Makabryczne znalezisko w lesie pod Kielcami. Grzybiarz natknął się na ciało 24-latka

W lesie nieopodal wsi Suków grzybiarz natknął się na zwłoki młodego mężczyzny. Policja zidentyfikowała zmarłego - to 24-letni mieszkaniec gminy Daleszyce.

Grzybiarz natknął się na ciało w lesie, w okolicy wsi Suków (woj. świętokrzyskie). Zawiadomił służby, które stwierdziły zgon młodego mężczyzny. Funkcjonariusze wstępnie stwierdzili, że na ciele 24-latka nie ma obrażeń wskazujących na udział osób trzecich - podaje Fakt24.pl. Przyczynę śmierci wskaże sekcja zwłok.

Zmarły to mieszkaniec gminy Daleszyce, czyli tej, w której odnaleziono ciało. 24-latek był ostatnio widziany kilka dni temu, jednak nikt nie zgłaszał jego zaginięcia. 

Makabryczne znaleziska w lasach

Sezon na grzyby przynosi wiele makabrycznych odkryć. W ubiegłym tygodniu w okolicy Wągrowca grzybiarz natrafił na zwłoki ludzie "w znacznym stopniu rozkładu". Ciało prawdopodobnie zostało rozszarpane przez dzikie zwierzęta. 

Kilka dni później w okolicy Bydgoszczy znaleziony został słoik z zamkniętym w środku płodem. Według nieoficjalnych informacji, odnaleziony płód mógł zostać porzucony we lesie kilka miesięcy temu. 

Potrzebujesz wezwać pomoc? Czy wiesz, jak prawidłowo korzystać z numerów alarmowych?