Śmiertelna pułapka koło Piły. Ktoś powbijał w drogę kolce, które mogą spowodować tragedię

Na drodze powiatowej w okolicach Piły ktoś umieszcza ostro zakończone metalowe przedmioty. Pułapka jest perfidnie montowana na łukach drogi. Najechanie może skończyć się w najlepszym razie przebiciem opony.

O niebezpiecznym odkryciu zaalarmowali strażacy z OSP Kaczory. "W ostatnim czasie na drogach GMINY KACZORY można spotkać specjalnie montowane w drodze urządzenia służące do przebijania opon. To nie są żarty. Rozsypywane są również specjalnie przygotowane gwoździe które mają służyć również przebiciu opony. Takie sytuacje zostały zaobserwowane zwłaszcza przy łukach dróg. Kierowcy prosimy o wzmożoną czujność!!!! - napisali strażacy. Zamieścili też zdjęcia groźnie wyglądających kolców.  

Policja potwierdza, że wie o niebezpiecznej pułapce. - Wpłynęła do nas informacja, że na drodze powiatowej Piła–Kaczory znajdują się ostre przedmioty, które uszkodziły już kilka pojazdów. Na miejsce pojechali policjanci, którzy ujawnili jeden ostry przedmiot wwiercony w asfalt - mówiła portalowi tvn24.pl podkom. Żaneta Kowalska.