"Najmłodszy polski milioner" już w kraju. Trafił do aresztu w Nowym Sączu

24-letni Piotr K. zatrzymany w Wigilię w Austrii trafił do aresztu w Nowym Sączu - dowiedziało się TVN24. "Najmłodszy polski milioner" był od kilku miesięcy poszukiwany listem gończym.

"Najmłodszy polski milioner" jedzie już do aresztu w Nowym Sączu. Na miejscu ma być ok. godziny 16 - podało TVN24. Jak czytamy w portalu, Piotr K. ma docelowo trafić do Warszawy. O tym, kiedy mężczyzna zostanie przewieziony do aresztu w stolicy zadecyduje prokuratura.

Policjanci odnaleźli Piotra K. w Austrii kilka miesięcy temu. Na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania zatrzymano go dokładnie w Wigilię. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie. Śledczy zarzucają mu w sumie popełnienie sześciu przestępstw. Chodzi o oszustwa, wprowadzanie do obiegu kosmetyków wbrew zakazom czy wprowadzanie do obrotu produktów leczniczych bez pozwolenia. Grozi mu za to nawet do 10 lat więzienia. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

Od 2012 roku mężczyzna funkcjonował w mediach jako "najmłodszy polski milioner". Przedstawiał się jako właściciel kliniki medycyny estetycznej. Przekonywał, że osiągnął sukces dzięki swojej "ciężkiej pracy i determinacji". W lutym 2015 r. usłyszał zarzut w związku ze sprzedażą bez wymaganych zezwoleń preparatu wybielającego zęby.

A TERAZ ZOBACZ: Pijany myślał, że wykiwa policję. Grubo się przeliczył

Więcej o: