Tusk wygwizdany podczas obchodów Święta Niepodległości. Prawica się cieszy: Ma czego chciał

Donald Tusk był jedną z osób, które składały wieńce przed Grobem Nieznanego Żołnierza. Gdy składał kwiaty z tłumu słychać było gwizdy.

"Ma czego chciał" - triumfuje związany z PiS serwis wPolityce.pl. "Grając własną grę, najwyraźniej się przeliczył. Mając na sumieniu całą listę grzechów wobec Polski, powinien spodziewać się, że jego obecność na placu Piłsudskiego w Warszawie wywoła skrajne emocje. I wywołała" - czytamy.

Cieszy się również prawicowa część Twittera. "Najodpowiedniejsze przywitanie przez rodaków", "Brawo Polacy", "Tusk wygwizdany - cudna chwila" - to część komentarzy wskazująca na patriotyczne uniesienie internautów.

"Naród jest mądry. Wie jak wyrazić swój stosunek do fałszywych gierek Donalda Tuska. Atakowanie Prezydenta o to, że realizuje etykietę, jest nie tylko zbyteczne, ale i szkodliwe... Wiadomo było przecież, że Tusk się przeliczy..." - pisze publicystka tygodnika "Sieci Prawdy". 

Uroczystości na 11 listopada

Podczas obchodów Święta Niepodległości na warszawskim placu Piłsudskiego, przed Grobem Nieznanego Żołnierza wieńce złożyli: prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło oraz wicepremierzy Piotr Gliński i Mateusz Morawiecki, marszałkowie oraz wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, ministrowie, przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk, przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański i przewodniczący Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Witold Kołodziejski.

99 lat temu, 11 listopada 1918 roku, Rada Regencyjna przekazała Józefowi Piłsudskiemu władzę wojskową i naczelne dowództwo podległych jej wojsk polskich. Tego samego dnia Niemcy podpisały zawieszenie broni kończące I wojnę światową. Po 123 latach zaborów Polska odzyskiwała niepodległość.

Zobacz także: "Wiele nie podoba mi się w Polsce, ale jest jedna rzecz, z której jako patriota jestem bardzo dumny"

Święto Niepodległości, Józef Piłsudski i Roman Dmowski - ile wiedzą warszawiacy? [SONDA]

Więcej o:
Komentarze (928)
Tusk wygwizdany podczas obchodów Święta Niepodległości. Prawica się cieszy: Ma czego chciał
Zaloguj się
 • olikot73

  0

  Jak tak dalej będzie szczuł na Polskę to następnym razem nie tylko zostanie wygwizdany i wybuczany ale również wywieziony na taczkach

 • wranek

  Oceniono 1 raz 1

  Widziałem. To były osoby,które Adolf by uznał za dobry materiał....
  Dziwił by sie tylko, że w Warszawie, gdzie zaciukał setki tysięcy ludzi, ma aż takie poparcie...

 • miastowiec-ze-wsi

  0

  Takie cienkie te gwizdy były a tyle kady poszło ze PiS musi zrobić wewnętrzne śledztwo kto ukradł pieniądze.

 • miastowiec-ze-wsi

  0

  Pare PiSowskich lumpow gwiżdżący a podnieta prawacki PiSowskuego scierwa propagandowego jakby Kaczyński Nobla dostał. Cóż musza sobie zrekompensować upokorzenie ze kurdupel znów jak tchórz zwiał.

 • adam545

  Oceniono 2 razy 2

  sprzedał polske niemcom w Brukseli i teraz jeszcze sie pakuje na obchody jako polak a moze volksdojcz

 • muzyk_barokowy

  Oceniono 2 razy 2

  Jak widać, Polska jest krajem bardzo tolerancyjnym. Tylko go wygwizdali.

 • zawsze888

  Oceniono 2 razy 2

  ....ciezko na to sobie zapracowal....

 • acototak

  Oceniono 1 raz 1

  I jak tu nie zgodzić się z Bartoszewskim?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX