Policja wyniosła Frasyniuka z miesięcznicy. Teraz będzie musiała zmierzyć się jeszcze z Wałęsą

Lech Wałęsa dołączy od uczestników kontrmanifestacji podczas najbliższej miesięcznicy smoleńskiej. Były prezydent zapowiedział, że pojawi się 10 lipca na Krakowskim Przedmieściu.

„My, Naród razem z Lechem Wałęsą i Władysławem Frasyniukiem na kontrmanifestacji miesięcznicy smoleńskiej 10 lipca 2017. To się dzieje teraz!” – napisało stowarzyszenie "My, Naród" na Facebooku.

Lech Wałęsa potwierdził, że wybiera się na Krakowskie Przedmieście. 

Podczas ostatniej miesięcznicy 10 czerwca policja siłą usunęła grupę osób, które chciały zablokować miesięcznicę smoleńską. Wyniesiony został m.in. znany działacz opozycji PRL, Władysław Frasyniuk. Później wylegitymowano uczestników blokady. 11 osób zgodziło się na przyjęcie mandatów, ale większość odmówiła. Wnioski trafiły do sądów. 

W. Frasyniuk: Gdyby Lech Kaczyński żył, byłby po naszej stronie

Więcej o:
Komentarze (477)
Policja wyniosła Frasyniuka z miesięcznicy. Teraz będzie musiała zmierzyć się jeszcze z Wałęsą
Zaloguj się
 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 7 razy -3

  No jak teraz się jeszcze pojawia w prasie zagranicznej zdjęcia Wałęsy pałowanego przez policjantów pod rozkazami PiS to już w ogóle po PiS.

  Zakaz wjazdu pisiorów do wszystkich krajów UE (bez względu na Schengen) i całkowity zakaz wjazdu do USA.

 • rymanx

  Oceniono 5 razy 1

  i jak pisowskie troliki ..wolałbym sto razy być Bolkiem niż tchórzliwym kurduplem,który nigdy nie zapisał się do solidarności a jego trzęsące się ze strachu dupsko zawsze wystawało spod wersalki w stanie wojennym a teraz udającego orła białego..żenada aleście sobie wodza pisuary dobrali śmiech...

 • geodimeter

  Oceniono 6 razy 0

  ale będą jaja, gdy policja złapie Wałęsę [znowu] i wyniesie we czterech do suki, a potem na komisariat! Cyrk na kółkach!!!!

 • junkamm

  Oceniono 15 razy -1

  bydlo pisowskie wogole sie nie modli na tych miesiecznicach . oni to robią dla skłucenia narodu burd i ich wciekłosci ze ich popiera tylko31 procent ludzi a gdzie 69 procent pozostałych?

 • junkamm

  Oceniono 4 razy 0

  waleso ratuj polske . ratuj biednych schorowanych drugi sort . narod panie wałesa woła o pomoc ratunek . polska jest nad przepascią .

 • xxq

  Oceniono 6 razy 0

  Ciekawe po której stronie stanie ZOMO ?

 • kobow

  Oceniono 8 razy 4

  .......Wałęsa: gdybym był Tuskiem kazałbym pałować Solidarność. Sam bym spałował Dudę....www.wprost.pl/322561/Walesa-gdybym-byl-Tuskiem-kazalbym-palowac-Solidarnosc-Sam-bym-spalowal-Dude

 • kobow

  Oceniono 13 razy 3

  Swięte krowy w Indiach, damy rade, zamowimy dzwig do 3,5 t.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX