PO alarmuje: Przyjechała policja, bo sadziliśmy drzewa za blisko Nowogrodzkiej

W całej Polsce sadzono dzisiaj drzewa w ramach akcji PO #DrzewaPlus. W Warszawie inicjatywę przerwała na chwilę interwencja policji. Kierwiński: "Ktoś" zgłosił że sadzimy drzewa zbyt blisko siedziby PiS!

Z okazji początku wiosny i Międzynarodowego Dnia Lasów posłowie Platformy Obywatelskiej zaprosili Polaków do wspólnego sadzenia drzew. Akcja odbyła się m.in. w Krakowie, Gdyni, Chorzowie, Lublinie oraz Warszawie. W stolicy inicjatywę na chwilę przerwała interwencja policji.

"Ta władza naprawdę boi się drzew"

- Policjanci otrzymali zgłoszenie i pojechali na miejsce. Nie stwierdzili tam nieprawidłowości i nie podjęli działań - powiedziała portalowi Gazeta.pl podkom. Edyta Wisowska z biura prasowego Komendanta Rejonowego Policji Warszawa III. Nagranie z tej sytuacji opublikował na swoim profilu na Facebooku Marcin Kierwiński. Widać na nim, że funkcjonariusz odszedł na bok z posłem Janem Grabcem i obejrzał jego dokumenty. Na pytanie, dlaczego poseł został wylegitymowany, rzecznik odpowiedziała, że "sam okazał dokumenty".

"Ktoś" zgłosił że sadzimy drzewa zbyt blisko siedziby PiS na Nowogrodzkiej! To nie jest żart takie zgłoszenie dostała Policja. Podobno sąsiedzi z Nowogrodzkiej. Ta władza naprawdę boi się drzew. Pełen heroizm Jan Grabiec w obronie świeżo posadzonych drzew - napisał Kierwiński.

A TERAZ ZOBACZ: Celna riposta Węglarczyka w TVP

Więcej o:
Komentarze (376)
PO alarmuje: Przyjechała policja, bo sadziliśmy drzewa za blisko Nowogrodzkiej
Zaloguj się
 • agnrodis

  Oceniono 3 razy 3

  Boja sie, ze zawisna kiedys na tych drzewach?

 • ladymantis1

  Oceniono 2 razy 2

  Ale się psiowczycy przejęli sondażami. Rzucili swoje zastępy trolli jak kiedyś po papier toaletowy;)

 • topiramax

  Oceniono 3 razy 3

  Matołki, trzeba było posadzić.....krzyże!

 • beblok

  Oceniono 9 razy -3

  PO alarmuje! Jesteśmy bandą cymbałów, lubimy jak jest po naszej stronie i jesteśmy mistrzami propagandy. Ponadto kochamy Stalina ;-)

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 7 razy 1

  Ktoś w nocy postawił przed ratuszem pomnik i do dzisiaj nikt nie odważył się go usunąć, choć jest nielegalnie postawiony...

 • jezioraniagara

  Oceniono 11 razy -5

  5500 drzew posadziłem w dwa ostatnie lata.teraz wyciąłem 120 samosiejek.Chciałem posadzić następne 30 000 drzew ale się wycofuje z powodu POpaprańców.
  Jest tyle w Polsce nieużytków gdzie można by było posadzić miliony drzew,rozwinąć przemysł drzewny.Czy jakaś szkoła może się pochwalić ,że posadziła 100 drzew rocznie.
  Jest takie powiedzenie ,ze prawdziwy mężczyzna to taki co posadzi drzewo,spłodzi syna i postawi dom.Może być w innej kolejności.
  Z tego zdjęcia nie wynika ,że jest tam chociaż jeden mężczyzna bo nie wie z nich nikt który by wiedział gdzie się sadzi drzewa?
  O kobietach nie wspomnę bo ich mężowie też nie posadzili drzewa.Inaczej tym baranom by coś doradziły?

 • yuo7leo9

  Oceniono 9 razy 5

  Mamusiu! Drzewo mnie bije! Tak powinien brzmieć tytuł następnego odcinka "Ucha Prezesa"

 • kkes

  Oceniono 8 razy 2

  Ktos pomyślał, że złodzieje

 • krakuw

  Oceniono 10 razy 0

  Konia rzędem, dlaczego 16.12.2016 r. obcokrajowcy oraz mniejszość nardowa awanturowała się pod Sejmem a dziś sadzili drzewa?????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX