Jest nagranie z zamachu w Londynie. Napastnicy próbowali dźgać nożami policjantów [WIDEO]

Kamery monitoringu zarejestrowały fragment ataku terrorystów w Londynie. Widać na nim m.in. moment, w którym napastnicy zostali zastrzeleni przez policję.

W sieci pojawiło się wideo z kamery monitoringu na Borough Market, gdzie sprawcy ataku w Londynie zaatakowali nożami. Na nagraniu widać jak napastnicy atakują przypadkowego przechodnia. Ten próbuje uciekać, ale się przewraca. W tym momencie podjeżdża policja. Na niewyraźnym nagraniu terroryści zdają się odbiegać z miejsca zdarzenia, a chwilę później próbują atakować funkcjonariuszy. Wówczas ci oddają strzały i zabijają zamachowców. 

Zamach w Londynie

Do ataku doszło w sobotę późnym wieczorem. Furgonetka wjechała wówczas w tłum ludzi na moście London Bridge w centrum brytyjskiej stolicy. Wkrótce potem napastnicy atakowali przechodniów nożami na pobliskim Borough Market.

Zginęło osiem osób (ciało ostatniej wyłowiono z Tamizy), a niemal 50 zostało rannych. Zamachowcy zostali zastrzeleni przez policję. Od tamtej pory służby zatrzymały co najmniej kilkanaście innych osób.

Atak terrorystyczny w Londynie. Dramatyczne nagranie. "Na ziemię, na ziemię"

Więcej o: