Przebrany za gumę do żucia napadł na sklep. Kostium zepsuł wszystko [WIDEO]

Człowiek przebrany za gumę do żucia wszedł do sklepu w San Diego i oznajmił sprzedawcy, że "to jest napad". Dodał, że pod kostiumem ma broń. Pracownik sklepu, zdziwiony całą sytuacją, zaczął się śmiać. "Guma" chciała pokazać, że to nie są żarty, ale niepraktyczne przebranie pokrzyżowało jej plany...
 

Do zdarzenia doszło piątego września. Człowiek przebrany za gumę z kreskówki "The Gumby Show" wszedł do sklepu i zakomunikował sprzedawcy, że "to jest napad". Dodał, że pod kostiumem ma broń.

Sprzedawca, zdziwiony całą sytuacją, zaczął się śmiać. "Gumby'ego" wyraźnie to rozzłościło i zaczął krzyczeć: "Nie wierzysz, że to napad? To pokażę ci moją broń!". W tym momencie sięgnął do kieszeni, ale okazało się, że nie może w niej zmieścić ręki. Skończyło się na tym, że z kostiumu wypadło mu 26 centów na podłogę. Nieudolny przestępca pozbierał je i upokorzony wyszedł ze sklepu.

Kasjer nie poinformował o zdarzeniu policji, bo uznał, że był to głupi żart. Zrobił to dopiero właściciel sklepu, który zauważył nietypowe nagranie przeglądając taśmy z monitoringu. Później sprzedawca, który nigdy nie słyszał o Gumby'm, powiedział funkcjonariuszom, że do lokalu wszedł mężczyzna przebrany za zielonego Spongeboba (bohatera popularnej kreskówki).

Policja w San Diego poszukuje niedoszłego złodzieja.

Policjant przyłapany na dzikim seksie na masce samochodu [ZDJĘCIE]>>

Więcej o: