Ta grafika miała pokazać "szybkie działanie rządu". Komentarze: "Przecież to samozaoranie", "Dno"

Kancelaria Premiera opublikowała grafikę pt. "Szybkie działanie rządu" pokazującą, co i kiedy zrobiono w pierwszych dniach po nawałnicach. Miała być dowodem profesjonalnego działania rządu, ale chyba nie wyszło...

Komentarze pod grafiką na Twitterze są bezlitosne. Jak widać rządowi chyba nie udało się wszystkich przekonać, że reakcja państwa na nawałnice była błyskawiczna.

"Czy premier naprawdę uważa, że ludzie w Polsce są ślepi, głusi i głupi?"; "Straty wizerunkowe rządu nie do naprawienia, proszę nie robić z ludzi kretynów"; "Niestety z punktu widzenia poszkodowanych prawda jest inna. #Suweren nie zapomni"; "Przecież to jest samozaoranie. Pokaz nieudolności waszego rządu. tekturowe państwo. - piszą komentujący na Twitterze.

A inni zauważają: "A wystarczyłoby napisać: "przepraszamy, nie doceniliśmy powagi sytuacji. To się nie powtórzy."Przecież miejscowi i tak wiedzą jak było. DNO"

Groźne burze nad Polską

W nawałnicach, które przeszły nad Polską w ubiegłym tygodniu, ucierpiało 5 województw. Największe straty zanotowano w woj. pomorskim i kujawsko-pomorskim. W nawałnicach zginęło sześć osób, a ponad 50 odniosło obrażenia, w tym 12 strażaków. Zostało zniszczonych 3 688 budynków, głównie mieszkalnych, 44 tysiące hektarów lasów i 8 milionów metrów sześciennych powalonych drzew.

W biały dzień ukradli rowery ze strzeżonego osiedla. Poszkodowany poszukuje sprawców

Więcej o: