Komentarze (170)
Schetyna po incydencie na Marszu: związki partnerskie po wyborach. "Już to słyszeliśmy"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 6 razy 2

  schetyna to jednak wsiowy głupek. a myslałem ze tylko udaje idiote zeby podejsc tuska. Jego tekst o tym ze nie bedzie podwyzek płac minimalnych rozłozył mnie na łopatki. kretyn, qrwa normalnie kretyn do imentu. i te nieudaczniki chca wygrac nastepne wybory z idiota na czele????kury szczac wam prowadzac durnie platformerskie. ogłoscie jeszcze ze podwyzek płac minimalnych nie bedzie ale maksymalne pow góre o 50 % , kwota wolna od podatku bedzie taka jaka jest , emerytury beda od 70 roku zycia ,a reszta zajmiecie sie po wygranych oczywiscie wyborach.....dawno sie tak nie usmiałem. Zdrowia zycze bo na rozum za poźno, a idźcie zbozem do tych wyborów bo we wsi pis stoi !!!Mistrzostwo swiata w kopaniu sobie grobu wlasnymi rekoma i podcinaniu gałęzi na której sie siedzi niepodzielnie nalezy do peło. W tym jestescie de besciaki panowie i panie.

 • jastaryczlowiek

  Oceniono 8 razy 2

  Trzeba było załatwić sprawę związków partnerskich jak należy gdy mieliście władzę. Mieli byście duże poparcie i utrzymanie się przy władzy. Ale okazało się, że wy=PO jesteście takim PiS-em bis tylko mówicie trochę inaczej. Słusznie zbieracie baty. Nie wierzę wam, fachowcy od obiecanek.

 • hefajstos1

  Oceniono 10 razy 0

  Platforma nic nie zrobiła dla związków partnerskich, dla wyraźnego rozdziału kościoła od państwa, dla prawa do aborcji dla kobiet ( jedynie Ewa Kopacz wykazywała tu determinację, niestety, zabrakło czasu, w kilka miesięcy nie można zrobić tego, co zaniedbano przez 8 lat ).

 • cholonek

  Oceniono 7 razy 1

  po wyborach? po srorach, droga złodziejopeło, V kolumno watykańska.
  Pokazaliście głosowaniem w PE swoje prawdziwe koryciane ryje.
  i nawet debilną uchwałę o objawieniach tez poparliście (i co z tego, że jednoosobowo?).
  na drzewo!

 • soldadura104

  Oceniono 4 razy 0

  Widocznie mu potrzeba kasy od bogatych pedałow czyli gejów. Skończy jak Palikot i SLD.

 • ateistaoddziecka

  Oceniono 5 razy 1

  I oczywiście, podatki 3x15%, likwidacja KRUS, Senatu, zniesienie abonamentu RTV....
  Bo nikt Polakom tyle nie da, ile wam Tusk/Schetyna/Michnik obieca.
  Razem obrobimy Polskę!!! Szalom!!!

 • masz01

  Oceniono 3 razy 1

  Grzegorz będzie wiarygodny jak pójdzie w ślady Bęgowskiego
  - założy kieckę, szpilki i korale...

 • totus.tytus

  Oceniono 10 razy 0

  No i tak właśnie wygląda "program" Platfonsów Obywatelskich. Sprawy zerwania konkordatu, rozliczenia złodziei w sutannach, ukarania innych złodziei zamieszanych w machlojki kleru (pomocnictwo) też zostaną "na po wyborach". Walcie się Platfonsy, wal się panie Szetyna, krętaczu i cwaniaczku, który liczy na powrót do koryta i dalsze złodziejstwo. Ale towarzysze bolszewicy z PiSu też się walcie. Choć jednego przynajmniej nie można wam, towarzysze kaczyści, odmówić: obiecywaliście złodziejstwo i kradniecie zgodnie z obietnicą.

 • wyborczapropaganda

  Oceniono 8 razy 0

  Cześć komuszki. To świetna wiadomość. Strzelacie sobie, peowcy, dalej w kolana.

 • aeromonas

  Oceniono 14 razy -2

  "po wyborach powinno się rozpocząć rozmowę o związkach partnerskich"
  Nie żadną "rozmowę", bo rozmawiać tu nie ma o czym. Związki partnerskie należy po prostu zalegalizować, jak w każdym normalnym kraju. Ściema już więcej nie przejdzie.

 • Eric Cartman

  Oceniono 7 razy -1

  Cos Latryna milczy na temat slow wypowiedzianych na antenie TVP przez Schetyne, ze PO nie jest za przyjeciem tzw. "uchodzcow"... ten czlowiek w zyciu slowa prawdy nie powiedzial!

 • realistas

  Oceniono 4 razy -2

  PO=PiS. Związki partnerskie to kłamstwo.

 • tag1

  Oceniono 5 razy 1

  Grzesiu nie ściemniaj!!!!!!!!!! zostaw sobie tę wyborczą parówkową, olewaliście ich przez 8 lat to teraz możecie sie razem z PO pocałować w dp. Ich głosów na pewno nie zobaczycie przy PO liście

 • kocis1

  Oceniono 7 razy 1

  Byli juz tusku i petru. Ten pierwszy zwiał do Brukseli, ten drugi - na Maderę. W napięciu czekam dokąd i kiedy zwieje kapitan schettino. Z taka opozycją to Polska nigdy nie zginie ;) - zdrowia zyczę panie Kaczyński ;)

 • zosima

  Oceniono 6 razy 0

  Legalizacja związków partnerskich, delegalizacja małżeństw heteroseksualnych. Tylko wtedy zagłosuję na PO.

 • mezzzai

  Oceniono 7 razy 1

  A przez 8 lat się zapomnialo? Schodz ze sceny, wstydu oszczedz

 • hopsiupbec

  Oceniono 6 razy 2

  " Grzegorz Schetyna zadeklarował, że po wyborach powinno się rozpocząć rozmowę o związkach partnerskich."

  Ale ściemniacz z niego. Już obiecywali, a wyszło - jak zwykle. Lizanie butów kleru.

 • krzysio333

  Oceniono 7 razy -1

  PO po wyborach to już nie takie rzeczy obiecywała!!. Np likwidację senatu. Ale to jest PO!. Jak mówi że nie podniesie wieku emerytalnego, to podnosi. Wyborcza!!!!. Jeżeli Twoja partia boi się odpowiedzić to może Ty!!!. Pytam Konkretnie!. PO chce podnieść wiek emerytalny czy nie!?. PO chce zmienić 500+ czy nie. Czy to jest takie trudne.?.

 • 14ar14

  Oceniono 10 razy -2

  "niestety liderzy PO byli poza naszym zasięgiem"
  - a mogło być tak miło, smuteczek...

  Jedynie p. Kijowski pochylił się z troską nad dyskryminacją osób LGBT, może nawet zbyt nisko, bo dziwnie jakoś chodził.

 • nino.rota

  Oceniono 10 razy -2

  Partia Obietnic.

  POszli won!

 • nino.rota

  Oceniono 11 razy 1

  POszedl won!
  A przez osiem lat gdzie byliscie.
  A w glosowaniu w Parlam. EUrop.co zobili wasi euroPOslowie.???

  Zenada, wstyd i KODpromitacja!

 • popijajac_piwo

  Oceniono 11 razy 1

  "Grzegorz Schetyna zadeklarował, że po wyborach powinno się rozpocząć rozmowę o związkach partnerskich."

  Peło leży takim samym krzyżem przed watą jak pislam, więc o czym tu dyskutować...

 • gela1

  Oceniono 5 razy -1

  PO znów na kogoS wypięło, za poglądami Schetyny ciężko nadążyć, 500+ rujnuje kraj, za chwilę obiecuje dla wszystkich dzieci bez wyjątku, oglądałem ostatnio jego występ w terenie to obiecał internet za darmo, nikt tyle Ci nie da.... naprawdę rośnie nam nowy królik europy,
  raz tęczę gasi teraz goni gejów, ale koryto uświęca środki, w końcu to wreszcie szef opozycji

 • juriyy.c

  Oceniono 11 razy 5

  przed ostatnimi zwycięskimi wyborami też zapowiadali o unormalnienie przepisów w tym kraju, zgodnie z podpisanymi zobowiązaniami. Teraz znowu obiecują tak jak pis, a kościołowi będą włazić w cztery litery, jak już to robili. Czekaj tatka latka. PO od pis-u różni jedno ---- białe kołnierzyki ,a pis w butach ubłoconych w gnoju,a poza tym jedni i drudzy tacy sami

 • notremak

  Oceniono 15 razy 7

  Obiecanki-cacanki... Takie jak: "I nie będziemy klęczeć przed księdzem" Tuska. Pamiętacie?

 • lesnywladek2

  Oceniono 14 razy -6

  platforma na 5000+ na każde dziecko gejów,pod warunkiem że sami je sobie zrobią.

 • pytlarro

  Oceniono 10 razy -4

  przestancie meczyc PełO, ostatnia antypisowska nadzieje, jakimiś pytaniami o program, zasady, wyznawane poglady i inne popierdolki. Przeciez wiadomo, ze chodzi o jeden konkretny program partii: wladze i stanowiska

 • matts06

  Oceniono 12 razy 2

  Hahaha, żenująca wypowiedź, już lepiej by się nie odzywał. Przypomnę tylko, że 5lat mieli pełnię władzy, co zrobili w tym temacie? NIC! Teraz nawet nie składają żadnej deklaracji, tylko proponują debatę po wyborach. Bo jeszcze w to uwierzę :) To jest cała PO, konformiści, hipokryci, partia bez idei, partia bez wartości, która myśli tylko jak dorwać się do koryta, okłamując wszystkich i składając jakieś obietnice ludziom od prawa do lewa, a potem oczywiście w imię konformizmu nie realizują nic, by nie podpaść innym grupom np. Kościołowi.
  Nie panie Schetyna, ludzie już tego nie kupią.

 • dyssekcja

  Oceniono 13 razy 7

  związki partnerskie? takie to jakieś... dajcie ludziom dostęp do ślubu cywilnego i przestańcie tworzyć jakieś sztuczne twory prawne

 • 13facet13

  Oceniono 13 razy -3

  Schetyna Ty już nawet nie jesteś śmieszny, przebijasz Niesioła, Giertycha i Lisa , razem wziętych.

 • lesnywladek2

  Oceniono 14 razy -2

  PO da wszystko wszystkim ale dopiero PO wyborach.buhahahah.Dali już nam cit,pit i vat po 15%,zniesli senat,zmniejszyli liczbe posłów o połowe i zniesli tez immunitety.Patologia Obłudy

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 14 razy 0

  Ci działacze tych wymienionych organizacji LGBT to tacy sami ekstremiści jak Ordo Iuris. Najlepiej ich wrzaski zignorować, tak jak Ordo Iuris zostało zignorowane.

  Poza tym wcale bym się nie zdziwił jakby im jakiś pisior za te ekscesy zapłacił. Pisiory takie knury podkładają. Już raz było "Pan weźmie kredyt, Pan zmieni pracę". To też była prowokacja PiS.

 • troque

  Oceniono 11 razy 9

  Misiu - to już było. BYł czas i możliwość aby załatwić sprawę choćby związkow hetero - skoro tacy wzmożeni religijnie i w PO się znajdują - w podstawowych sprawach jakk informacja o stanie zdrowia w szpitalu, czy zasadch dziedziczenia .... ale nie dało sie.

 • rajmund.siewierny

  Oceniono 13 razy -1

  To miłe, że znowu dla garstki egoistów, odmieńców ponownie porzucono wszystkie poważne tematy a zaczyna się "dyskusja" o tz związkach. Przez osiem lat mimo zajmowania się takimi bzdetami utrzymaliście mój głos ale naiwniaki nie myślcie, że wyciągniecie mnie jeszcze raz do urny ;-))

 • typowy-leming

  Oceniono 16 razy 4

  Kapitan Schettino najpierw daje wywiad w prawicowym tygodniku "Do Rzeczy", w którym deklaruje się jako konserwatysta. Kilka miesięcy później daje wywiad lewackiej "Krytyce politycznej" w której obiecuje aborcję, małżeństwa homo ale wszystko "po wyborach, najpierw pokonajmy PiS!". Innymi słowy - Schettino może być albo lewakiem, albo prawakiem, zależy kto i kiedy pyta. Liczy się tylko to żeby wrócić do władzy.

 • tksiazek

  Oceniono 8 razy 4

  Czy to nie ten sam Schetyna coś mówił że będzie "skręcał w prawo" co w przypadku klerykalnej PO oznacza jazdę z powrotem? Może pan Schetyna przedstawi projekt ustawy? Bo o tym że "będzie dyskusja" to on sobie mówić.

 • jarkes03

  Oceniono 6 razy -4

  krótko i na temat zamiast PIS już ma mój głos, choć pewnie by go nie miał

 • sunzi15

  Oceniono 9 razy -1

  Komus zalezy, zeby prowokowac i rozdmuchiwac incydent,
  przypisujac PO na sile nietolerancje wobec partnerstwa.

  Narzucanie sie z zadaniami zalatwienia spraw,
  ktore spolecznie jeszcze nie dojrzaly do zalatwienia,
  to narzedzie rozbijania opozycji
  i wyraz braku rozsadku zainteresowanych.
  Trzeba pracowac nad swiadomoscia spoleczna
  i zrywac z tego owoce jak dojrzeja.

  Przy tym najpierw sprawy najwazniejsze,
  czyli Rzeczypospolita, poszanowanie Konstytucji,
  obrona wolnosci i demokracji,
  przeciwdzialanie kato-faszystowskiemu
  ZAMACHOWI STANU.

  Obronimy Rzeczypospolita przed ciemnogrodem,
  obronimy nasze miejsce w cywilizowanym swiecie,
  bedziemy sie rozwijac i korzystac z dobrodziejstw
  rozwinietej cywilizacji,
  w tym coraz wiekszej tolerancji w ramach
  przyslugujacej wszystkim wolnosci.

 • sunzi15

  Oceniono 10 razy 10

  Ad @emillo333 "Dlaczego Wy ateiści tak zwierzęco nienawidzicie Kosciola ?"

  Nie jestem niewierzacym, ale tym bardziej
  nie akceptuje zdegenerowanego,
  zdemoralizowanego Kosciola.

  Nie odwracaj kota ogonem.
  Dlaczego kosciol w Polsce jest Kosciolem Nienawisci?
  Dlaczego stal sie partyjnym kosciolem PiS?
  Dlaczego realizuje program dewastacji Rzeczypospolitej
  i steruje ZAMACHEM STANU
  zmierzajacym do kato-faszystowskiej DYKTATURY?
  Dlaczego indoktrynuje i demoralizuje dzieci i mlodziez?
  Dlaczego zamiata pod dywan pedofilie ksiezy?
  Dlaczego odsadzil od czci i wiary
  chrzescijanskich demokratow, dzieli i konfliktuje spoleczenstwo?
  Dlaczego grabi narod i pasozytuje na spoleczenstwie,
  naduzywajac pozycji "instytucji zaufania spolecznego"?
  Dlaczego wtraca sie do polityki, szkalujac przeciwnikow politycznych,
  narzucajac polityczne wybory, antagonizujac z cywilizowanym swiatem,
  wystepujac przeciwko UNII i naszym sojusznikom?

  Dlaczego, dlaczego, dlaczego...???

  Jak widac Kosciol sam sobie robi zle
  i otrzymuje dokladnie to, co wysyla.

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 10 razy 2

  Idzie Grześ przez wieś
  worek pusty niesie
  jak z pustego nalać
  by wszyscy szli za Grzesiem?

 • endgame222

  Oceniono 13 razy -7

  I w ten oto prosty sposób pederaści zapewnili PiSowi wygraną i rządzenie przez kolejną kadencję. Jedno można powiedzieć o Kaczyński - ma niesamowite szczęście w polityce. Najpierw Kopacz podejmuje decyzję o imporcie islamistów czym zapewnia PiSowi większość bezwzględną, teraz pederaści dociskają Schetynę i podkopują jakiekolwiek szanse opozycji na przejęcie władzy. Brawo!

 • prawdaprawdaprawda

  Oceniono 13 razy 5

  Zaczyna się - jak wszystkim obiecać i nikomu, za przeproszeniem, nie dać!

 • 31.februarius

  Oceniono 15 razy 5

  "Uważam, że po następnych wyborach przyjdzie rozmowa także w taki otwarty sposób na temat przyszłości i problemów - powiedział Schetyna.

  Grześ, ale powiedział żeś!

 • piotrus009

  Oceniono 19 razy 9

  Czyli Schetyna zapowiada, że po wyborach łaskawie POROZMAWIA o związkach... Niech się w dudę pocałuje.

 • martuha

  Oceniono 9 razy -1

  ale to juz bylo...

 • martuha

  Oceniono 7 razy -1

  ale to juz bylo...

 • martuha

  Oceniono 7 razy 3

  ale to juz bylo...

 • saves

  Oceniono 11 razy -3

  A gdzie fakiba?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX