Zduńskiej Woli, była we Wrocławiu [ZDJĘCIA]>>

Piękna modelka zamordowała i zjadła swojego męża. "Stanowi zagrożenie dla otoczenia">>

Komunikaty policji

Więcej o: