"Niebawem ruszą sprawy sądowe i prokuratorskie wobec totalnej. Dosyć już arogancji, chamstwa i pomówień" - napisał na Twitterze Arkadiusz Mularczyk.
Mimo kilkuset komentarzy pod wpisem, poseł nie rozwinął swojej myśli. O szczegóły pytali m.in. dziennikarze Tomasz Skory i Agnieszka Burzyńska.
W połowie lipca represjami wobec mediów straszyła Krystyna Pawłowicz. Pytana przez dziennikarza Onetu o ekspresowe procedowanie ustaw o sądach, rozpoczęła chaotyczny wywód o podstawach prawnych i poprzedniej władzy.
Na pytanie, dlaczego ustawa musi być przyjęta przed wakacjami, odparła krótko. - Dlatego, że, wie pan, w pewnych etapach i w pewnym tempie wprowadza się reformy, żeby już te sprawy... A po wakacjach weźmiemy się za was! Ja tak mówię. Bo jesteście kłamczuchy - mówiła wyraźnie rozbawiona.
Oto skutki afery z reparacjami. Będziemy jeździć z paszportem na Open'era? [MAKE POLAND GREAT AGAIN]