Komentarze (161)
Donald Tusk zabiera głos w sprawie przesłuchania
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • derylski

  Oceniono 20 razy 12

  Tępe pisiory dostają sraczki ze strachu wiec odreagowują obraźliwymi wpisami hehehe

 • kotwkaloszach

  Oceniono 19 razy 11

  Tusk, normalny facet, wkurza upośledzonych oszołomów i mitomanów, co widać wyraźnie na forum...Tusk was boli i ma boleć!

 • antyizm

  Oceniono 15 razy 3

  Do Gazeta.pl (WAŻNE!!!)
  Ilość internetowego hejtu co jakiś czas przybiera na sile. Gdyby to chodziło o "normalny" hejt, to jeszcze pół biedy. Rozzuchwalone narodowo-socjalistyczne bojówki pisowsko-faszystowskie już nawet nie próbują ukrywać swoich zamiarów, bo ich wpisy to już wprost nawoływanie do przemocy, groźby i zastraszanie. Każdy taki wpis jest zachętą dla pozostałych, bo skoro można i moderator nie reaguje, to czują się coraz bardziej bezkarni, a przy tym utwierdzają się w swojej sile, co prowadzi do jeszcze większej agresji, i w ten sposób koło się zamyka.
  Odnoszę wrażenie, że macie CAŁKOWICIE w pogardzie odczucia ludzi takich jak ja, czyli wyznających takie same ideały, jak jeszcze do niedawna(?) "Gazeta Wyborcza", bo to co się dzieje na forum "Gazeta.pl" wygląda jak sprzyjanie faszystowskiemu, chamskiemu, ksenofobicznemu, antysemickiemu motłochowi!!! Czy tego chcecie?
  Obudźcie się póki jeszcze nie jest za późno, bo doczekacie chwili kiedy rozzuchwalony motłoch obrzuci wam kamieniami i spali budynek na Czerskiej!
  Najprostszą metodą na pozbycie się brunatnej zarazy (przynajmniej na tym forum) jest zablokowanie kont w/g numeru IP, tylko że... trzeba CHCIEĆ to zrobić.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 17 razy 9

  Tylko Tusk się pojawi, zaraz Pi(e)Ski zaczynają ujadać jak opętałe...

 • gogol_m

  Oceniono 14 razy -4

  "Pierwszy wpis Tuska (...) Tajemniczy."
  Tajemniczy?
  Tusk im jeszcze pokaże. Na pewno coś wymyślił, ale nie chce teraz zdradzać. Cały Tusk. On im jeszcze pokaże ...

 • hastatrespasos

  Oceniono 13 razy -3

  TO BYŁO JAKO NR 33 LUB 34 O GODZ. 20,13. TERAZ PODOBNO JEST 167 DOPISKÓW ALE WCIĄŻ PONAD 100 ZGINĘŁO?? ==Polska A.D. 2018..., 2019. W Najwyższym Narodowym Trybunale Stanu rozpoczyna się proces junty dyktatora Kaczego Gumna. Fuck-Offczyński, szmacierewicz, zioberko, i inni troglodyci z kaczego nierządu, w aresztanckich strojach wędrują do siedziby Trybunału wśród wielotysięcznego tłumu. Słaniają się na nogach słysząc PRECZ Z KACZOREM DYKTATOREM! TERAZ POLSKA, DEMOKRATYCZNA I EUROPEJSKA! Widok białych róż w rękach obserwatorów marszu hańby kaczej junty, doprowadza herszta sPISku do zapaści. Wzywani na pomoc lekarze nie mogą się przecisnąć przez tłum. Inni obecni bliżej odmawiają pomocy, zasłaniając się klauzulą sumienia. Dodając: niech najpierw dyktator wyspowiada się tu publicznie za swe grzechy, za niezliczone szkody wyrządzone Narodowi Polskiemu, a dopiero wtedy będzie mieć prawo do traktowania go jak człowieka. Dotychczas nic nie wskazuje aby człowiekiem był.

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 16 razy 8

  PISDZIELCY WAM POLACY ZAFUNDUJĄ JEDNO PRZESŁUCHANIE I DŁUGĄ ODSIADKĘ! MACIE TO ZAPEWNIANE!BEZ GEOTERMY RYDZYKA, JEGO DUCHOWEGO ZŁODZIEJSKIEGO WSPARCIA I KASY BIERECKIEGO

 • hastatrespasos

  Oceniono 14 razy 0

  TU FIGURUJE ŻE JEST 159 KOMENTARZY A POKAZUJECIE OK. 30, 40? GDZIE RESZTA??

 • ochujek

  Oceniono 17 razy 11

  Oj, Jaruś boi się Tuska, boi. Nękanie Donalda zwiększa jego popularność.

 • krynolinka

  Oceniono 18 razy 14

  Ziobro według ustawy o sądach powszechnych będzie mógł kraść cudzą własność intelektualną. Na firmy, które dostarczają programy komputerowe sądom, prokuratorom i komornikom, padł blady strach. Minister sprawiedliwości jednym podpisem będzie mógł pozbawić je praw do stworzonych przez nie systemów.

 • 04an

  Oceniono 14 razy -10

  ??????????????????/

 • saviour

  Oceniono 20 razy 12

  Nasz kraj jest krajem postkomunistycznym I TYLE. Tamto pokolenie już dogorywa - musimy ich przeczekać w imię ciągłości państwa i konstutucji. Głodne PSY z pisiego szamba chcą rozszarpać Polskę na strzępy byle stać się nową elitą - dla tego choćby i sprzedadzą nas Putlerowi. Międzynarodówka pseudokatolicko-prawacka to nic jak agentura Rosji. Zachód już to wie, a u nas niestety ruska łapa jest mniej widoczna, bo ruskość mamy we krwi. To rzeczywiście będzie dłuuugi spacer pod górkę, ale ZADEPCZEMY kremlowskich neonazistów i wolskich paranoików

 • cmochall

  Oceniono 29 razy 17

  pisowskie trole niedlugo gorszy sort wskaze Wam miejsce w szeregu.

 • gringi

  Oceniono 23 razy -15

  tusk pograzyl polske w kaczyzmie i uciekl, terez to mu to loto bo kosi gruba forse, panie tusk tu trzeba wrocic i obalic kaczyzm a nie prawic banaly

 • cmochall

  Oceniono 25 razy 17

  frekwencje na powitaniu i ewentualnym przemarszu powieksza szpicle

 • andrew1507

  Oceniono 17 razy 9

  ~Pole walki z PiS : Zjednoczona Opozycjo nie ma co walczyć z PiS na poletkach wyznaczonych przez nich (np TK , sądy,...).
  Trzeba wyznaczać generalne nasze pole jak np.:
  1. Delegalizacja PiS za zdradę stanu i obalenie Konstytucji
  2. Obalenie Konstytucji i demokratycznego państwa prawa powoduje utratę demokratycznego mandatu przez PiS ( nie ma już demokracji to i nie ma demokratycznego mandatu) a ponieważ został tylko dyktator domagamy się nowych pilnych wyborów powszechnych

 • u_corsu

  Oceniono 17 razy 7

  Spacerkiem mosci spacerowicze, spacerkiem!

 • bkiton

  Oceniono 54 razy 38

  Donald przyjdzie do państwowej prokuratury.
  A Kurski na własną sprawę rozwodową musi jeździć służbowym autem.
  Coś wam to mówi pisowskie półgłówki??????????????????????

 • bog43

  Oceniono 27 razy 19

  to my musimy zmusić zjednoczoną opozycję do czynów i skończyć z gadaniem !

  Ogłosić wszem i wobec , że każdy protestujący , obciążony grzywnami , prześladowany lub oskarżony , za działalność w obronie prawa po zmianie rządu zostanie zrehabilitowany a wszelkie grzywny umorzone lub z nawiązką zwrócone .

 • bkiton

  Oceniono 15 razy 9

  A kiedy będzie przesłuchany Serement??????
  Czyżby prokurator naczelny nie miał nic do powiedzenia???????

 • bog43

  Oceniono 20 razy 10

  panie Tusk zdradź pan za co konus tak pana nienawidzi , tylko odrzucona miłość może wyzwolić tak wielkie emocje .

 • sara-banda

  Oceniono 27 razy 19

  Pistrolom wszystkie dwie szare komórki się przegrzewają, a mają prikaz pluć na Pana Tuska i Polaków. Dwoją się, troją, bluzgają chamsko, bo tylko to umieją... a lód pod nimi kruchy, oj kruchy, koniec bliski, oj bliski.

 • maks1956

  Oceniono 22 razy 14

  rozliczymy wszystkich pisowców którzy dla własnych celów politycznych wykorzystują służby panstwowe

 • chi-neng

  Oceniono 15 razy 7

  Cieszy fakt, ze JK i jego sekta, znowu dosypali judaszowych srebnikow i ruskich kopiejek, dla kennelu szefer-nakcera.

  Jak widze, zwiekszyl wielokrotnie, chyba potrojnie, nie tylko ilosc trolli, ale i ich oplacanie, z momentem eskalowania demonstracji, protestow i zainteresowania w swiecie, tym co sie u nas dzieje.

  Co oczywiscie utrzymuje w doskonalym stanie AGORE.
  Za to, wypada chyba drabiniarzowi podpalacowemu podziekowac:).

 • coelka

  Oceniono 42 razy 34

  hehe Kaczyński nienawidzi Tuska i Wałesy. Wałesy za to ,ze ich ograł w latach 90tych, wyrzucił, niepozwolił im zrobic kilku rzeczy , które niszczyły kraj dlatego chadał z jego kukła i pali a tuska za to ze ograł pare razy wybory wygrał z nim, teraz siedzi w Brukseli jest powazany zreszta jak Wałesa na całym swiecie, cenia ich a jego maja za nikogo. Ograł go 27 do 1 i jeszcze w jego mniemaniu Tusk jest winny smierci jego brata. Pała nienawisia do tych dwóch osób paradoksalnie na swiecie bardzo znanych i powazanych i robi wszystko by ich zniszczyc, głupi jest ten Kaczyński, bardziej głupi niz te jego ustawy przewiduja.

 • dyst2

  Oceniono 14 razy 10

  Przy nedznych klamliwych prostackich parobasach ledwo potrafiacych poslugiwac sie jezykiem polskim (o innych nie wspomne), majacych obled w oczach durniach, lizydupcach i hochsztaplerach, ktorzy skladaja sie na PiS Donald Tusk jawi sie jako maz stanu, a przeciez to tylko dobrej klasy przecietny polityk europejski.

 • sara-banda

  Oceniono 17 razy 11

  Trolle fedrują ze zdwojoną energią za nędzne kopiejki.
  Pan Tusk czuje wsparcie Polaków-patriotów mimo szczucia na niego i insynuacji zwolenników Putina i wyprowadzania Polski na Wschód.

 • hulajnoga123

  Oceniono 18 razy 12

  Opinia nie wyslana wiec potarzam :
  PiSiaki juz dostaja rozwolnienia i biegunka wulgarnych rozancow rozpoczeta

 • hulajnoga123

  Oceniono 14 razy 10

  PiSiaki juz dostaja rozwolnienia i biegunka wulgarnych rozancow rozpoczeta

 • dyskootantka

  Oceniono 31 razy 23

  Ale się pistrolle rozjazgotały, nie mogę! Widać, że Jaruś się starcia z Tuskiem nadal boi.
  Kaszubi to naród twardy, jestem o Tuska spokojna. Oparli się zniemczeniu przez wieki, oprą się spisieniu.

 • swientyjacenty

  Oceniono 52 razy 36

  Idziemy z Tobą panie Donaldzie. Miliony Polaków. Nie tych prawdziwych na szczęście, ale zwykłych Polaków, lubiących ludzi, życie i ceniących wolność.

 • czesarna

  Oceniono 45 razy 35

  Sympatycy Donalda Tuska powinni starać się zachować zimną krew i nie reagować na wszczynanie pyskówek przez pojawiające się niby-komentarze rzekomych oponentów. Ignorowanie wpisów prowokatorów wydaje się stosownym, racjonalnym zachowaniem.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 15 razy 7

  Wielki Spacer ma być długi? Czyli co, spacer kilkunastodniowy i kilka milionow spacerowiczów? Da się załatwić, czemu nie.

  Oczywiście byłoby łatwiej, gdyby redaktor Piątek publicznie zabrał głos, a inne redakcje to przedrukowały. Wtedy da się to załatwić w trymiga, z dnia na dzień.

 • piotr3004

  Oceniono 47 razy 33

  Tusk jest po prostu świetny ! jestem dumny , że przeowdniczącym Rady Europejskiej jest taki Polak ! tym bardziej, że patrząc na obłęd Pisu chwalić sie nie ma czym ...

 • bumelant999

  Oceniono 24 razy 12

  PiS boi się Tuska wciąż bardzo mocno o czym świadczy ilośc pisowskich trolli aktywnych pod tym artykułem. To nie jest postać która nadaje się na prezydenta, jest to postać zgrana, ale wciąż ma dużą polityczną siłę w Polsce.

 • ob-ol

  Oceniono 20 razy 8

  warto zapamiętać tych tutejszych gieroi PiSiorskich jak się front zmieni o 180stopni

 • felis.catus2

  Oceniono 40 razy 28

  Zauważyliście, ze wpisy zwolenników PiSu coraz wulgarniejsze? Czują, że coś im ucieka. Na szczęście nie wiedzą, jak temu zapobiec.

 • gringi

  Oceniono 36 razy 20

  ja bym raczej uwazal bo pisowcy maja obled w oczach na niektorych portalach nawet wzywaja do zamach

 • miszogun

  Oceniono 54 razy 36

  Jeszcze dwa lata i szmaciarz z Żoliborza będzie częstym gościem w prokuraturze.

 • elenem

  Oceniono 23 razy 9

  Własnie zastanawiało mnie milczenie Tuska, po wetach w sprawie sądów.
  "Zachowajcie siły" zapewne odnosi się do tego, ze to dopiero początek ...walki o sądy, demokrację i WOLNĄ POLSKE. Czekają nas jeszcze manifestacje... wielkie, niekoniecznie spokojnie. Prognozuje... miesiąc sierpień spokojny, ale we wrześniu sie zacznie.. rewolucja w Polsce. Walka trwa.

 • jarsza

  Oceniono 24 razy 10

  Sio sio spired... pisdzielskie trolle.

 • fakiba

  Oceniono 64 razy 46

  Ziobro podstępnie kaczora chce wykończyć zlecając swoim prokuratorom ściąganie Tuska do Warszawy m bo wie że za każdym razem gdy się Tusk pojawia , prezia skręca i drgawek dostaje , liczy że go szlag trafi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX