Polski kierowca autobusu zaatakowany przez Brytyjczyka. "Wracaj do swojego kraju, pi*do!"

Gapowicz poproszony o wyjście z autobusu wpadł w szał, gdy zorientował się, że kierowca jest Polakiem. Wyzywał go i próbował bić. Po stronie Polaka stanęli inni pasażerowie.

Do brytyjskich autobusów wsiada się przednimi drzwiami i kupuje bilet lub używa karty miejskiej. Do pojazdu prowadzonego przez polskiego kierowcę wsiadł pasażer na gapę - całe zajście zostało nagrane przez jednego z podróżnych.

Gdy Polak poprosił go o pokazanie karty, pasażer stał się agresywny, powtarzał by kierowca "spieprzał". W pewnym momencie mężczyzna zaczął krzyczeć, że Polacy to "nielegalne pi*dy" - Pieprzony Polaku, wracaj do swojego pieprzonego kraju, to jest nasz kraj (...) przyjeżdżacie tu nielegalnie - wrzeszczał. Przy wysiadaniu zaczął uderzać pięściami w drzwi od kabiny kierowcy, pluł na nie i przeklinał.

To jednak nadal nie był koniec. Mężczyzna próbował uderzyć kierowcę przez okno. Gdy nie mógł go otworzyć, uderzał w przednią szybę, wyłamywał wycieraczki i rzucał butelką z napojem. Udało mu się też otworzyć szybę kierującego i próbował go szarpać. 

Kierowca zdołał zamknąć okno i zadzwonił po policję. W końcu interweniowali pasażerowie, którzy wyszli z autobusu i próbowali spacyfikować mężczyznę.

Brexit staje się faktem. To zła wiadomość dla Polaków na wyspach

Więcej o: