Schetyna w czasie protestu opozycji wypoczywał na nartach w Austrii? Nisztor "ujawnia", rzecznik PO odpowiada - z humorem

Dziennikarz Piotr Nisztor podał, że lider PO w czasie protestu opozycji wypoczywał na nartach. Na potwierdzenie tej tezy nie przedstawił jednak żadnych dowodów. Zdaniem rzecznika PO może ją zaś obalić kilkadziesiąt osób, które widziały wtedy Schetynę w Sejmie - w kasku i goglach.

– Dziwię się, że Grzegorz Schetyna nie chce się odnieść i opowiedzieć o swoim wypadzie do Austrii. W jeździe na nartach nie ma nic złego. Przecież sport to zdrowie – powiedział w rozmowie z Telewizją Republika Nisztor.

Zdaniem dziennikarza, lider PO był na urlopie w Schladming, w Austrii, tuż przed sylwestrem, podobnie jak lider Nowoczesnej Ryszard Petru.

Informacje podane przez Nisztora szybko zostały podane przez prawicowe media. Tymczasem rzecznik PO Jan Grabiec odniósł się do sprawy na Twitterze: "Kilkudziesięciu świadków potwierdza: G. Schetyna widziany w goglach i kasku 29 i 30.12 w Sejmie na posiedzeniu Klubu i Zarządu PO :) - napisał.

 

Więcej o: