Pijany ksiądz potrącił pieszego na pasach. Próbował wyprzedzać na przejściu

Ksiądz jednej z bydgoskich parafii potrącił na przejściu dla pieszych 56-letniego mężczyznę. Poszkodowany trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami.

Jak poinformowała "Gazeta Pomorska", kierujący nissanem 64-letni mężczyzna próbował wyminąć auto, które zatrzymało się przed przejściem dla pieszych. Potrącony mężczyzna trafił do szpital w stanie ciężkim.

Sprawcą wypadku był ksiądz jednej z miejscowych parafii. Przeprowadzone przez policję badanie wskazało, że miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. 64-letni ksiądz został osadzony w areszcie i odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

A TERAZ ZOBACZ: Kierowca karetki zgłasza awarię. Do akcji wkraczają lubelscy policjanci

Więcej o:
Komentarze (476)
Pijany ksiądz potrącił pieszego na pasach. Próbował wyprzedzać na przejściu
Zaloguj się
 • Ernest Mamrot

  0

  Otrzymałem poufne info, że to ks. Stanisław Florczak, do niedawna proboszcz parafii Świętego Krzyża w Bydgoszczy, obecnie rezydent w tej parafii.
  ++++++++++++++
  Ludzie! Cót w katolickiej Rzeczypospolitej.
  Sąd aresztował księdza na 3 miesiace.
  „Kuria bydgoska z głębokim żalem przyjęła informację o wypadku, którego sprawcą był ksiądz diecezji bydgoskiej, będący pod wpływem alkoholu. Zapewniam o modlitwie w intencji osoby poszkodowanej w tym wypadku, jak i jej bliskich. Jednocześnie pragnę podkreślić, że zaistniała sytuacja zasługuje na najwyższe potępienie i absolutnie nie powinna się wydarzyć. Sprawca tego zdarzenia poniesie wszelkie konsekwencje przewidziane prawem karnym, a także kanonicznym. Nadmienię, że ksiądz, który spowodował ten wypadek, od 2011 roku nie pełni żadnych urzędów kościelnych.”

 • Ernest Mamrot

  Oceniono 2 razy 2

  Ożesz kurfa przenajświętsza. Nie wiadomo kto, bo z jednej z parafii - jak do splendorów, poklonow i całowania kapłańskich dłoni oraz w pierwsze rzędy czyli krzesła to imię i nazwisko ze stopniem - bo wielebność to osoba przecie publiczna.
  Postarajcie się zidentyfikować tego opoja co by taki anonimowy nie pozostał.

 • 20portal

  Oceniono 3 razy 3

  Wino mszalne uderzyło mu do głowy i władza kościoła w Polsce.
  NIC MU NIE ZROBIĄ.

 • starszakjeden

  Oceniono 3 razy 3

  Spirit (łac.) = duch. Więc z duchem, chłopina jechał. Tylko pobłądził, biedaczek, bo nie tego co trzeba w sobie ducha nosił. Więc choroba go toczy. Bardziej jednak o policjantów się martwię - minister Płaszczak (vel Błaszczak, "Domofonem" także często zwanym) może ich ukarać przykładnie za uczciwą (ich) robotę. Takie czasy, pani, takie czasy....

 • keram2225

  Oceniono 3 razy -1

  Ja tu widzę ewidentną wine kierowcy, który zatrzymał się, żeby przepuścić pieszego:
  1. Jakby się nie zatrzymał, pieszy nie wszedł by na jezdnię
  2. Jakby się nie zatrzymał, ksiądz widział by przejście, I nie był bym zmuszony do ominięcia stojącego pojazdu
  Jak dla mnie - 5 lat karceru, albo miesiąc na plebanii (to dla winnego poniżej 18 lat)

 • kazek1948

  Oceniono 3 razy 3

  To dlatego , ze anioł stróż księdza został pewnie na plebanii, też na na bani.

 • credit28

  Oceniono 1 raz -1

  Szechter, dlaczego twoje przy_pupasy kasują mój komentarz o niepełnosprawnej zakonnicy potrąconej na pasach przez pijanego wysokiego urzędnika państwowego. Wczoraj napisałem o tym i wykasowałeś mój post. Co to jest jakaś WYBIÓRCZA cenzura?

 • keram2225

  Oceniono 3 razy 3

  "64-letni ksiądz został osadzony w areszcie i odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu" - no tak, a za potrącenie pieszego na pasach już nie odpowie. Dobra Zmiana.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX