Prezes już czuje się lepiej. Jutro z kierownictwem PiS bierze się za rekonstrukcję rządu

O spotkaniu kierownictwa partii poinformowała na Twitterze rzecznik Prawa i Sprawiedliwości. Nie wiadomo, czy to oznacza, że dowiemy się kiedy nastąpią zapowiadane zmiany w składzie rządu.

Jutro spotkanie kierownictwa PiS.Tematem spotkania ogólna sytuacja polityczna w tym rekonstrukcja rządu - napisała Mazurek na Twitterze. Spotkanie takie miało się odbyć w ubiegłym tygodniu, ale rozchorował się Jarosław Kaczyński.

- Prezesa Kaczyńskiego zmógł wirus. Lekarze zalecają, żeby do końca tygodnia z domu nie wychodził - mówił w piątek w RMF FM wicemarszałek Senatu Adam Bielan. Jarosław Kaczyński miał gorączkę, bo jak podawały media zbagatelizował pierwsze objawy choroby i kiedy poczuł się źle nie został w domu tylko pojechał m.in. we Wszystkich Świętych na grób matki

Wczoraj w siedzibie PiS doszło do nieoczekiwanego spotkania prezesa partii z Beatą Szydło. Jak podał rzecznik rządu, premier przedstawiła Jarosławowi Kaczyńskiemu plan rekonstrukcji rządu.

- Rekonstrukcja ta będzie miała charakter strukturalny. Zaproponowane zmiany są obecnie konsultowane, a po zakończeniu konsultacji zostaną ogłoszone. Zmiany personalne w składzie Rady Ministrów będą wynikiem zaproponowanych zmian strukturalnych - oświadczył po spotkaniu Rafał Bochenek.

Do czego przyzwyczaiły nas dwa lata rządów Prawa i Sprawiedliwości?