Sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta z koronawirusem. "Miałem pewien symptom"

Adam Kwiatkowski, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta, poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że zostało u niego potwierdzone zakażenie koronawirusem SARC-CoV-2. Wcześniej wrócił z wakacji.

Adam Kwiatkowski pełni funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezydenta od sierpnia 2015 roku. W piątek przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uzyskał pozytywny test na COVID-19.

Kwiatkowski zaznaczył, że badaniu poddał się po powrocie z wakacji z uwagi na "symptom towarzyszący koronawirusowi", który się u niego pojawił. Podkreślił równocześnie, że, nie miał kontaktu osobistego z żadnym ze współpracowników Kancelarii Prezydenta.

Kwiatkowski w kolejnym wpisie zapewnił, że obecnie czuje się dobrze. - "Proszę o uszanowanie mojej Rodziny i mnie szczególnie w najbliższym czasie - będę Was informował, jak rozwija się sytuacja - dziękuje za wsparcie i pamięć w modlitwie". - Napisał.

Zobacz wideo W przyłbicy albo maseczce do szkoły? MEN: Zastanawiamy się nad wprowadzeniem nakazu w przestrzeniach wspólnych
Więcej o: