Zakochał się w swoim psie i uprawiał z nim seks. "To mój życiowy partner"

Pewien 25-letni Szwajcar zakochał się w swoim psie i uprawiał z nim seks od 2008 roku. Mężczyzna uniknął więzienia obiecując, że podda się leczeniu psychiatrycznemu - donosi Dailymail.co.uk.

Mężczyzna na znak miłości do pupila (którego nazywa swoim "życiowym partnerem"), zjawił się w sądzie z obrożą dla psa na szyi. 25-latek przyznał się do stosunków seksualnych ze zwierzęciem. Jak się okazało, mężczyzna w kontaktach z Blaesslim (tak ma na imię zwierzę) "troszczył się o romantyczną atmosferę" - zapalał świece w sypialni, częstował psa czekoladą, a po wszystkim czule przytulał się do niego pod kołdrą.

"Miłośnik zwierząt" nie był jednak wierny wobec swojego pupila. Przyznał, że "spał" z dwoma innymi psami w czasie - jak to nazwał - związku z Blaesslim.

Prokurator domagał się 20 miesięcy więzienia dla oskarżonego, ale sąd skazał 25-latka na osiem miesięcy w zawieszeniu na czas trwania leczenia.

Weterynarz powiedział przed sądem, że nie znalazł dowodów na to, że Blaessli ucierpiał podczas stosunków z mężczyzną. Sam oskarżony stwierdził, że jego życiowego partnera nic nie bolało, a nawet było mu przyjemnie.

Badania ostatnich lat wykazały, że 275 tysięcy Szwajcarów miało kontakty seksualne ze zwierzętami.

Piękna modelka zamordowała i zjadła swojego męża. "Stanowi zagrożenie dla otoczenia" [ZDJĘCIA] >>

 

Pedofil zamordowany przez współwięźniów. "Był wypatroszony, krew była wszędzie" >>

Więcej o: