Komentarze (433)
Janda czyta wiersz Rymkiewicza wychwalający Kaczyńskiego i PiS. "Czuję się, jakby ktoś mnie opluł"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kc59

  Oceniono 7 razy -3

  Medal za pomoc w zjednoczeniu Europy? A za propozycję na Twiterze podziału Polski nie chciałaby pani jakiejś nagrody? Nie zawieszonej?

 • Euzebiusz Wendych

  Oceniono 8 razy -2

  Kto niby ma to wszystko naprawić, nie widzę na razie sposobu na te dziejące się wokół nas idiotyzmy. Mogę tylko krzyczeć wraz z Jandą, rozumiem jej rozpacz i bezradność. To zło jest w ludziach, jak do nich dotrzeć

 • gogol_m

  Oceniono 10 razy -6

  Żal mi pani Krysi, najpierw ten program 1000 000+, a teraz jeszcze te ... kupy.
  Zawsze była trochę egzaltowana ,ale teraz całkiem się rozdygotała.
  Po co ona to w ogóle czyta?

 • teddy_boy

  Oceniono 13 razy -3

  PO ile u was mortadela? Wielu mówi że PO 16%, Mnie się wydawało że circa 7,5%.

 • bonifacy_40

  Oceniono 9 razy -5

  a jakie ona ma zasługi w zjednoczeniu Europy i kto jej dał medal za to ? ta pani ma najwyraźniej jakieś problemy ze sobą , z emocjami skoro wydaje jej sie że ktoś na nią pluje

 • teddy_boy

  Oceniono 6 razy -4

  PILNE !
  Kupię gumofilce o rozm.47.

 • teddy_boy

  Oceniono 7 razy -3

  Za małośta towarzysze świczek palili!... i za słabo tupaliśta.Ot co!

 • andrzejmat

  Oceniono 6 razy 6

  Ten wierszokleta jest albo płatną kanalią - albo obłąkaną pętaczyną

 • bronek_pierdola

  Oceniono 9 razy -5

  Czy ma schizofrenie

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy 7

  Ale Rymkiewicz odstawił plagiat z "nie mozna oddać Polski gó...arzom". OMG...

 • alfalfa

  Oceniono 12 razy -8

  Proponuję poczytać rzepę bo sporo Was omija min. nadal brak deficytu budżetowego (niewiele ale w ósmym miesiącu miało być nawet ponad 27mld w plecy), wg dwóch sonadżowni PiS miażdży opozycję a Morawiecki z uwagi na dobrą sytuację budżetu w tym roku da 1-1,5mld dodatkowej kasy na zdrowie a w przyszłym roku ok. 6 mld. No, ale jak widać gazeta.pl woli oplutą i osraną w swoim mniemaniu panią Jandę.
  A.

 • 1-andrzejmucha

  Oceniono 3 razy -1

  Daje like dla SEMIGETUZA, a Wy, moderatorzy, odpowiadacie, ze oddalem juz glos. Co oczywiscie klamstwem jest. Czy ktos tam na boku dorabia dla pissuarow?

 • pkad

  Oceniono 10 razy -2

  A gazetka rzucila Jande na strone, jedni hejtuja drudzy chwala, klikalnosc rosnie, interes sie kreci. Jatrzenie calodobowe i ciagle sklocanie Polakow to jest cala michnikowszczyzna. Pani Janda jest tylko narzedziem.

 • Marek Stein

  Oceniono 10 razy -6

  Przecież wy janda lubicie jak się na was pluje. Ostatnio czytałem, ze jakiś emeryt napluł wam na szybę. Ojejku, co za niedobry emeryciak......takiej wielkiej pani napluł na szybę w aucie.

 • emeni

  Oceniono 10 razy -6

  Pokazała ewidentny brak klasy i odjazd emocjonalny, który świadczy o braku kontroli nad sobą, co jest w przypadku jednostek inteligentnych niedopuszczalne. W Szwecji publiczne zarzucenie komuś w trakcie dyskusji, że się zdenerwował jest gorszą potwarzą niż głośne puszczenie bąka. W PL stan rozedrgania emo jest normą a język sięgnął dna, więc nikogo to nie będzie razić.
  Janda puściła bąka.

 • ireksz

  Oceniono 6 razy 6

  jak pis da to pis da, ciemnogrod u wladzy

 • kozenak

  Oceniono 3 razy -1

  Przecież powiedziała, że się czuje jakby się ktoś na nią wysrał - dlaczego tego nie przytoczyliście

 • czesarna

  Oceniono 3 razy 3

  Do takich wypowiedzi dochodzi, kiedy rzeczywiście inne słowa nie spełniają oczekiwań. Szkaradztwo początkowe - inicjujące - może prowadzić do mdłości i dalszych, bardziej niekontrolowanych przykrych odruchów. Kaczyzm, gdy chodzi o siłę odrażającą, jest nie do pobicia. Konia z rzędem temu, co widział, jak ktoś normalny witał się bez odrazy z żoliborskim prezesem!

 • semigetuza

  Oceniono 10 razy 6

  narzekacie i jojczycie bez sensu, to nic nie da, b karawana idzie coraz dalej w pustynie. I ciagnie nas wszystkich, tych jojczacych z P. Janda na czele.
  Tu się trzeba zorganizować i zrobić regularny zamach stanu, opornych wziac za morde i do pierdla. Potem szybkie procesy, a P.Jaroslawa w pierwszej kolejności. Wszystkie pisie reformy do kosza, odnowić stan sprzed objecia władzy przez PiS.
  To się da zrobić w 6 m-cy. Nastepnie na spokojnie już dokonać głębokich zmian, których nie dokonano przez ostatnie 27 lat. Wszelkie proby wichrzycielstwa tlumic brutalnie. Rownolegle odsunąć Kosciol od władzy, zrewidować konkordat, usunąć religie zen szkol, a księży odsunąć od udzialu w uroczystościach państwowych. Szczatki SP Pana Prezydenta L. Kaczynskiego wraz ze szczatkami Pani Prezydentowej z wszelkimi honorami należnym Glowie Panstwa przeniesc z Wawelu na Powazki. W polityce zagranicznej dokonać resetu na każdym kierunku. Z administracji, wojska, policji sil specjalnych, gospodarki, dyplomacji i szkolnictwa usunąć ludzi mianowanych przez obecny Rzad. Pana Dude pod Trybunal Stanu, a potem do wiezienia da jakies 15 lat dla przestrogi, Poslow i senatorow PiS-u pozbawić emerytur i rent, odebrać tez emerytury ludziom związanym z PiS i czynnie uczestniczacym w destrukcji Panstwa Polskiego.

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 2

  A to nie jest ten, co w nagrodę został zesłany do Kazachstanu?

 • Marian Koniuszko

  Oceniono 13 razy -7

  Lenin

  "Że w bój poprowadził krzywdzonych,
  że trwałość zwycięstwu nadał,
  dla nadchodzących epok
  stawiając mocny fundament -
  grób, w którym leżał ten
  nowego człowieczeństwa Adam,
  wieńczony będzie kwiatami
  z nieznanych dziś jeszcze planet."

  W.Szymborska

  Kazik mial racje. Wszyscy artysci to prostytutki...
  P.S. Janda nie jest wyjatkiem

 • gela1

  Oceniono 14 razy -6

  jak mawiał jeden Donald
  schowac babci dowód

 • gela1

  Oceniono 20 razy -16

  co ta Pani pije, przecież nikt nie chce oddać Polski w jej ręcę ????
  chyba ze o czyms nie wiemy

 • zd46

  Oceniono 9 razy 7

  M.Rymkiewicz. wlasciwie do 1940 r.,Szulc, za PRLu pisal peany pochwalne zwane "czestochowskimi rymami" w Dzienniku Lodzkim na rzecz PZPR a teraz dla Pisu. Czy ideolo sie zmienilo, nie, wraca, Rymkiewicz moze wyciagac z szuflady i po zmianie partii publikowac.

 • elkasowa.02

  Oceniono 19 razy -9

  Kolejna już dziś po Młynarskiej Paulinie wybitna inaczej aktorka, daje głos, żeby trochę zarobić i podreperować budżet upadającego teatru!

 • pizzon

  Oceniono 11 razy 11

  Może na nasz naród trzeba wreszcie spojrzeć na trzeźwo?
  Owszem, mamy postaci wybitne, ludzi podziwianych w świecie, mamy ludzi bardzo uzdolnionych i gotowych do poświęceń dla Ojczyzny.
  Ale Polska to naród potomków fornali. Natura ciemnego chłopa, prostaka o wschodniej mentalności wciąż dominuje. Skończmy z bajkami o naszym wyjatkowym przywiązaniu do wolności!
  Powstania z dubeltówkami i kosami przeciw armiom największych potęg Europy robiła szlachta i to zwykle podpuszczana prze ludzi z zewnątrz. Wielki ruch Solidarności nie miał na celu obalenie socjalizmu. Był to protest 10 mln przeciw brakom w sklepach i nędzy. Przestańmy wierzyć w bajki o naszych wyjątkowych cechach.
  Kiedy nastąpi otrzeźwienie? Gdy zabraknie na wódkę i kiełbasę. Nie wcześniej, nie wcześniej ...

 • Michal M

  Oceniono 13 razy 11

  Znów gnom stanął na drabinie
  Znów mu szambo z ryja płynie
  Znów im prawdę obiecuje
  Łże jak pis i znowu szczuje

  A baranów tępe stada
  Wciąż łykają co on gada
  Zaślepieni wodza czarem
  Stoją murem za swym carem

  Bo obiecał wyspę cudów
  Demokrację, wiosnę ludów
  A tymczasem jego hordy
  Napychają kasą mordy
  Niszczą wszystko jak popadnie
  A ich szaman dalej kradnie

  Sterowane kukły gnoma
  Krzyczą” Nikt nas nie pokona”
  A tymczasem boczkiem, boczkiem
  Na Wschód tańczym drobnym kroczkiem

  Obudź się narodzie głupi
  Nim do szczętu kler was złupi
  Ze swym gnomem czarodziejem
  I szamanem – przezłodziejem

  Wolność zeżrą wam pisowcy
  Komuchy i ONRowcy
  I prymityw z zabobonem
  Rządzić będzie polskim domem

 • Michal M

  Oceniono 12 razy 12

  ALEZ pisie trole maja uzywanie. Nie dorastacie tej Pani do piet pisie kreatury. Zamknijcie juz oplacone przez gnoma zdradzieckie mordy i utopcie sie w tym szmbie, ktore wylewacie. Do budy pisie pieski

 • xegar

  Oceniono 13 razy 7

  A mnie to w sumie cieszy. Bo gdy kaczyński się skończy, to długo po nim taki gnojek (i jego świta) się nie znajdzie. Rymkiewicz powinien się już zastanawiać nad wyborem, wzorem Majakowskiego, metody samobójstwa.

 • rustiqal

  Oceniono 9 razy 5

  Jeśli artystka w końcu znana wypowiada się w taki sposób "ja się czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas", to można się załamać, jak ludzie wykształceni dają się wpuszczać w taki "kibolski" styl komunikowania. A podobno "noblesse oblige" ... żartowałem.

 • halszka67

  Oceniono 10 razy 10

  ...... Rodzice poety należeli do PZPR, a on sam do Związku Młodzieży Polskiej...Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

 • ewulka987

  Oceniono 13 razy 7

  Dziękuję pani Krystyno, za tą prawdę wypowiedzianą publicznie. Miliony ludzi światłych i katolików drugiego sortu nie zawsze może powiedzieć to co myśli o tej PODŁEJ ZMIANIE. Kiedy ten pisowski kościół jeszcze zrozumie ,ze popieranie PiS to strata owieczek .

 • pismobeach1989

  Oceniono 18 razy 8

  Sprawa jest oczywista. Przed nastepnymi wyborami musimy sie zorganizowac. Kazdy obywatel ceniacy wolnosc i integracje z Europa powinien wziasc na siebie odpowiedzialnosc za swoje najblizsze otoczenie; rozwieszajac plakaty, rozdawac ulotki, przypominac klamstwa pisu i co naprawde obywatele oddali za 500+. My to mozemy osiagnac. Kazdy z nas. Ja chcialbym umrzec w Polsce, za ktora nie musze sie wstydzic codziennie. Ludzie typu: kaczynski, blaszczak, szydlo, macierewicz i inni nie powinni byc wizerunkiem Polski.

 • iwano10

  Oceniono 9 razy 5

  O"kulcie jednostki"napisano już wiele książek,niektóre przejmujące.A tu nagle mamy coś takiego w naszym kraju w realu.Ja pie...loza,gdzie ja się znalazłem?Czy to się dzieje naprawdę?

 • obatelwolski

  Oceniono 9 razy 5

  Proszę o azotox,bo na forum grasuje insekt,elkana777

 • dna_low

  Oceniono 11 razy 9

  O Leninie i Stalinie też pisano wiersze pochwalne. Teraz o Jarosławie. Też pójdą w zapomnienie jak tamte.

 • wk-19

  Oceniono 11 razy 7

  Pani Krystyno jest Pani wielka! Wyborcy PiS nigdy tego nie zrozumieją. Boże wybacz im ich głupotę

 • wk-19

  Oceniono 11 razy 7

  Mój kochany kraj skur. ił się poprzez taki wybór. I tylko tyle mam do powiedzenia!

 • jw0022

  Oceniono 7 razy 3

  Żeby Wolska, żeby Wolska, żeby Wolska była Wolsko.

 • bogucjusz

  Oceniono 10 razy 8

  W panegirykach objawia się prawidłowość: ilość wazeliny jest odwrotnie proporcjonalna do talentu piszącego. Przejmować się tym żałosnym wytryskiem grafomaństwa nie ma sensu.

 • stefa555

  Oceniono 17 razy 11

  PIS - Polish Idiots Society

 • mrpens

  Oceniono 23 razy -11

  "czuję jakby ktoś na mnie srał po prostu cały czas" pani Janda ma dziwne fantazje seksualne :-(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX