Bezdomny Pan Adam znalazł majątek i oddał

Bezdomny 54-latek z Białej Podlaskiej znalazł teczkę, w której było dwa tysiące złotych, karty bankomatowe, w tym jedna z numerem PIN, komórka i inne rzeczy. Wszystko zaniósł na policję.

Dla człowieka nie mającego nawet domu, to był majątek. Pan Adam znalazł teczkę w okolicach dworca autobusowego w Białej Podlaskiej. W środku było ponad 2 tys. zł, telefon komórkowy, legitymacja, kilka kart bankomatowych, w tym jedna z numerem PIN, pęk kluczy oraz inne dokumenty. Bez trudu bezdomny mógł się wzbogacić. Ale okazał się nad wyraz uczciwym człowiekiem.

Pod wieczór pojawił się z teczką na komendzie policji. Dał teczkę dyżurnemu i powiedział, że chce aby policja dotarła do właściciela i zwróciła zgubę. I wyszedł z komendy.

Właścicielem teczki jest 59-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Nie było go w domu, więc policja powiadomiła żonę. Teczka czeka na komendzie.

Policjanci dotarli dzisiaj do Pana Adama. Powiedział, że miewał konflikty z prawem, ale ani chwili się nie wahał czy oddać teczkę. Kilka tygodni temu, ten sam bezdomny, znalazł portfel z dokumentami. Też oddał go policji. Za jej pośrednictwem trafił do właściciela.

Policjant powala jak wrestler - WIDEO I ZDJĘCIA>>