Małgorzata Sadurska złożyła rezygnację z pracy w Kancelarii Prezydenta

Małgorzata Sadurska od 12 czerwca nie będzie już szefową kancelarii prezydenta Andrzeja Dudy. Z nieoficjalnych doniesień wynika, że zostanie wiceprezeską PZU.

O rezygnacji Sadurskiej poinformował rzecznik prezydenta Krzysztof Łapiński na antenie RMF FM. Andrzej Duda przyjął rezygnację szefowej swojej kancelarii. Swoje obowiązki będzie pełniła do 12 czerwca. 

Łapiński nie odpowiedział na pytanie, czy Sadurska zostanie członkiem zarządu PZU. - Jak już nie będzie minister Sadurską, to nie będzie pracownikiem kancelarii prezydenta i będzie mogła sobie swobodnie kształtować swoje losy, swoją przyszłość i kancelaria prezydenta nie ma żadnego wpływu, co minister, była minister będzie robiła - mówił.

Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, szefowa kancelarii Andrzeja Dudy miała dostać inną ofertę pracy - w zarządzie PZU. Najpierw informację o możliwym odejściu Małgorzaty Sadurskiej z kancelarii prezydenta podały "Super Express" oraz portal wsensie.pl, a następnie  w swoich źródłach potwierdziła ją Polska Agencja Prasowa. Sadurska miałaby zostać wiceprezesem spółki.

 

Więcej o: