Mieszkanka Puław z ciężkimi obrażeniami twarzy. Koleżanka pobiła ją przez metkę na sukience

Do zdarzenia doszło tydzień temu w Puławach. Dyżurny policji dostał zgłoszenie o pobitej kobiecie. Na miejsce wysłał patrol, który miał sprawdzić informację i w razie potrzeby podjąć interwencję.

Kobieta zgłaszająca pobicie była pod wpływem alkoholu i kontakt z nią był utrudniony. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które przetransportowało poszkodowaną do szpitala. Miała poważne obrażenia twarzy i ogólne potłuczenia całego ciała. 

Z zeznań pokrzywdzonej wynikało, że pobiła ją koleżanka i jej ojczym. Powodem kłótni była sukienka, o której oryginalność pokłóciły się panie. - Najpierw wspólnie piły alkohol, ale pokrzywdzona nie wytrzymała chwalenia się koleżanki i zwróciła jej uwagę, że sukienka, w którą jest ubrana wcale nie jest markowa - informuje puławska policja.

Następnie 26-latka rzuciła się na kobietę. Zaczęła ją kopać i bić po całym ciele. Ojczym, miał przytrzymywać ofiarę, żeby się nie wyrywała. - Policjanci ustalili też, że poza wymienionymi dwiema osobami, w zdarzeniu brał udział jeszcze 44-latek z Puław, który chciał „uspokoić pokrzywdzoną” uderzając ją po twarzy - dodaje policja.

Funkcjonariusze szybko ustalili dane trójki puławian. Przedstawione zostaną im zarzuty pobicia. Grozi im do 3 lat więzienia.