Zadomowił się w TVP, a teraz wraca do radia. Cejrowski właśnie dostał audycję w Trójce

Program "Audycja podzwrotnikowa" Wojciecha Cejrowskiego od początku lipca będzie emitowany na antenie radiowej Trójki - podały Wirtualne Media.

Audycja Cejrowskiego trafiła do letniej ramówki stacji, która zacznie obowiązywać w poniedziałek 3 lipca. Program ma być emitowany w weekend. To powrót Cejrowskiego do publicznego radia. Jak przypominają Wirtualnemedia.pl, jego program „Audycja podzwrotnikowa” był już obecny w Trójce od 2007 do końca 2010 roku. 

Pod koniec kwietnia zmieniło się kierownictwo Trójki. Jej szefem został Wiktor Świetlik, a zastępcą - Wojciech Surmacz.

Stały komentator TVP Info

Od kilku tygodni Cejrowski, znany ze swoich homofobicznych wypowiedzi, uwielbiania dla Trumpa i tropienia lewackich spisków, jest stałym gościem Michała Rachonia w czwartkowym wydaniu programu Minęła 20.

W jednym z nich najpierw powitał się znakiem krzyża i słowami "Szczęść Boże", a potem podzielił się teoriami powstałymi ze zmanipulowanego nagrania na temat działalności organizacji Planned Parenthood, zajmującej się m.in. planowaniem rodziny i edukacją seksualną.

Planned Parenthood została przyłapana na handlowaniu szczątkami ludzkimi poaborcyjnymi. Bo do kremów na twarz tam jakieś komórki dobrze się nadają. W związku z tym Hillary Clinton, żeby miała ładny nosek do wyborów, to rozpuszczone w kremie rączki i nóżki dziecka sobie smarowała na nosek - stwierdził Cejrowski 

"Timmers-sramers niech nas proszę pana wywali z Unii". Wojciech Cejrowski daje popis w TVP

Więcej o:
Komentarze (142)
Zadomowił się w TVP, a teraz wraca do radia. Cejrowski właśnie dostał audycję w Trójce
Zaloguj się
 • MisQot MisQot

  0

  Pije kolec w dupę, że juz wszystkie media nie sa wasze - "ludzi rozumnych i na poziomie" (kopyrajt Michnik z tłustymi włosami i zółtymi od tytoniu zębami)? Oj, pije jak cholera.

 • MisQot MisQot

  0

  Cejrowskiemu to wy wszyscy możecie teczkę nosić, postlibertyńskie, lewckie mendy.

 • wolak_pospolity

  Oceniono 6 razy -2

  Cejrowski jeśli chcesz zostać narodowym błaznem to musisz się szykować do konkurencji z Błaszczakiem, Suskim czy gosposią Jarosława panią Mazurek.

 • janoosz-ab

  Oceniono 11 razy -1

  Żeby "TRÓJKA" aż tak SCHAMIAŁA - koniec świata.

 • stani p.

  Oceniono 11 razy -1

  Niech lepiej boso po Afryce z małpami lata tam bardziej pasuje.

 • akst1

  Oceniono 19 razy 5

  Wydaje mi się, że ktoś tak bardzo wyrazisty i zdrowo myślący jak Cejrowski może pomóc wielu ludziom politycznie jeszcze się wahającym, może im pomóc w dokonywaniu prawidłowej oceny naszej rzeczywistości społeczno-politycznej. Jako podróżnik, badacz różnych kultur i celebryta może tym wahającym się uświadomić łatwiej niż jakikolwiek polityk, że dobra zmiana jest tak naprawdę bardzo dobrą zmianą.

 • karamurek

  Oceniono 17 razy -3

  Rozwiedziony katolik - przykładem dla innych.

 • antyurium

  Oceniono 19 razy -1

  Mam nadzieję, że wyjedzie i nie wróci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX