Tak wygląda biblioteka Departamentu Stanu za Trumpa. Wszyscy zwracają uwagę na TEN regał

Razem z prezydentem USA zmienił się także wystrój wnętrz rządowych budynków. Najpierw pojawiły się złote zasłon. Teraz regał, na którym kiedyś piętrzyły się książki, Trump zamienił ponoć w wystawkę autobiografii.

Donald Trump został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych z hasłami głoszącymi zmiany. Polityk dostosował do siebie także wystrój wnętrz Białego Domu. Już następnego dnia po przeprowadzce w Gabinecie Owalnym zawisły złote zasłony oraz "powróciło" popiersie Churchilla. Zmiany dotarły także do innych rządowych budynków. Na regale w Departamencie Stanu podobno usunięto wszystkie książki i poustawiano publikacje autorstwa Donalda Trumpa - twierdzą odwiedzający.

Na tych półkach od wielu lat znajdował się bogaty zbiór z pozycjami dotyczącymi polityki, społeczeństwa, kultury, etc. Po inauguracji tomy podobno zniknęły. Dziennikarz MSNBC Christopher Hayes opublikował na swoim Twitterze zdjęcie, które dostał w prywatnej wiadomości.

"Mój kontakt wysłał mi zdjęcie regału w tzw. Starej Bibliotece Departamentu Stanu EEOB. To pierwsza rzecz jaka rzuci ci się w oczy - skomentował fotografię Hayes.

Budynek, z którego pochodzi zdjęcie, znajduje się na zachód od Białego Domu. Na początku mieściły się tam departamenty: Stanu, Wojny i Marynarki Wojennej. W budynku ciągle znajdują się także biura wielu członków personelu Białego Domu.

A TERAZ ZOBACZ: Dlaczego ludzie boją się prezydenta Trumpa?

Więcej o: