Komentarze (1026)
Kaczyński zagłuszany na miesięcznicy. Zdenerwowany grzmiał: "Polska zwycięży wbrew zdrajcom"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ekorbel

  Oceniono 10 razy 8

  kto sieje burzę ten zbiera wiatr, Kaczyński umie tylko konfliktować ludzi

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 5 razy -3

  Niech się biją,tylko nie wiem o co???????jest wolność i swoboda,jest praca,więc o co????? Nie macie nic mądrzejszego do roboty.Cały naród na was patrzy i śmieje się ,bo to wygląda jak cyrk.

 • elenem

  Oceniono 8 razy 8

  To dopiero początek. Suweren juz niebawem go zagłuszy. Ten rok bedzie dla niego powodem do duuuzych nerwów. Na własne życzenie. A mogłby sobie na emeryturze spokojnie... spacerowac z kotem w parku. Widać nie chce. :)

 • Kasia Kowalska

  Oceniono 8 razy 6

  Jacy zdrajcy?????przecież wszyscy jesteśmy Polakami.Jest wolność i spokój,o co Kaczyński walczy??? Szkoda,że nie ma Lecha.On miał zupełnie inny charakter i miał wspaniałą żonę.A Jarek tylko podburza.

 • zenekciec

  Oceniono 8 razy 8

  Tworki dumne z absolwenta !

 • senior2244

  Oceniono 6 razy 6

  kurdupel najlepiej się czuje wśród dawnych utrwalaczy władzy ludowej jak np farbowany solidarnościowiec Duda który na jego zawołanie przywiezie swoją bandę z kilofami.

 • cleryka

  Oceniono 7 razy 7

  W trumnach szuka prawdy o katastrofie...to juz zwątpił w komisje Antka i parówki pękające?

 • grzegorz.sliwka

  Oceniono 6 razy 6

  "Jesteśmy pewni, że przyjdzie dzień, kiedy Polska będzie ostatecznie uwolniona od tego wszystkiego, od tej choroby, którą dziś także tutaj widzimy."
  Co za samokrytyka ;)

 • sztadeu

  Oceniono 8 razy 8

  Dochodzenie do "prawdy" już trwa i trwa i trwa...ten kaczy lud ma "anielską" cierpliwość. A może to jest tak, że co miesięcznicę kupują nowych??? Dotacji nikt im nie cofnął.

 • andrzej2310

  Oceniono 9 razy 9

  Czy zdrajcę można zdradzić? Ktoś, kto z premedytacją łamie konstytucję to zdrajca Polski...

 • leszek.30

  Oceniono 11 razy 11

  J. Pucz-Kaczyński , to antypolski , bolszewicki cham, ćwok..!!!

 • sztadeu

  Oceniono 9 razy 9

  <- Jesteśmy pewni, że przyjdzie dzień, kiedy Polska będzie ostatecznie uwolniona od tego wszystkiego, od tej choroby, którą dziś także tutaj widzimy.>
  To prorocze słowa!!!! Ta pisowska choroba już wkrótce przeminie!!!

 • huba562

  Oceniono 12 razy 12

  Hehehe a to się jadek zdenerwował ,bo nic mu tak nie wychodzi jak kłaki z nosa i zęby. 😂😂😂😂😂😂😂

 • dar61

  Oceniono 9 razy 7

  Comiesięczne polityczne pomniki głupoty.

  ***
  'WB', pono z Redakcji:
  '...Po wyjściu ze świątyni, demonstranci...' [przecinkoza]
  >>> świątyni [BEZ przecinka] demonstranci

 • mirarob

  Oceniono 11 razy 11

  i tak wciąż walczy i wrzeszczy wódz jedyny - tylko do tego się nadaje

 • fleshless

  Oceniono 10 razy 8

  Jaruniu, Jaruniu, nie podniecaj się tak!
  Jeszcze nie jest tak, że jesteś polską racją stanu, a każdy, kto cię nie popiera to zdrajca.
  Nieźle ci się w głowie musiało pomięszać skoro tego nie rozumiesz.
  Babę se trzeba było znaleźć, dziadu zgnuśniały!

 • zigzaur

  Oceniono 10 razy 8

  W języku polskim liczne wyzwiska wobec mężczyzn są rodzaju żeńskiego: trąba, fujara, mameja, fajtłapa, niezdara, niezguła, niedojda, duda (czy jakoś podobnie), ciamajda, łazęga, łachudra i wiele innych.
  W języku niemieckim jest die Kartoffel - rodzaj żeński.

 • kotwkaloszach

  Oceniono 12 razy 8

  Te miesiecznice to igrzyska dla najwiekszych oszolomow i mitomanow w naszym kraju...troche zal tych zmanipulowanych i nawiedzonych biedakow, mogliby sie w koncu zajac czyms pozytecznym...

 • hefajstos1

  Oceniono 12 razy 8

  Kaczyński całe życie walczy i walczy i nie może zwyciężyć.Wałęsa miał rację, mówiąc, że Kaczyńscy nie nadają się do budowania zgody i porozumienia.

 • bog43

  Oceniono 9 razy 5

  " Kaczyński to prawdziwy strateg i mąż stanu! " - kto był beneficjentem i pieszczochem władzy tuż po wojnie i dalej - rodzina Kaczyńskich . Dlaczego rodzina Kaczyńskich była taka wyjątkowa , kiedy inni gnili w więzieniach -patrz Kim są Kaczyńscy – " Kalkstejn, fakty, mity i wątpliwości " . Jakim cudem zrobił maturę nie kończąc jednej klasy szkoły średniej – to norma , oszustwo , czy zaleta , uczciwej polskiej rodziny ? To wreszcie złodziej , oszust i krętacz - patrz Fundacja Prasowa Solidarność i innych , te strony latami wiszą w internecie , bez jednego słowa wyjaśnień ze strony samego zainteresowanego . To warchoł warchołów - nie ma jednej jego wypowiedzi , w której by kogoś nie opluł , nie sugerował domniemanych przestępstw , bez wskazania konkretu . Wszyscy to ubecy , złodzieje i krętacze , a idol idiotów bez skazy , a w/w tezy wskazują na zupełnie coś odwrotnego . Wymieniać kogoś za wzór cnót , kto nie zasługuje na to by go w dopę kopnąć to już ponad moje siły . Fanatyczny islam to szczeniak przy tej sekcie pisowskiej , użycie siły dla inaczej myślących , wyglądających to „ margines „ , brakuje tylko bomb .

 • yamxyz

  Oceniono 10 razy 6

  "Dojdziemy do prawdy, także tej prawdy, która jest w grobach (...)" nie bardzo wiadomo, co prezes chciał powiedzieć, ale przypuszczam, że postraszony przez Misiewicza prezydent Putin ujawni rozmowę telefoniczną braci?

 • kotwkaloszach

  Oceniono 12 razy 6

  Widac, ze pana posla Kaczynskiego drecza wyrzuty sumienia za przyczynienie sie do katastrofy i czuje sie zmuszony kontynuowac te bezsensowne miesiecznice, aby zwalac wine na Tuska i kogosiejeszczeda...

 • wranek

  Oceniono 10 razy 6

  Przesunięto obrady Sejmu na 14.00. Jaróś dostał sraczki. Ze strachu.
  Dawałem Im 2 lata. Chyba przesadziłem.

 • wierzacy_prostak

  Oceniono 10 razy 6

  Wszyscy tańczą pod twoje dyktando Kaczafi zaczynając od prezeydenta, premiera, policję ,wojsko i trybunał a ty dalej majaczysz o zwycięstwie.

 • citroen-c4

  Oceniono 12 razy 8

  Kaczyński zagłuszany na miesięcznicy. Zdenerwowany grzmiał: "Polska zwycięży wbrew zdrajcom"
  Ten ćwok -prezes tej kliki idiotów -kurdupel -już się wypalił ,bzdury wykrzykuje zdrajców szuka złodziej na złodzieja krzyczy ,łapać złodzieja ,sam uczestniczył przy inauguracji wyborów prezydenckich na domiar w dwa dni po wizycie w SMOLEŃSKU Prezesa Rady Ministrów Tuska i Premiera PUTINA na grobach zamordowanych w Smoleńsku POLSKICH ŻOŁNIERZY I OFICERÓW
  rozpoczynał swój marsz do reelekcji -to było chamstwo i świństwo katolicko nie do przyjęcia .Teraz ma wyrzuty sumienia i robi wiece dla idiotów z kliki rządzącej.

 • onduma

  Oceniono 9 razy 1

  Trzeba byc fanatykiem aby obchodzic miesiecznice i trzeba byc fanatykiem, idiotą i paranoikiem aby chodzic co miesiac zaklocac komus jak chce takie cos obchodzic

 • mypetroniusz-ak-25

  Oceniono 8 razy 4

  kanalia pisowska,władca marionetek podobno jest w szpitalu,oby z niego nie wyszedł.

 • agened

  Oceniono 10 razy 6

  Prezes był mocno skonfundowany, bo zagłuszali go również jego wyznawcy krzycząc "Jarosław, Jarosław".

 • citroen-c4

  Oceniono 9 razy 5

  Kaczyński po co CI te idiotyzmy ani to nie służy zdrowiu, wszak był mróz,ani wierze ,ani co gorzej żadnej prawdzie .RASOWY polityk i z klasa nie uprawia demagogij ,błędów się wstydzi a za pomyłki przeprasza.Czy doświadczenie i wiedza o tym że 90% społeczeństwa polskiego brzydzi się oglądać telewizję publiczna i słuchać PR nie jest wystarczającym argumentem do zmiany nararacji, czy to o to chodzi rządzącym, aby ich wszyscy mieli w du...pie i naświecie także, nie uprawiajcie demagogij nie powtarzajcie ery sukcesu GIERKA .Czy sądzicie że już wszyscy zapomnieli hasło "telewizja kłamie" abonamentu nie dostaniecie od zarejestrowanych w tym roku też ,i co dalej,zlikwidujcie TVP I PR to tylko fasady

 • batura3

  Oceniono 10 razy 8

  "Jesteśmy pewni, że przyjdzie dzień, kiedy Polska będzie ostatecznie uwolniona od tego wszystkiego, od tej choroby, którą dziś także tutaj widzimy." - ten tchórz chowający się za plecami innych i nie ponoszący za nic odpowiedzialności mówi tak o sobie??? - no, no...szacunek:))))

 • 1utek

  Oceniono 10 razy 8

  Miło posłuchać, ile osób pod wpływem J. Kaczyńskiego .... już prawie dochodzi. A ekstaza już trwa 81 miesięcy.

 • antymilo92

  Oceniono 10 razy 8

  Kolejny seans rosnacej nienawisci, potok klamstw, bredni, ordynarnych obelg pod adresem milionow Polakow, insynuacji, pomowien......
  I wszystko pod krzyzem swietym. A tzw. hierarchom kosciola najwidoczniej to nie przeszkadza.
  Oto kwintesencja polskiego katolicyzmu.

 • gaciekesikowej

  Oceniono 6 razy 4

  jestem za tym rozdać pały obu stronom i niech napie...ją, zobaczymy cioty czy nie cioty

 • ukw8087

  Oceniono 9 razy 9

  jak ten Błazen na tej ,, drabince '' wygląda ...
  Kiedyś go Apopleksja trafi ...

 • kocurimysza

  Oceniono 9 razy 5

  Kaczynski Ty Maly Czlowieczku jestes tylko na krociutko na Tej ziem , TEJ ZIEMI wiec Modl sie o wybacznie smiertelnego grzechu jaki jest udzialem TWOIM w SMIERCI BRATA TWEGO , niech BOG CI wybaczy Bo Ludzie NIGDY , AMEN i Pieklo z TOBA...

 • Jurek Figaro

  Oceniono 10 razy 6

  Jarosław Syfiński zakończy tę farsę jak zejdzie won

 • piotre1987

  Oceniono 13 razy -5

  Liberały lewaki ubecy poplecznicy michnika i jego brata z ubecji przyszli drzeć pape jak druga strona urządza sobie legalne zgromadzenie (jakie by nie było i z kim), toż to kultura liberalna oczywiście michniki pełowcy pzprowcy my możemy my jestesmy tymi co moga oni czytaj 90% społeczeństwa nic nie może, wogóle jak to możliwe ze w sejmie pis i kukiz maja więszkość wogóle demokracja jest jak my rzadzimy jak nie rządzimy to jej nie ma, i tak samo w sejmie grupa 1/3 sejmu robi rozróby a wybiórcza i tvn że pis winien, schizofremi częśc dalsza. Ale lemingowo łyka bo 70 % mediów w rekach wybiórczej i zagranicy więc mamy jak mamy.

 • charly42

  Oceniono 9 razy 7

  Karłowaty drabinkowy posełku, ujawnij wreszcie treść ostatniej rozmowy telefonicznej tuż przed katastrofą. Nie ujawniasz bo to był by koniec twoich występów. Nawet twoi obecni zwolennicy z sekty smoleńskiej by cię pogonili.

 • dokowski

  Oceniono 6 razy 4

  A imię jego profanacja

 • bog43

  Oceniono 9 razy 7

  gdyby w Polsce postępował ktoś inny podobnie jak Kaczyński , to uznano by go za wariata , ubrano w kaftan i wysłano bezdyskusyjnie do Tworek . Nikt z wyznawców tego idioty nie pyta , jaki jest cel , co ma zamiar osiągnąć przez głoszenie tych niewyobrażalnych kłamstw , jawnego łamania prawa i dzielenia Polaków . To albo chore albo zaplanowana dywersja , by Polskę uznano w świecie , za państwo chore , niezdolne do samodzielnego bytu .

 • mam.swoj.mozg.2

  Oceniono 9 razy 5

  Niechcący i bezwiednie, ale prawdę powiedział! Bo faktem jest, że wbrew PiS-owskim zdrajcom Polska zwycięży, a pogrobowcy targowicy, którzy sterczą teraz przy korycie wycierając mordy prawem i sprawiedliwością, zostaną rozliczeni i za przestępstwa przeciwko Konstytucji RP odpowiedzą przed Trybunałem Stanu. Oczyma wyobraźni już widzę Szalonego Antka w białym sweterku szpitala psychiatrycznego, a Misiewiczów, Plastusia i całą resztę złodziejskiej zgrai w pasiakach.

 • ukw8087

  Oceniono 11 razy 9

  trzeba nakręcić film ...
  ,, Człowiek z drabinką ''.
  Poważnie ?
  Tego Świra należy do Tworek odesłać. Na cito.
  PiSdnięty Kurdupel.

 • burmiszcz

  Oceniono 8 razy 6

  Błagam , kto nie ruszył doopy na wybory, niech siedzi dalej w domciu z zamkniętą mordą, nie narzeka, tylko cieszy się, bo mamy takiego Napoleona na jakiego zasługuje nasz upośledzony naród.

 • ordon61

  Oceniono 10 razy 6

  Kurdupel uważa,że Polska to tylko on i jego punkt widzenia . Nie po to 10 mln strajkowało żeby uzurpator z włosami w nosie i brudnymi butami czuł się wszechmocny i jedyny.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX