Wypadek limuzyny Beaty Szydło. Premier ma potłuczenia, trafiła do szpitala

• W Oświęcimiu doszło do wypadku kolumny rządowej
• Funkcjonariusz BOR jest ranny, premier ma potłuczenia
• W limuzynę Beaty Szydło uderzył inny samochód

Do wypadku doszło na ulicy Powstańców Śląskich w Oświęcimiu. Kolumna rządowa wyprzedzała kierującego Fiatem Seicento, którego kierowca w pewnym momencie skręcił w lewo, nie przepuszczając limuzyny Beaty Szydło. Wówczas kierowca samochodu, chcąc uniknąć zderzenia, próbował zjechać na pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku wypadku do szpitala trafiły trzy osoby. Funkcjonariusz BOR doznał poważniejszych obrażeń nóg i miednicy, prawdopodobnie złamania. Sama premier Szydło ma potłuczenia, została przewieziona śmigłowcem do szpitala w Warszawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MIEJSCA WYPADKU >>>

Dowiedz się więcej:

Jaki jest stan Beaty Szydło?

Początkowo premier została przewieziona karetką do szpitala w Oświęcimiu, gdzie została przebadana tomografem. Szydło czuła dolegliwości bólowe, ale - jak podał wicedyrektor placówki - "istotnych skarg nie zgłaszała". Rzecznik rządu mówi o "stłuczeniach i otarciach". Premier była zapięta w pasy. Zdaniem lekarzy premier będzie musiała być leczona w szpitalu. Śmigłowiec LPR przetransportował premier do Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. WIM poinformował, że "zgodnie z procedurami opieki nad pacjentami VIP, szpital nie udziela informacji o stanie zdrowia premier Beaty Szydło".

Jak doszło do zderzenia?

Policja po około trzech godzinach od wypadku poinformowała, że kolumna rządowa wyprzedzała kierowcę fiata, który skręcił w lewo i nie przepuścił samochodu, w którym jechała Beata Szydło. - Kolumna nie jechała szybko, opuściła rondo, przemieszczała się tą ulicą na sygnałach uprzywilejowania - podali funkcjonariusze na miejscu zdarzenia. Fiatem kierował 21-letni mężczyzna. Kierowcy wszystkich samochodów byli trzeźwi. Policja na razie nie przesądza, kto ponosi winę za wypadek.

CZYTAJ RELACJĘ ŚWIADKÓW >>>

Czy to pierwszy taki wypadek?

W listopadzie ubiegłego roku wypadek miała kolumna aut wiozących premier Szydło z lotniska w Tel-Awiwie. Samochód wiozący premier, który był na czele kolumny, nie uczestniczył w wypadku - zderzyło się kilka bus-ów, w których jechali członkowie delegacji. W wyniku kolizji lekko ranny został funkcjonariusz Biura - w tej chwili przebywa na obserwacji w szpitalu. W ostatnim czasie doszło również do wypadku limuzyn Antoniego Macierewicza. Wcześniej, w marcu ubiegłego roku pękła opona w samochodzie prezydenta, przez co pojazd wpadł do rowu. Prezydentowi ani żadnej z towarzyszących mu osób nic się nie stało.

Komentarze (1608)
Wypadek limuzyny Beaty Szydło. Premier ma potłuczenia, trafiła do szpitala
Zaloguj się
 • Anna Be

  Oceniono 1 raz 1

  CZEŚĆ.JAK LUDZIE Z BORU NIE POTRAFIĄ JEŹDZIĆ SAMOCHODAMI TYM BARDZIEJ OPANCERZONYMI KUPIONYMI ZA NASZE PIENIĄDZE I PO SPECJALNYCH KURSACH TO NIECH Z PANIĄ PREMIER POCIĄGIEM JEŻDŻĄ BO Z TEGO CO WIEM TO POWSTAŁA STACJA PKP TAM SKĄD ONA POCHODZI?A NIE 21 CHŁOPAKA OBWINIAJĄ?

 • wpm1

  Oceniono 1 raz 1

  Swego czasu prawicowe szmatławce dostawały kociokwiku i wieszały psy na Tusku za jego loty rządowym samolotem do Gdańska? A teraz okazuje się, że z premier broszką jest to samo, bo przecież gdy jej limuzyna zaliczyła dzwona w Oświęcimiu była wieziona do domu z lotniska w Krakowie... a w mediach ani mru mru, cichutko, nikomu to teraz nie przeszkadza, a przecież do Krakowa nie przyleciała rejsowym samolotem.

 • Dala Dena

  0

  stłuczeniach i otarcia leczy się w rządowym szpitalu? A woda utleniona nie pomoże?

 • bigark

  0

  Pancerna limuzyna - 2500kg - potrącona przez 600kg seicento, wpada na drzewo? Komentarz: "borowcy wykonali prawidłową procedurę", zatwierdzoną przez ministra MSWiA!!!? Ha-ha-ha!

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz -1

  ZAPŁACZEMY DOPIERO JAK KTÓRYŚ WRESZCIE PRZEZ SWOJĄ GŁUPOTĘ ROZWALI TYLKO SWÓJ NASTĘPNY ŁEB ZAPYZIAŁY!WCZEŚNIEJ ANI MYŚLĘ WSPÓŁCZUĆ GŁUPOCIE!TO NIEULECZALNE!

 • bigark

  Oceniono 2 razy 2

  Jeżeli seicento chciało skręcić w lewo, przy podwójnej linii, to znaczy, że pancerne limuzyny wyprzedzały go na podwójnej linii - przed zakrętem - bez hamowania, na 100ce!!! Pokażcie oszuści schemat skrzyżowania i animację!

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz 1

  JAK TAK BĘDZIECIE PODCHODZIĆ DO TEMATÓW, TO STANIECIE SIĘ GAZETĄ POLSKĄ ,NIE GAZETĄ PL

 • obserwatorfiubziu

  Oceniono 1 raz 1

  DROGA GAZETO! JAK DŁUGO JESZCZE BĘDZIECIE KOMENTATORÓW TRAKTOWAĆ JAK PiS LUDZI ZA IDIOTÓW! JEST GŁUPEK POLITYCZNY I FAKTYCZNY MINISTREM MSW I TYLE!NIE ZMIENICIE TEGO, CHYBA ,ŻE STRATEG GO ZMIENI! RZĄDZĄ NAMI IDIOCI I WY MIŃNYMI JESTEŚCIE OD TEGO BY TO POKAZYWAĆ ,A NIE LIKWIDOWAĆ KOMENTARZE!BEZPIECZEŃSTWU PAŃSTWA SZKODZĄ NIE KRYTYKUJĄCY, ALE IDIOCI NA STOŁKACH!

 • bibu1234567

  Oceniono 1 raz 1

  .TO SAMO CO W SMOLEŃSKU, LECHU MÓWIŁ "ZMIESCISZ SIĘ" BEATA MÓWIŁA "JEDZIEMY" - AMATORSZCZYZNA
  ***DZIĘKUJĘ SERDECZNIE PAJACOWI PETRU ZA OSŁĄBIENIE PO I DANIE WŁADZY AMATOROM PISDZIELCOM!!!!**

  W dojrzałych demokracjach jak ma się taką partię jak PISdy, to nikt nie robi partii typu Nowosmieszna partia ćwierćinteligentów od Petru, tylko taki odpowiedzialny polityk wchodzi do PO i walczy tam o przywództwo. Petru to misiewicz od balcerowicza, którego kiedyś szanowałem, ale pstrategiem on zawsze był słabym w polityce. Nasza ordynacja jest taka, że premiuje wielkie artie jak PO i PISdy. W momencie pojawienia się Nowośmiesznej, wiadomo było, że to ta "partia" banksterów da władze PISdom. W zamian petru dał tylko swój bełkot i niski poziom. Wstyd, że ktoś tak ograniczony był prezesem Towarzystwa Ekonomistów Polskich. Na razi emają ponad 20 wpadek i 20 mln zł straty dotacji, bo nie umieli wypełnić papierków.

  ZA PO TAKIEGO DZIADOSTWA NIE BYŁO!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX