Tym zdjęciem z Donaldem Tuskiem podbili sieć. "Można bez obstawy? Można!"

Discopolowa grupa D-Bomb pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z urzędującym szefem RE Donaldem Tuskiem. "Widać, że ludzki człowiek, a nie miłościwy pan" - komentują internauci.

Do nietypowego spotkania doszło w Brukseli, gdzie na co dzień pracuje były polski premier. Na początku miesiąca muzycy przyjechali do belgijskiej stolicy, by z okazji Dnia Kobiet dać koncert w lokalnym klubie Amnesia. W trakcie spaceru po mieście, przypadkowo natknęli się na szefa Rady Europejskiej, który widocznie wracał ze sklepu z zakupami. Wtedy wciąż jeszcze ważyły się jego losy na tym stanowisku.

- Spotkanie na szczycie. Panie Donaldzie, miło było z panem porozmawiać - napisali członkowie zespołu. Zdjęcie stało się bardzo popularne w sieci. "Można bez obstawy? Można!" "Zwerbujcie go do Twojej ekipy będzie śmiesznie, 3ci tancerz" - komentują internauci.

 

Druga kadencja

W czwartek Tusk został wybrany na drugą kadencję w roli szefa Rady Europejskiej. Za jego pozostaniem na tym stanowisku było 27 krajów członkowskich UE. Przeciwko była tylko Polska, którą podczas szczytu reprezentowała premier Beata Szydło. Wcześniej polska delegacja domagała się odłożenia wyboru nowego szefa RE w czasie, wniosek ten jednak upadł. Polskim kandydatem na to stanowisko był Jacek Saryusz-Wolski, były już europoseł Platformy Obywatelskiej. Tusk będzie sprawował urząd szefa RE do końca listopada 2019 roku. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Donald Tusk wybrany szefem Rady Europejskiej: "Wasza decyzja jest wyrażeniem naszej jedności"

Więcej o:
Komentarze (513)
Tym zdjęciem z Donaldem Tuskiem podbili sieć. "Można bez obstawy? Można!"
Zaloguj się
 • 54tin

  0

  Super normalny człowiek, nie tchórz jak Kaczyński.

 • walutobox2012

  0

  Skowyt pisiorow na tym forum pokazuje jak bardzo boli ich kolejna porazka w starciu z Tuskiem.. wy to chyba ludzicie tak dostawac w tyłek .....to troche nie zdrowe

 • masz01

  Oceniono 1 raz -1

  Już w wieku 14 lat potrafiłem ujmować "na zdjęciach", to co chciałem...
  Teraz, to i tych dwóch gostków w podartych gaciach potrafiłbym wyciąć...
  "Można? - można".

 • 777edgar

  Oceniono 5 razy 3

  Bo nikt naprawdę nie kocha Prezesa. I boi się nawet swoich rzekomych fanów. Bardzo podobna historia do Stalina. Też miał obsesję, że go załatwią. Może było w tym trochę racji? Mimo gigantycznej ochrony Stalina załatwił Beria. Hmmm... Macierewicz? Misiewicz? Kto Brutusem? ;)))))

 • kmicic-1-1

  Oceniono 5 razy 1

  Widać że normalny facet i oszędny sam sobie robi zakupy nie jak kurduplowaty zakompleksiony "geniusz strategi" z 6-cioma ochroniarzami i facetem ze stołkiem co by go było widać jak zacznie bredzić .

 • Piotr Ryka

  Oceniono 4 razy 0

  Zawsze tak liczycie? 503 komentarze na trzech stronach po pięćdziesiąt i jednej z paroma? Macie cholera liczydło w tej GW zaiste cenzorskie.

 • 111pln

  Oceniono 8 razy 0

  Swoją drogą to dające do myślenia, że wqrw chycił i Putana, i miniprezesa. Widać to zresztą na forum... Onuce, ramię w ramię z wolakami... Jak przed wyborami, pełna sztama przeciwko Tuskowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX