Kolejna kolizja z udziałem auta BOR. Samochód zderzył się z ciężarówką służb miejskich

W centrum Warszawy doszło do zderzenia samochodu Biura Ochrony Rządu z ciężarówką należącą do służb oczyszczania miasta - podaje TVN Warszawa.

Skoda Biura Ochrony Rządu zderzyła się z ciężarówką służby oczyszczania miasta w al. Niepodległości. Jak podaje TVN Warszawa, ciężarowe iveco zmieniało pas ze środkowego na prawy i wówczas uderzył w samochód BOR-u. 

Nieoficjalnie podano, że kierowca ciężarówki został ukarany mandatem. Nikomu nic się nie stało. 

Wypadków z udziałem BOR - i często VIP-ów - jest w ostatnim czasie wiele. W lutym kolumna rządowa z premier Szydło miała wypadek w Oświęcimiu. Kierowca chcąc uniknąć zderzenia, próbował zjechać na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafiła premier i dwóch funkcjonariuszy BOR. 

Rozbite limuzyny rządu PiS i prezydenta. W krótkim czasie zniszczono auta warte kilka milionów złotych >>>

Miesiąc wcześniej doszło do kolizji limuzyny BOR z wicepremier Jarosławem Gowinem na pokładzie. Według ustaleń "Rzeczpospolitej" bmw kontynuowało podróż mimo przebitej opony. Z kolei w marcu ubiegłego roku miał miejsce głośny wypadek prezydenckiej limuzyny. W tym przypadku również pękła opona, a samochód z Andrzejem Dudą wylądował w rowie. 

PiS raz chwali, raz gani. Sam już nie wie, co sądzić o BOR

Więcej o:
Komentarze (303)
Kolejna kolizja z udziałem auta BOR. Samochód zderzył się z ciężarówką służb miejskich
Zaloguj się
 • kar.as

  Oceniono 1 raz 1

  Za chwilę wytrzaskają całą flotę aut rządowych. Kierowcy, kurna...

 • serty44

  Oceniono 2 razy 0

  Zmienią nazwe BORu i skończą się kolizje.

 • artur0121

  Oceniono 6 razy 0

  hahahahahahahahahahahahahahah

 • Lech Pawluk

  Oceniono 5 razy 3

  To się nazywa DOBRA ZMIANA dają radę ze wszystkim, SUWEREN pozwala?

 • poziomka_vr

  Oceniono 6 razy 2

  też mi informacja dnia! Śmieciarka wjechała w śmieciarkę...

 • redcarius

  Oceniono 3 razy 3

  Niech się pospieszą z tą zmiana nazwy bo im samochodów zabraknie. Swoją drogę takiego kretynizmu z jakim teraz obnoszą się rządzący nie było nigdy. Byle ministerek porusza się po Warszawie w obstawie i konwoju jak amerykanie po Bagdadzie tuż po jego zdobyciu.

 • marcel2761

  Oceniono 4 razy 4

  jakoś mnie to już nie dziwi

 • a1k5

  Oceniono 6 razy 2

  Czy to dobrze, czy to źle, że PiS nie umie propagandy, bo że nie umie jest faktem stwierdzonym i chyba ponadczasowym? Dobrze i źle, wszystko zależy od poziomu naiwności. Dla obywatela to dobrze, dzięki temu widać partię bez pudru i retuszu, co pozwala bez większego wysiłku ocenić, jakie są rzeczywiste intencje władzy kochanej. Dla Polski, toczonej patologią PRL-u – beznadziejnie, taki się urodził paradoks. Propaganda to bliźniacza siostra polityki i pod każdą szerokością geograficzną występuje w bogatych szatach.PiS uprawia politykę bez żadnej osłony, idzie na żywioł i wielu się taka postawa podoba, ale tylko tym, którzy nie rozumieją, że podobna brawura równa się połowie samobójstwa. Gdy się Tusk brał za jakiś temat, to przez dwa lata największym problemem w Polsce byli „kibole”. Dzień w dzień mieliśmy dramatyczne obrazy i doniesienia medialne, dzień w dzień przedstawiciele władzy wychodzili i zapewniali, że wezmą bandytów za mordę. Do aresztów trafili liderzy kibiców, reszta natychmiast była powiązana ze światem przestępczym i handlem narkotykami. „Kibol” stał się tak potężnym stygmatem, że nawet przedszkolna piosenka „Donald matole” kończyła się wyrokami w procesach karnych.
  Jak to możliwe, że korporacja prawnicza, która we wszystkich możliwych badaniach ma takie same lub gorsze notowania od ostatnich na liście polityków, rozstawia po kątach uczestników debaty publicznej? Co niby dadzą te rutynowe pyskówki i do znudzenia powtarzane słowa o układzie? Gdzie są „kibole” PiS pytam się? Od poniedziałku do piątku w jakimś sądzie zapada wyrok, który jest gwałtem na prawie i sprawiedliwości. Dlaczego tego nie widać w telewizji, prasie, radiu, w takiej formie, która nie tylko przemawia do ludzi, ale wywołuje w ludziach określone emocje? Lekarz zabija dziecko, bo mu się zasnęło na dyżurze, sąd go uniewinnia z braku znamion przestępstwa i po starej znajomości. Komornik zabiera samotnej matce wózek inwalidzki dziecka, facet przesiaduje 12 lat więzieniu z powodu „pomyłki”. Jest tego sto tysięcy w różnych konfiguracjach i nikt nie potrafi z „wymiaru sprawiedliwości” zrobić „kiboli”? Mamy do czynienia z koteriami zawodowców, wielopokoleniowymi cwaniakami, którzy w odwracaniu kota ogonem są mistrzami, a partia z aspiracjami rewolucyjnymi, idzie do boju z gołą dupą? Proszę wybaczyć, ale jaja opadają i nadzieja gaśnie. Rozumiem, że raz można nie dosłyszeć, drugi raz zlekceważyć, ale 1000 razy olać ostrzeżenia „uważaj, bo cię zabiją”, może tylko idiota albo samobójca. Piszę całkiem poważnie, jeśli PiS w końcu nie powoła profesjonalnej komórki propagandowej, która zamiast się bronić i tłumaczyć z głupot, nie przejdzie do ataku, to się wszystko skończy powtórką z 2005-2007 roku. Uprzedzałem! Ostatni raz!

 • stachkaz47

  Oceniono 9 razy -9

  "Kolejna kolizja z udziałem auta BOR. Samochód zderzył się z ciężarówką służb miejskich "
  GAZET i TY MICHNIK stary CAPIE -nie idźcie tą drogą bo was rozjedzie ciężarówka MZO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX