Komentarze (295)
Polska chce usunięcia zapisów w dokumentach ONZ. Chodzi o dostęp do aborcji i karanie kobiet
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • pietrix79

  Oceniono 4 razy 4

  Nie rozumiem caly czas tego namolnego pędu do uszczęśliwiania innych! Czy jeśli ktoś uważa aborcję za zło, jest zmuszany do jej stosowania? Nie! Zatem problem osób nie uznających tej metody ich samych nie dotyczy! Dlaczego zatem chcą swój światopogląd narzucać wszystkim, także tym którzy mają inne zdanie?! To łamanie konstytucyjnej zasady wolności i przymuszanie pod groźbą kary do akcji wbrew swoim poglądom i przekonaniom! Kto uważa że tak powinno być, niech pomyśli czy zgodziłby się na podobny proceder w innej tematyce? Grupa osób zacznie żądać uchwalenia prawa zakazującego słuchania muzyki hip-hop, bo uważa że to demoralizacja obyczajowa, nakłanianie do przemocy, do inicjacji narkotykowej, etc. I co dalej? Załóżmy że wśród rządzących znajdzie to posłuch. Zaczniemy karać słuchaczy i wykonawców mimo tego, że sprawa jest idiotycznie przedstawiona? Bazuje tylko na opinii subiektywnej przeciwników? Ktoś powie że przecież nie każdy musi słuchać hip-hopu. To wybór osobisty słuchacza, czy chce czy nie chce słuchać. Ale nie, należy prawnie zakazać wszystkim! Głupie nie? I nie piszcie mi tu o różnicy tematyki, że tu o życie chodzi i co ma mój przykład do tego! Ano ma wiele. Bo chodzi właśnie o metodę wywierania nacisku przez fundamentalistów na ogół. To średniowiecze! Wydawało mi się, że ludzie w XXI w. mają już większe możliwości decydowania o swoim życiu. Jesteśmy wszak wolni. A okazuje się, że jednak nie. Polityk z księdzem mają mi wskazywać jedyną słuszną drogę! Jak inkwizycja czy komuniści czystej wody. My wiemy co jest dla Ciebie najlepsze obywatelu! Nie podoba się? To trudno. Zmień kraj albo do paki! Żenujący proces polityczny. Oby się to wszystko odwróciło, jak tylko kato-nacjonaliści znikną z rządu.

 • zgryz3

  Oceniono 4 razy 4

  Będziecie jeszcze pisowcy skrywać i wypierać z własnej świadomości, że popieraliście PiS, tak jak po transformacji z pezetpeerowców nagle się zrobiły podziemne krety w czasach PRL, które po to niby zapisały się do PZPR, żeby pod nią ryć. Patrz: Piotrowicz.

 • arturo.k61

  Oceniono 7 razy 7

  Czyli PIS chce Karania kobiet za ABORCJĘ?!}
  Fenomenalnie...a kiedy będą stosy, palenie czarownic i inkwizycja?

 • zd46

  Oceniono 5 razy 5

  Przedstawiciele pisiego rządu nagnoją wszędzie, co za kołtuneria, megalomania i .....podobieństwo do "państwa islamskiego".

 • po_co_mi_konto

  Oceniono 6 razy 6

  "Koniecznie chce jednak usunąć zapisy dotyczące m.in. obowiązku zapewnienia bezpiecznej aborcji w przypadku ciąży pochodzącej z gwałtu lub kazirodztwa"

  Czy to oznacza, że PiS szykuje się do masowych gwałtów?

 • emeni

  Oceniono 6 razy 6

  Mają szansę na poparcie, przecież Arabia Saudyjska została wybrana do komisji Organizacji Narodów Zjednoczonych walczącej o prawa kobiet a wiadomo tam kobieta ma status zwierzęcia, więc dlaczego nie? LOL

 • toshiro32

  Oceniono 4 razy 4

  PiSd....... powinno iść za ciosem. Teraz proponuję najazd moherów rydzyka na Bruksele i modły różańcowe przed parlamentem.

 • ulther

  Oceniono 5 razy 5

  Rzad psychopatow.

 • bobislaw.borboje

  Oceniono 7 razy 7

  Który to już raz przynoszą pisdzielcy Polsce wstyd na arenie międzynarodowej?

 • 99venus

  Oceniono 8 razy 8

  Za wprowadzeniem całkowitego zakazu aborcji wypowiedzieli się już czołowi politycy PiS, w tym Jarosław Kaczyński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki oraz marszałek Senatu Stanisław Karczewski.
  Ich to najbardziej dotyczy.Łajdactwo ciemnoty przekracza wszelkie granice.

 • asr1

  Oceniono 6 razy 6

  Nie Polska chce ??? tylko katolskie p... świry ludzie bez serca i empatii , ja się pytam kto zmusza zgwałconą kobietę do aborcji ?? kto broni urodzenia dziecka bez mózgu ??? ale nie będą ci barbarzyńcy robili wszystko aby prawem usankcjonować swoje chore wizje człowieczeństwa !! Wstyd , że na pis głosowały kobiety !!!

 • Henry Kinger

  Oceniono 7 razy 7

  W tym kraju 90% to deklarowani katolicy. Katolik przecież aborcji nie robi, bo to grzech. Więc o co to bicie piany kolejny już raz ??. Skoro jesteście katolikami to jak możecie nawet przypuszczać że ktoś popełnia tak ciężki grzech i jest waszym wspolwyznawcą. ??

 • Piwo Jasne

  Oceniono 7 razy 7

  Żucie poczęte zaczyna się od niezapłodnionej komórki jajowej do narodzenia i należy ją tylko w Polsce bezwzględnie chronić . Amen
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Polko , zaprawdę powiadam ci że owulacja nie zakończona ciążą to też aborcja . Niezapłodniona komórka wyrzucana jest przez ciebie wraz z podpaską do klozetu i zabierasz jej szansę na powstanie nowego życia mordując ją .
  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 • felicjan.dulski

  Oceniono 7 razy 7

  Tego chce prawdopodobnie ponad 90% Polaków, polskich katolików.
  Nawet, jeżeli mówią że nie chcą, to przez to, że trwają przy KK "chcą".
  Nie można bowiem być dwulicowym. Albo wierzyć w ten "święty kościół powszechny", jak odklepują podczas mszy i jednocześnie nie zgadzać się z jego nauczaniem.
  No chyba, że dwulicowość, to typowa postawa katolika polskiego, wtedy sorry:
  macie co chcecie, niestety niekatolicy muszą mieć to co wy.
  Niech was wszyscy diabli.

 • Piwo Jasne

  Oceniono 3 razy 3

  Polko , zaprawdę powiadam ci że owulacja nie zakończona ciążą to też aborcja . Niezapłodniona komórka wyrzucana jest przez ciebie wraz z podpaską do klozetu i zabierasz jej szansę na powstanie nowego życia morując ją .

 • zgryz3

  Oceniono 8 razy 8

  Zakaz aborcji to kościelna ideologia. Rząd został wybrany do chwilowego zarządzania krajem i rządowymi limuzynami (ślepy widzi, jak nimi zarządza), a nie do narzucania narodowi ideologii. Tymczasem pisowate buraki chcą narzucać bandycką obłudną ideologię nawet innym państwom. To zakazane w konstytucji faszyzm czy komunizm? Rząd - pod sąd!

 • alexcomp

  Oceniono 8 razy 8

  "Za wprowadzeniem całkowitego zakazu aborcji wypowiedzieli się już czołowi politycy PiS, w tym Jarosław Kaczyński, szef klubu PiS Ryszard Terlecki oraz marszałek Senatu Stanisław Karczewski." - wszyscy zapewne mają za sobą po kilka ciąż. Terlecki to nawet ciężkich, bo aż mu gały na wierzch wyszły.

 • mmichal

  Oceniono 6 razy 6

  splugawiony członek który Dudę spłodził i sparszywiałe piersi, które go wykarmiły

 • 111pln

  Oceniono 8 razy 8

  Brawo, brawo...
  Im więcej takich kretynizmów, tym większe będą czarne marsze i tym szybciej odejdą w niepamięć.

 • pepper-salt

  Oceniono 7 razy 7

  Ta PiS-owska banda jest tak bezczelna i arogancka, że nie starcza im rządzenia Polską i ściągnięcia na kraj wstydu, ale chcą jeszcze rządzić światem i narzucać mu swoje wsteczne, średniowieczne poglądy!

 • duchswiety124

  Oceniono 7 razy 7

  i co graniczne klepanie zdrowasiek nie pomogło? Teraz swoją głupotę i bezdenny kretynizm trzeba wynieść na forum ONZ. Cały świat się puka w głowę widząc i słysząc wolskie idiotyzmy.

 • ktos2014

  Oceniono 7 razy 7

  zapewne ONZ "wykreśli" zapisy bo co przestraszy się ciemnogrodu ? jakie to charakterystyczne dla owego rządu i ich zwolenników zakazać ale nic w zamian ! NIECH PRZY KOŚCIOŁACH POWSTANĄ DOMY OPIEKI CAŁODOBOWE DLA TAKICH DZIECI, NIECH PAŃSTWO ZAPEWNI ŚRODKI NA ICH UTRZYMANIE !!!!! Ostatnio krąży również mam nadzieję że plotka że mają zabronić sprzedaży prezerwatyw , ale po tych oszołomach to wszystkiego można się spodziewać

 • miastowiec-ze-wsi

  Oceniono 6 razy 6

  Polska chce usunięcia rządzącej Polską bezprawnie i arogancko mafii zwanej PiS!

 • me_on_gazeta

  Oceniono 6 razy 6

  Skoro rzad wypowiedzial wojne kobietom, wszystkie chwyty sa dozwolone. Przegracie te wojne, a karma wroci. Jestescie zlymi ludzmi niedorobione, msciwe prawiczki.

 • loneman

  Oceniono 6 razy 6

  Pytanie do naiwnych wyznawczyn - czy wiecie juz na kogo NIE glosowac w kolejnych wyborach :/??? Jakies watpliwosci??
  Oczywiscie nie znaczy, ze beda uczciwe a wynik uznany przez pissowkich "sedziow" lacznie z najwieksza zakala Polski - Jaroslawem K.

 • Jan Osik

  Oceniono 6 razy 6

  PiSuar i ci co na nich głosują to katolibskie poyeby

 • aeromonas

  Oceniono 10 razy 8

  Prezydent niczego nie podpisze, bo na barbarzyńską ustawę odbierającą kobietom prawo do decydowania o własnym ciele i własnej przyszłości nie pozwolimy. Czarne ciuchy i parasolki są w pogotowiu!

 • felucjan

  Oceniono 7 razy 5

  Oczywiście ONZ posłucha oszołomów z pis i się ich wystraszy.

 • wawiak57

  Oceniono 8 razy 8

  Polsce potrzebna jest liberalna ustawa aborcyjna. Jakie są skutki funkcjonowania w zdrowym społeczeństwie upośledzonych i niedorozwiniętych pokazuje Pis i jego wielbiciele.

 • szats69

  Oceniono 5 razy 5

  Nikt tych fundamentalistów nie będzie słuchał. Prawo do aborcji jest traktowane jako prawo człowieka. Prawa człowieka są niezbywalne i nie można się z nich wycofać. Każdy kraj powinien się dostosować do prawa unijnego w tej kwestii. Jak można przyjąć członka, który łamie prawa człowieka, to może i Rosja się nada?

 • homer101

  Oceniono 5 razy 5

  Znaczy się , żyjemy już w II Afganistanie . Tam byli talibowie , a u nas ? Z tego co mnie pamięć nie myli , jesteśmy państwem świeckim .

 • jhbsk

  Oceniono 6 razy 6

  PiSowskie s..syny. Nienawidzą kobiet.

 • leszekkrzysztof

  Oceniono 3 razy 3

  Sprawa jest prosta - wynaleziono "popłuczyny" totalitaryzmu, jeśli będzie trwanie w uporze, należy potraktować zgodnie z literą prawa (nie uwzględniać faktu, że zbrodniarze z sovietu uniknęli kar).

 • Zbigniew Dutkowski

  Oceniono 5 razy 5

  Te pisowskie bydlaki po prostu nienawidzą kobiet i kropka. To już jest daleko posunięta perwersja...

 • kris0104

  Oceniono 5 razy 5

  odpiedrolcie sie pisdziajskie taliby od kobiet.Jesli jestescie tak wierzacy, to pamietajcie , ze Bog dal ludziom wolna wole.A od nie wierzacych sie od.yebcie

 • xjerzy1

  Oceniono 4 razy 4

  ...ALE ODBIJA NASZYM ! CIĘŻSZY FRAJERZY, KTO TEGO GŁOSU WYSŁUCHA ?

 • chi-neng

  Oceniono 6 razy 6

  Lajdacka marionetka sitwy Kaczynskich i KK, niejaki Duda zapowiedział, że jeśli na jego prezydenckie biurko trafi ustawa zakazująca aborcji nienarodzonych dzieci z powodu podejrzenia niepełnosprawności lub choroby.

  Polska domaga sie usunięcia zapisów dotyczacych obowiązku zapewnienia bezpiecznej aborcji w przypadku:

  • ciąży pochodzącej z gwałtu lub kazirodztwa

  • gdy płód jest nieodwracalnie upośledzony

  • zakazu karania kobiet przerywających ciąże i pomagających im lekarzy.

  JAKA POLSKA?!

  NIE POLSKA TYLKO SEKTA WOLSKA!

  Sekta smolenska rozsiewa ODOR KACZEGO LAJNA po swiecie z coraz wiekszym zasiegiem.

  dulszczyzna - kołtuneria, kołtuństwo , ciemnogród , zacofanie , wstecznictwo , zaściankowość , małomiasteczkowość , prowincjonalność , prowincjonalizm , nietolerancja , ciemnota , ciemniactwo ignorancja , ograniczoność , obskurantyzm, drobnomieszczaństwo, drobnomieszczańskość, parafiańszczyzna , zakłamana moralność , obłuda drobnomieszczańska

  ciemnota = ciemniactwo , obskurantyzm , kołtuństwo , kołtuneria , zacofanie , wstecznictwo , średniowiecze , prostactwo , nieokrzesanie , tępota , ignorancja , nieuctwo , dulszczyzna , małomiasteczkowość , drobnomieszczaństwo , drobnomieszczańskość , zaściankowość , prowincjonalizm , parafiańszczyzna , kalectwo/ubóstwo ducha ciemnogród , kołtuństwo , kołtuneria , prostactwo , czarna reakcja

  Tym wszystkim jestescie przesiaknieci do szpiku kosci, do cna, wy, ktorzy dusza i cialem przynalezycie (zaprzedaliscie sie...) do sekty, ktora w swoich lapach dzierza:

  - dyrektor PGR-u wolskiego, wywodzacy sie z sitwy Kaczynskich
  - torunski Belzebub
  - lajdackie KK

 • Oceniono 5 razy 5

  rząd chce, by Komitet Praw Człowieka ONZ wykreślił z międzynarodowych dokumentów zapisy dotyczące aborcji.
  Jak do tej pory spoleczenstwo jest przeciwko takim zmianom,wiec kogo reprezentuje rzad?
  Urodzic tak musisz i radz dalej sobie sam .
  Jesli nie urodzisz trafiasz za kraty .

 • loneman

  Oceniono 4 razy 4

  Katolscy bestialcy sa teraz wyjatkowo aktywni i na "topie" tak jak ich kumple faszysci nie liczac pazernego chamstwa co panoszy sie w mediach "narodowych" i nazywa siebie szumnie "dziennikarzami" :/
  Karania kobiet nie da sie obronic w cywilizowanych swiecie i juz, inaczej upodobnimy sie do krajow dzikich jak Iran, Afganistan czy Pakistan gdzie jest obywatelem 3 kategorii i "ledwo czlowiekiem" (nawet oficjalnie), zwlaszcza ze za usuniecie plodu (jaki jej zagraza medycznie lub nie jest oczekiwany) nie dostaje sie zadnych zasilkow wiec prawnie - NIE jest czlowiekiem !!

 • maadzik3

  Oceniono 7 razy 7

  czy z tego pieprzonego radzieckiego watykanu (radziecko totalitarny watykańsko kruchtowy) trzeba będzie za chwilę spieprzać? tu się żyć nie da. ziemi rolnej kupić i sprzedać nie wolno (nawet jak się odziedziczy po dziadkach ) - kościół i państwo mogą. działki bez sąsiada zaraz nie będzie można zabudować - kościół i państwo mogą. ceny ziemi astronomiczne - nie dla ojca muchomorka. ludzie mają mieć obowiązek donoszenia ciąży ale co potem? niech z głodu w komórce matka z niepełnosprawnym zdycha, byle urodziła. i tak na każdym kroku. zabrać nam cały majątek i odebrać całą wolność oto cel rządów pis

 • andree111111

  Oceniono 4 razy 4

  PISlandokatopojeby

 • flemming

  Oceniono 3 razy 3

  No odjebało polskiej katobandzie zupełnie. Będą decydować za cały świat. Pojebańcy

 • malgojb

  Oceniono 3 razy 3

  Czyli jednak władzunia będzie zamykać nawet za naturalne poronienie co by żaden przypadek aborcji im się nie wymknął? Ale co z tą ciekawą statystyką, że pierwsze skrobią się te co głośno zakazują tego innym? No i co z faktem, że władza tak troszcząc się o upośledzonych chce im utrudniać życie choćby przepisami na utrudnianie im nauki w szkołach bo ich wygląd przeszkadza?

 • orlecki

  Oceniono 6 razy 4

  Jak się nie chcecie skrobać, PISowskie ciemniaki, to się nie skrobcie. Ale od innych wam WARA! Nie wszyscy muszą wierzyć w wasze bóstwa i żyć tak jak wy.

 • eler1

  Oceniono 8 razy 8

  Rozumiem, że Polscy katolicy wezmą odpowiedzialność , przygarną i wychowają , dadzą wykształcenie w miłości te wszystkie dzieci które się urodzą niechciane w np. Afryce . Jakoś to dziwnie brzmi uchodźców żywych tu nie chcemy a jak zwykle coś czego nie ma zamierzamy chronić. Andrzeju D - to ile takich dzieci wychowacie z Agatą ?

 • calidris

  Oceniono 2 razy 2

  Ale przecież te "dokumenty" są sprzeczne z polskim prawem, więc jakby wyboru nie ma.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX