Oto poziom korespondenta Telewizji Polskiej. Kolejny wulgarny wpis Cezarego Gmyza

Korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz kolejny raz zamieszcza wulgarne wpisy na Twitterze. Tym razem zapowiada, że jeśli ktoś będzie zakłócał szczyt G20, "dostanie od policji w ryj".

Przedstawiciel władz Hamburga, gdzie odbywa się szczyt G20, poinformował, że każda próba zakłócenia konferencji spotka się z reakcją policji. 

Na Twitterze wpis na ten temat podał dalej korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz. "Tłumacząc na ludzki - jeśli jakiś lewak ośmieli się zakłócić G20 dostanie od policji w ryj" - napisał prawicowy dziennikarz.

To nie pierwszy raz, kiedy Gmyz szaleje na Twitterze. W styczniu dziennikarz pisał o proteście opozycji w Sejmie. W wulgarnych słowach zasugerował, że przymusowe usunięcie protestujących z sali plenarnej byłoby akceptowane przez wyborców. "Odnoszę wrażenie, że PiS mogłoby jeszcze trochę wzrosnąć gdyby zdecydował się na lekki wpie*dol" - napisał.

Cezary Gmyz na tropie. Kaczyński nie pił wódki w Magdalence, a kto twierdzi inaczej, ten "łże" >>>

Air Force One wylądował. Rozpoczęła się oficjalna wizyta prezydenta Trumpa w Polsce

Więcej o:
Komentarze (421)
Oto poziom korespondenta Telewizji Polskiej. Kolejny wulgarny wpis Cezarego Gmyza
Zaloguj się
 • derdark

  Oceniono 2 razy 0

  PIS pod SĄD !##### CAŁY i NATYCHMIAST !!! Ludzie obudźcie się ! Przecież Pis reprezuntuje jedynie 15 % społeczeństwa ! To my zwykli ludzie mamy większość ! Nie dajmy sobą pomiatać !!!!!

 • Mark Zawalski

  Oceniono 2 razy 0

  zwykly dupek---lizus ktory na fali chce zdobyc popularnosc i zaistniec w mediach...zwykle zero....niewarty tych komentarzy,,,

 • zyks

  Oceniono 6 razy 0

  Niech się chłopak wyszumi, póki może, bo jak Dobra Zmiana pójdzie do śmietnika, to może dostanie ćwierć etatu w GPC, ale też niekoniecznie...

 • zyks

  Oceniono 7 razy -1

  Aaa, korespondent TVPiS w Berlinie, p. Trotyl Gmyz. No, tak ...

 • jurk kotylak

  Oceniono 3 razy -1

  Komentarze redaktorów gazety PL. Pamiętamy jak się przeksztalciliscie bezstronnosc zostawiliscie w kiblu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX