Sosnowiec. Złodzieja nagrała kamera zamontowana w okradzionym aucie. Policja prosi o pomoc [WIDEO]

Sosnowiecka policja prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu. W okradzionym aucie znajdowały się rzeczy o wartości 1600 zł. Sytuację zarejestrowana kamera zamontowana w samochodzie. Policja publikuje film ze zdarzenia i prosi o pomoc w ustaleniu sprawcy.
Zobacz wideo

Do kradzieży doszło w nocy z 29 na 30 sierpnia na ulicy Sikorskiego w Sosnowcu. Sprawca wybił szybę w tylnych drzwiach auta, a następnie wykradł z wnętrza samochodu przedmioty o łącznej wartości 1600 zł. Wizerunek potencjalnego sprawcy zarejestrowała kamera zamontowana w aucie.

Na krótkim nagraniu, które opublikowała na swoich stronach śląska policja widzimy, jak złodziej z łupami przechodzi przed maską samochodu, po czym oddala się znikając w ciemnościach. Policja prosi o pomoc w ustaleniu personaliów mężczyzny.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt z Komisariatem Policji III w Sosnowcu pod nr 32 269 1300 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką policji. Osobom przekazującym informacje zapewniamy anonimowość

- czytamy w oświadczeniu Śląskiej Policji.

Więcej o: