Odgryzła jądra swojemu chłopakowi

44-letnia Maria Topp, która odgryzła swojemu partnerowi jądra, odpowie za spowodowanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Kobiecie grozi do pięciu lat więzienia.

Wszystko wydarzyło się w lutym tego roku, kiedy para Brytyjczyków wróciła do mieszkania po mocno zakrapianej imprezie. Prawdopodobnie doszło między nimi do kłótni i wtedy Maria Topp rzuciła się z zębami na jądra partnera i odgryzła je.

Poważnie ranny mężczyzna około godz. czwartej nad ranem wezwał pogotowie. Ból ledwie pozwalał mu mówić. Ratownicy medyczni natychmiast przewieźli poszkodowanego do szpitala, gdzie przyszyto mu utracone jądra.

Udany związek

Maria Topp została aresztowana przez policję. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy, para była ze sobą od pięciu lat. Wiadomo, że wiele razy rozchodzili się i wracali do siebie, ale ogólnie związek był udany. Wszystko wskazuje na to, że do tragicznych wydarzeń w dużym stopniu przyczyniła się ogromna ilość alkoholu wypita przez oboje feralnej nocy.

Kobieta nie pamięta, dlaczego zaatakowała mężczyznę. Przed sądem przyznała się do poważnego uszkodzenia ciała swojego partnera, jednak utrzymuje, że zrobiła to rękoma. Oskarżenie nie daje jednak wiary w jej tłumaczenia.

Wyrok w sprawie Topp ma zapaść 11 listopada. Kobiecie grozi pięć lat więzienia.

Piękna modelka zamordowała i zjadła swojego męża. "Stanowi zagrożenie dla otoczenia" [ZDJĘCIA] >>

 

c

Więcej o: