Zadomowił się w TVP, a teraz wraca do radia. Cejrowski właśnie dostał audycję w Trójce

Program "Audycja podzwrotnikowa" Wojciecha Cejrowskiego od początku lipca będzie emitowany na antenie radiowej Trójki - podały Wirtualne Media.

Audycja Cejrowskiego trafiła do letniej ramówki stacji, która zacznie obowiązywać w poniedziałek 3 lipca. Program ma być emitowany w weekend. To powrót Cejrowskiego do publicznego radia. Jak przypominają Wirtualnemedia.pl, jego program „Audycja podzwrotnikowa” był już obecny w Trójce od 2007 do końca 2010 roku. 

Pod koniec kwietnia zmieniło się kierownictwo Trójki. Jej szefem został Wiktor Świetlik, a zastępcą - Wojciech Surmacz.

Stały komentator TVP Info

Od kilku tygodni Cejrowski, znany ze swoich homofobicznych wypowiedzi, uwielbiania dla Trumpa i tropienia lewackich spisków, jest stałym gościem Michała Rachonia w czwartkowym wydaniu programu Minęła 20.

W jednym z nich najpierw powitał się znakiem krzyża i słowami "Szczęść Boże", a potem podzielił się teoriami powstałymi ze zmanipulowanego nagrania na temat działalności organizacji Planned Parenthood, zajmującej się m.in. planowaniem rodziny i edukacją seksualną.

Planned Parenthood została przyłapana na handlowaniu szczątkami ludzkimi poaborcyjnymi. Bo do kremów na twarz tam jakieś komórki dobrze się nadają. W związku z tym Hillary Clinton, żeby miała ładny nosek do wyborów, to rozpuszczone w kremie rączki i nóżki dziecka sobie smarowała na nosek - stwierdził Cejrowski 

"Timmers-sramers niech nas proszę pana wywali z Unii". Wojciech Cejrowski daje popis w TVP

Więcej o: