"Kajdanki i szubienica". Dyrektor z Ministerstwa Środowiska o powitaniu Tuska

Na facebookowym wydarzeniu związanym z powitaniem Donalda Tuska w Warszawie znalazł się wpis dyrektor jednego z departamentów w ministerstwie środowiska. Urzędniczka domaga się dla Tuska kary śmierci.

Donald Tusk przed przesłuchaniem w prokuraturze był witany przez tłum zwolenników, ale też grupę swoich zajadłych przeciwników. 

Korespondent TVP w Berlinie Cezary Gmyz założył na Facebooku wydarzenie "Powitajmy Tuska tak jak na to zasługuje". Wśród licznych memów znalazły się tam również życzenia kary śmierci dla przewodniczącego Rady Europejskiej. Wśród osób, które dodały takie wpisy jest urzędniczka Ministerstwa Środowiska. 

Zrzut ekranuZrzut ekranu facebook.com/events/1389688917764572

Radna polecana przez Szyszkę

Beata Nowosielska jest dyrektorem Departamentu Edukacji i Komunikacji w resorcie Jana Szyszki. Wcześniej była radną PiS w warszawskiej Wesołej. W tej samej Radzie Dzielnicy zasiada w tej kadencji Krystyna Szyszko, żona ministra środowiska. Małżeństwo Szyszków rekomendowało Nowosielską w wyborach do Rady: "Polecamy Panią Beatę jako osobę, która odzwierciedla najlepsze cechy swojego pokolenia, cenimy w niej przede wszystkim dynamiczność i upór w dążeniu do celu".

Wpis Beaty NowosielskiejWpis Beaty Nowosielskiej Profile Beaty Nowosielskiej w mediach społecznościowych

W 2015 roku kandydowała w wyborach parlamentarnych z listy PiS w Warszawie. Uzyskała 879 głosów. 

Więcej wulgarnych wpisów

Na profilach Nowosielskiej w mediach społecznościowych można bez problemu znaleźć też wiele innych wpisów niekoniecznie licujących z powagą stanowiska, które zajmuje. Późnym wieczorem Beata Nowosielska skasowała swoje profile na Facebook i Twitterze, część wpisów zachowała się na zrzutach ekranu.

"#gigoloPetru Miała być okupacja a wyszła kopulacja hahahha" - pisała urzędniczka.

Wpis Beaty NowosielskiejWpis Beaty Nowosielskiej Profile Beaty Nowosielskiej w mediach społecznościowych

"Pani Katarzyno jakieś noworoczne postanowienia? Może jakaś siłownia albo aerobik? buzia się nie mieści w kadrze" - komentowała pod zdjęciem posłanki Lubnauer, a w innym wpisie czytaliśmy: "Sikorski niech zęby umyje po tej Łasce to Amerykanom robił".

Na Facebooku Nowosielska udostępniła z kolei wulgarny wpis na temat posła PO Michała Szczerby.

Wpis Beaty NowosielskiejWpis Beaty Nowosielskiej Profile Beaty Nowosielskiej w mediach społecznościowych

A także rozprowadzała nieprawdziwą informację, jakoby 19-latka, która pod wpływem alkoholu robiła samochód w centrum Warszawy to córka Szczerby. Poseł prostował te doniesienia - nie ma córki.

Pytania do ministerstwa

Zwróciliśmy się do Ministerstwa Środowiska z prośbą o komentarz w sprawie wpisu Nowosielskiej. Zapytaliśmy, czy wpis wysokiej urzędniczki resortu należy traktować jako stanowisko ministerstwa, czy wpis licuje z powagą stanowiska oraz czy należy wnioskować, że dyrektor Departamentu opowiada się za karą śmierci dla przewodniczącego Rady Europejskiej.

Tłumy witają Donalda Tuska. Jedni krzyczą: "Sto lat!", inni "Będziesz siedzieć!"

Więcej o:
Komentarze (636)
"Kajdanki i szubienica". Dyrektor z Ministerstwa Środowiska o powitaniu Tuska
Zaloguj się
 • sierra65

  Oceniono 5 razy 1

  jeszcze jedna pisowska beata, głupia, chamska zdzira z mózgiem pełnym kaczego goowna

 • ernest29

  Oceniono 7 razy -1

  Beata Nowosielska z Pisu pokazała chamstwo , wulgarność i prostactwo typowe dla urzędników Pisu.

 • Marek Domagała

  Oceniono 3 razy 1

  to bardzo dobrze ilustruje "jakość" umysłów wysokich urzędników państwowych. trudno przyjąć, że to tylko pojedyńczy "egzemplarz" reprezentanta swojej partii

 • stani56

  Oceniono 6 razy 2

  Cytując klasyka " baba bez bolca dostaje pie...a"

 • marych

  Oceniono 6 razy 4

  czego się można spodziewać po prostych umysłach członków tej organizacji

 • 5zet

  Oceniono 6 razy 4

  Czyli co... normalne byłoby, że minister obrony po wyjściu z gmachu staje się pacyfistą, antyglobalistą i hippisem, minister ochrony środowiska po wyjsciu z ministerstwa idzie podpalać lasy i kłusować (to jego prywatna sprawa), a minister zdrowia chleje po pracy wódę i wkłuwa sobie herę?

 • szlajus

  Oceniono 6 razy 4

  Pani Derektor, pani poziom intelektualny reprezentuje pani całą frakcję,
  nawet mema pisze pani z błędem.

 • ba1944

  Oceniono 12 razy 4

  Brawo PIS,kadry na poziomie,tak trzymać JAŚNIE PANIE KACZYŃSKI i reszta.

 • Abra Kadabra

  Oceniono 8 razy 4

  prostaczka, jak rekomendujący ją minister. Wstyd i hańba, żeby takie indywiduum piastowało tak odpowiedzialne stanowisko. Pani Misiewicz we własnej osobie, chamstwo i prymitywizm. troglodyta XXI wieku. Wykształciuch o móżdżku wróbla. HAŃBA!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX