Jacek Kurski "wyjaśnia", gdzie podziało się wymazane serduszko WOŚP. I żartuje z posła

Prezes TVP twierdzi, że jego telewizja nie wymazała serduszka WOŚP z kurtki posła. Swoim żartem pokazał, jaki ma stosunek do manipulacji w Telewizji Polskiej.

W głównym wydaniu "Wiadomości" zbiórce WOŚP poświęcono dokładnie 14 sekund. Był za to m.in. materiał o młodych posłach Platformy, którzy byli za kontynuacją blokady mównicy. Wypowiadał się w nim poseł Arkadiusz Myrcha. Jak zauważył na Twitterze Piotr Witwicki, z kurtki posła Myrchy zniknęło orkiestrowe serduszko. Poseł twierdzi, że miał je przyklejone przez cały czas.

Sprawę skomentował prezes TVP Jacek Kurski. Postanowił ośmieszyć oponenta, zamiast rzeczowo wytłumaczyć, dlaczego dokonano manipulacji. "TVP informowała o WOŚP i nie wycinała serduszek. Tajemnicze zniknięcie z kurtki pana Posła musiało być robotą Belzebuba" - zażartował.

To nawiązanie do niedawnej wpadki posła. Myrcha pytany na antenie TVP Info, czy zna imiona Trzech Króli, chwilę się zastanawiał, po czym wypalił: Kacper, BELZEBUB, Melchior i Baltazar.

Przypomnijmy - po obróbce w programie graficznym widać płaską plamę koloru w miejscu, gdzie było serduszko WOŚP-u.

Miejsce przerobione w programach graficznych, gdzie wcześniej było serduszko WOŚPMiejsce przerobione w programach graficznych, gdzie wcześniej było serduszko WOŚP fot. twitter.com/PiotrWitwicki

Więcej o:
Komentarze (593)
Jacek Kurski "wyjaśnia", gdzie podziało się wymazane serduszko WOŚP. I żartuje z posła
Zaloguj się
 • tableslaw

  Oceniono 2 razy 2

  - Co jest?
  - Nic panie prezesie, serduszko mu sie odlepilo, temu poslu.

 • tym2003

  Oceniono 2 razy 2

  PiSowske WARCHOLSTWO !

 • dabro32

  Oceniono 2 razy 2

  Panie Kurski odpowiadając w ten sposób kpi Pan z narodu polskiego z chorych oraz tych, którzy za państwo zdobywają pieniądze ,raz w roku poświęcają swój czas aby zaopatrzyć szpitale w sprzęt. To co Pan mówi jest żenujące lepiej nie odzywać się wcale i przemilczeć.

 • polololo.ltd

  Oceniono 2 razy 2

  oj kurski kurski, belzebub to ciebie będzie przypalał w piekle za te łgarstwa

 • meszugga

  Oceniono 3 razy 3

  Pan Arkadiusz Myrcha sam sobie winny - przyzwoici ludzie nie rozmawiają z tą telewizją.

 • adkalin

  Oceniono 2 razy 2

  Belzebuba z Torunia?

 • kromekatomek

  Oceniono 2 razy 2

  Media Narodowo-Socjalistyczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX