Rabuś-przebieraniec napada bukmacherów. Był już Elvisem Presley'em, włóczęgą, robotnikiem... [ZDJĘCIA]

Ten przestępca chyba śmiało mógłby walczyć o nagrodę w konkursie na najlepiej przebranego kryminalistę. Podczas każdego napadu zakłada inny kostium, a niektóre z nich są naprawdę oryginalne...

53-letni rabuś, znany policji jako Martin Joseph Reilly, zakłada peruki, kapelusze, dokleja sobie wąsy i ubiera się w bardzo oryginalne stroje. Przebierał się już między innymi za Elvisa Presley'a, włóczęgę i robotnika. W sumie odpowiada za co najmniej 11 napadów na bukmacherów na terenie Sussex, Hampshire, Surrey, Northamptonshire, Bedfordshire, Essex i Londynu w Wielkiej Brytanii. Podczas każdej akcji miał na sobie inne przebranie.

ORYGINALNE PRZEBRANIA NIEUCHWYTNEGO RABUSIA - ZDJĘCIA >>>

Modus operandi zawsze wygląda tak samo: Reilly wchodzi do lokalu i grożąc nożem lub pistoletem, żąda od pracowników wydania pieniędzy. Jak dotąd nikogo nie skrzywdził i nie wiadomo, czy jego broń jest prawdziwa, ale policja ostrzega, aby nie ryzykować bliższego spotkania z tym człowiekiem.

Nagroda za "przebierańca"

Zgodnie z opisem mężczyzna jest wysoki (ponad 180 cm wzrostu), ma średnią budowę ciała, niebieskie oczy, ogoloną na łyso głowę i blizny na policzkach (szczególnie widoczne na lewym policzku). Wiadomo, że w przeszłości mieszkał w różnych częściach Anglii i przedstawiał się m.in. jako Martin McAuley, Martin Anderson i Martin O'Reilly. Funkcjonariusze podejrzewają, że rabuś przemieszcza się po kraju pociągami.

Osoba, która pomoże w jego złapaniu może liczyć na nagrodę w wysokości 10 tysięcy euro.

Policjant zwolniony z pracy za dziki seks na masce samochodu [ZDJĘCIE]>> Po ponad 30 latach próbują ustalić tożsamość ofiar seryjnego mordercy-klauna. Czy teraz się uda? [ZDJĘCIA] >>

Szokujące seksualne zabawy gimnazjalistów - modne już nie tylko "Słoneczko" >>

Więcej o: