Komentarze (218)
Obejrzeliśmy ostatnie nagranie z Sali Kolumnowej. Co z niego wynika? [CZTERY WNIOSKI]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • farah

  Oceniono 22 razy -12

  I przeciwwagą dla tej hołoty stało się marne parę kijowych groszy i mucha cierpiąca na chorą ambicję medialną.

 • tom-mat55

  Oceniono 23 razy 19

  To był dzień przemocy, szwindli i przekrętów na oczach całej Polski. I niech nam nie wmawiają, że było inaczej.

 • gramaar

  Oceniono 15 razy 13

  Cały Sejm to kompromitacja.

 • plastikpiokio

  Oceniono 16 razy 14

  na filmie z tej kolumnowej widziałem zapożyczoną scenę z rejsu jak te złodzieje i partyjni terrorysci w krawatach grają w dupniaka z narodem ----oni leją nas po dupie ale my nigdy nie zgadniemy ktory akurat wali. narod w dupsko

 • gadagadu

  Oceniono 9 razy 5

  A jestem ...... za ros..pie..erdo...leniem gospodarki i prawa w tym kraju ......

  ci co są nieprzyzwoicie bogaci ..... odlecą do ciepłych krajów

  ci co umieją zarobić ..... nie zginą

  ci co mają fach i kwalifikacje ...... najwyżej wyjadą i nie zginą

  a ci co nic nie mieli i nic nie potrafili to nic nie będą mieli i dostaną kartki .......

  na masło, mięso, wędlinę, ...... i w kolejki .... i listy kolejkowe ..... i nocki na mrozie .......

  a emeryty ....... wrócą wspomnienia ...... wróci młodość ......

 • jnd

  Oceniono 23 razy -17

  bolszewickie media przestancie szukac dziury w calym, klamiecie,poslowie PO, Nowoczesnej klamia i to cala wasza wartosc tyle co zwyklego pospolitego oszusta.
  Dla klamcow ioszustow nie ma miejsca w sejmie. Te dwie partie powinny wypasc z polityki jesli obywatele cenia sobie uczciwosc, rzetelność iprofesjonalizm.
  Klamcow politykow i dziennikarzy nalezy przynajmniej olac niech znikna z zycia politycznego i przestana szkodzic Polsce.

 • edwarddyp

  Oceniono 20 razy -16

  Ja proszę Panią widziałem też takie wideo, że posłowie opozycji blokowali mównice i fotel marszałkowski. Utworzyli taką blokadę, że posłowie innych klubów nie mogli dojść do mównicy.

 • pl_71

  Oceniono 14 razy 10

  PIS uprawia draństwo i dewastacje Polski, ale najgorsze jest to, że nie mamy opozycji! Nie mamy opozycji, która będzie w stanie to zakończyć. Każdy patrzy na swój ogródek i dba o swoje korytko... Nie ma lidera. Smutne

 • zgred60

  Oceniono 10 razy 8

  PiS łamie Konstytucję RP. Budżet na rok 2017 przyjęto na spotkaniu KP PiS'u. To jest problem, który musi znaleźć rozwiązanie.

 • rafthetough

  Oceniono 16 razy -6

  czyli upadł kolejny mit wyborczej, jakoby nie było kworum. zaoranie na całej linii lewackiej propagandy. A posłowie PO kłamali w żywe oczy, że niby nie wpuszczono ich na sali, a widać ich na nagraniu. swołocz bez honoru i moralności.

 • irishrem

  Oceniono 10 razy 6

  Pisiory to jest jednak jak widać na nagraniu wredny gatunek ludzi.

 • ochujek

  Oceniono 15 razy 11

  PiS odgradza się płotami, krzesłami. Ukrywa nagrania. Żeby tylko ich machloje nie dotarły do publicznej wiadomości.

 • bpasik

  Oceniono 16 razy 12

  PiS(Pasożyty i Szubrawcy) plus Hieny cmentarne. Lenin powiedział po trupie Polski do Europy. Kłamczyński myśli- Po trupie Smoleńska po władzę i ją ma. A teraz zaliczają każdy pogrzeb tak jak nasz (jak do brzmi)hm prezydent.

 • rozterka47

  Oceniono 22 razy 22

  Jednym słowem na sali panował totalny chaos , obce osoby nie wiadomo , co tam włąsciwie robiły , wejście posłów innych opcji było utrudnione i w takich warunkach PIS głosował budżet i inne ustawy .
  Tak czy siak żenujące i niepoważne.

 • ursynow33

  Oceniono 23 razy 21

  Ojczyzne wolna od pis ciuli racz nam zwrocic Panie!

 • komentator.81

  Oceniono 27 razy -21

  4 wnioski z nagrania są takie:

  1. PiS ma rację
  2. Protestujący KŁAMIĄ w wielu punktach co (i co chwilę zmieniają wersję)
  3. Głosowanie było prawidłowe i nie było problemu z kworum
  4. Nagranie KOŃCZY dyskusję

 • jakis_gosc01

  Oceniono 26 razy -12

  PO się samozaorało, Nowoczesna ze swoim Rysiem lowelasem się samozaorała, KOD ze swoim złodziejem i alimenciarzem na czele się samozaorał. No o "lepszej" opozycji, to Kaczyński i całe PiS chyba nawet w snach nie marzyli. :P

 • mapi7

  Oceniono 17 razy 17

  PRECZ z PiSem!

 • rewopk

  Oceniono 13 razy 11

  Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia.
  Definicja głupoty wyjaśnia treści pisemnych wypowiedzi PiS-owskich trolii.

 • fullajt

  Oceniono 16 razy 12

  Proszę was, nie bądźcie dla PiSiaków nazbyt okrutni. Nie wypada. Według naukowych badań mają oni, jako prawica, IQ średnio o kilkanaście procent niższe od reszty.

  Kto nie wierzy, niech wpisze w google "iq a poglądy polityczne". Wyskoczy mnóstwo informacji na ten temat.

 • niepisaty_wyksztalciuch

  Oceniono 15 razy 11

  Okoliczności tego głosowania są żenujące, więcej powagi ma walne zebranie spółdzielni mieszkaniowej niż ten "sejm". Ustawy budżetowej nie powinny obciążać wątpliwości proceduralne, dlatego posiedzenie należy po prostu powtórzyć tak jak w Austrii powtórzono wybory prezydenckie. Wymaga tego powaga sejmu, waga głosowanej ustawy, szacunek dla konstytucji, prawa i obywateli i tyle w temacie

 • jan_sobczak1

  Oceniono 25 razy -19

  To tak jak z tymi podsłuchami. Nagłośnić że były a nie o czym mówiono. Tutaj widać że drzwi są otwarte nikogo nie zatrzymują a sponsorowana przez WNP opozycja ordynarnie kłamała. Kłamstwo to jedyna broń Moskwy i jej przydupasów z GW i Nowoczesnej.

 • mtborek

  Oceniono 22 razy -14

  Widać że PIS ma rację,
  ale opozycja jak te małpy w klatce podskakuje i wrzeszczy kiedy prezes wali prętem po klatce !
  A prezes będzie walił po prętach klatki jeszcze przez 3 lata (co najmniej !)
  Macie ( opozycjo ) na to tyle siły fizycznej żeby skakać przez 3 lata ?
  A może się opozycja wykaże się intelektem i zapoda jakiś program pro społeczny ?
  Taki dla Polski i Polaków ? A nie dla Brukseli i Tusków i innych Merkel ?
  Społeczeństwo czeka ;)
  Ja nie PIS-owiec, jeno zwykły Polak.

 • edals

  Oceniono 5 razy 3

  Czy ktoś wie co przewidują przepisy prawa w sytuacji gdyby wszyscy posłowie opozycyjni złożyli mandaty i nikt z ich partii nie chciałby ich objąć ? Czy Sejm mógłby funkcjonować w liczbie 235 posłów PiS do końca kadencji ?

 • netykieta.sztychnci

  Oceniono 25 razy -17

  Z nagrania wynika, że było kworum, bo gdyby było inaczej, już dawno byście o tym kwiczeli. Budżet został przegłosowany zgodnie z procedurą. I tyle w temacie. Szalom, leszcze.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 14 razy 6

  Z nagrania wynika jasno, że będą przyspieszone wybory. Andrzej Duda nie może podpisać półlegalnie przegłosowanej ustawy, musi ją skierować do Trybunału Konstytucyjnego, który ma 2 miesiące na wydanie wyroku w tej sprawie, ustawa musi zostać uchwalona i podpisana do końca stycznia, a że Pani Przyłębska to najbardziej leniwa sędzina w całej Polsce nie ma szans, żeby TK przed końcem stycznia ogarnął sprawę.

 • adam-aga

  Oceniono 19 razy -15

  Cztery punkty i wniosek? Kworum było, posłowie opozycji byli na sali, na salę mogli wejść posłowie, ie osoby postronne tylko pracownicy klubu parlamentarnego i Kancelarii Sejmu czyli głosowanie było ważne. Brawo pan marszałek , brawo PiS. I tak kończy totalno-radykalna opozycja.

 • Marek Nowak

  Oceniono 15 razy -11

  A to pech. Kijowski złapany na złdizejstwie. A miało być tak pięknie. Kod , nowy rząd i znowu koryto szerokie dla pismaków z czerskiej. A tu kupa. Kasy nie będzie rządowej. A kijwoski to złodziej

 • 2jimmy13

  Oceniono 16 razy 6

  Co z tego wynika? A no wynika że, dwa tygodnie wystarczą żeby nagranie odpowiednio spreparować.

 • idziezimaodmorza

  Oceniono 12 razy 10

  Budżetu nie ma - głosowanie sfałszowane. Przewodniczącego Trybunału Konstytucyjnego nie ma - wybory sfałszowane. Za przewodniczący KOD-u rozciąga się smród na całą Polskę Suweren prowadzi strajk głodowy pod Opolem, bo władza ma go tam gdzie plecy nazwę kończą .
  A niech to ślag trafi .
  CZY W POLSCE JEST COŚ NORMALNEGO .

 • hen-live

  Oceniono 17 razy 15

  Ta cała dyskusja o kworum nie kworum,liczenie głosów itp nie ma sensu to tylko PiSowi na tym zależy.Trzeba zacząć od tego że te całe posiedzenie było nielegalne bo sprzeczne z Konstytucją RP która gwarantuje że wszystkie plenarne posiedzenia Sejmu czy Senatu muszą odbywać się w obecności mediów,dziennikarzy.Czyli wszelka dyskusja jest jałowa od początku.

 • guarnica

  Oceniono 18 razy 10

  Moi znajomi, którzy głosowali na PiS uważają, że zostali oszukani. Oni głosowali na Szydło i na Dudę, a nie na Kaczyńskiego i Macierewicza. Twierdzą, że w kampanii wyborczej był taki przekaz, że Duda i Szydło będą niezależni , a Kaczyński i Macierewicz nie będą mieli wpływu na decyzje rządu. A okazało się odwrotnie. Gdyby wiedzieli że tak będzie to by nie głosowali na PiS, zostaliby w domu.

 • kenjed

  Oceniono 14 razy 4

  Petru zawiodłeś. Czy ty nie rozumiesz że tu chodzi o prawa Polaków zapisane w Konstytucji, a nie o to na jakich warunkach ty dasz się przeprosić. Jak dla mnie to naplucie ci w twarz możesz nazwać deszczem, ale każdy poseł do przedstawiciel 80 000 Polaków i ma OBOWIĄZEK pamiętać głównie o tym, a nie o sobie. PiS zlekceważył Polaków i nie należy z nimi rozmawiać, wcale !!!. Podstawowy warunek jaki muszą spełnić to uderzyć się w pierś i wyznać winę, przeprosić naród, ukarać winnych, zacząć respektować prawo. I dopiero wtedy można zastanowić się czy zacząć ich zauważać. A nie to nie !!!! Ryszardzie Petru - polityka polityką, ale honor i szacunek dla prawa przede wszystkim. Zadna polityka nie może usprawiedliwiać tolerowania bezprawia.

 • student_zebrak

  Oceniono 10 razy 6

  rzad lata gownianymi samolotami, Sejm jest "chroniony" przed terrorystami gownianymi kamerami. Przy milionach topionych w Sejm i Senat, kilka tysiecy na sprawne i nowoczesne kamery PROFESJONALNE , to nie jest zbytek.
  Od zaraz - kazde posiedzenie izby czy komisji powinno byc rejestrowane wizualnie i dzwiekowo z zachowaniem taktowania czasowego. Kuchta i reszta nie gwarantuje bezstronnosci, nie gwarantuje praworzadnosci.

 • ztomek

  Oceniono 15 razy 7

  Wnioski
  1. Trzeba chodzić na wybory !!
  2. Lewica kłamała, że nie ma różnicy pomiędzy PO i Pis
  3. Kościół poparł PIS i chce za to suwenirów od PISu
  4. Opozycja nie ma lidera z charyzmą (chyba, że wróci Tusk)

 • knl111

  Oceniono 9 razy 7

  Czy to oznacza, że od teraz radni miejscy z każdej partii będą mieli prawo siadać sobie w ławach poselskich na sali plenarnej podczas obrad sejmu?

 • niezalany

  Oceniono 17 razy 13

  cztery wnioski i cztery pytania:
  1 dlaczego pozostałe wejścia zostały zablokowane?
  2 dlaczego została zbudowana barykada z krzeseł?
  3 w jaki sposób postronni "usprawniali" prace?
  4 czy trzy w/w fakty miały "cokolwiek" na celu?

 • JagdWehrwolf

  Oceniono 22 razy 18

  Pełna mobilizacja PiSowska na forum najbardziej znienawidzonej przez nich gazety. Znaczy, że GW robi coś dobrze.

 • antykaczysta40

  Oceniono 11 razy 5

  "Osoby niebędące posłami prawdopodobnie nie głosowały" Idę spać.

 • norbertrabarbar

  Oceniono 34 razy 22

  Ja jestem w szoku bo dowiedziałem się dzisiaj, że ojciec Terleckiego był kapował SB przyjaciół więc Terlecki odziedziczył "gen zdrady".

  Dowiedziałem się, że ojciec Andrzeja Kryże powiedził rotmistrza Pileckiego - skąd Kryże znają się z Kaczyńskimi? Nie wiem. ale willa na na Żoliborzu była prezentem partii dla rodziny Kaczyńskich.

  Dowiedziałem się także dzisiaj, że poseł PiS jedynie z wykształceniem podstawowym Krasulski mógł strzelać do strajkujących na pomorzu robotników.

  WTF?

 • rajmund.siewierny

  Oceniono 24 razy 20

  Lata temu zaniechali wyjaśnienia " był czy nie był alkoholikiem Leszek Kacyński" i stąd cały ten burdel ;-) Grzech zaniechania ojciec wszystkich nieszczęść w historii ludzkości.

 • maxthebrindle

  Oceniono 13 razy 11

  No i co się pani chwali, pani Wiktorio, że pani obejrzała? PiS pracowicie oglądał klatka po klatce przez trzy tygodnie, żeby zobaczyć, czy się coś kompromitującego nie nagrało. Skoro upublicznili film, to oznacza, że się nie nagrało, albo też dało się sprawnie 'wyciąć'. Gdyby nadal twierdzili, że ze względu na walkę z terroryzmem opublikować nie można, to by znaczyło, że coś się nagrało i wyciąć się nie daje. Proste.

 • rtrwt

  Oceniono 22 razy 22

  "Obejrzeliśmy ostatnie nagranie z Sali Kolumnowej. Co z niego wynika?"

  Łodzianie mają to w doopie.

  Po odstrzeleniu Caracali własnie dzisiaj minister z małego "m" wypie...ł Chińczyków z Miasta Łodzi którzy chcieli dalej inwestować w Nowy Szlak Jedwabny budowany od wielu lat...

  Gratuluję Słowakom ew. Czechom!!!

 • gustaw baran

  Oceniono 27 razy 3

  PiS na śmietnik, nowe wybory. A jak nie wyjdą po naszemu, to następne, aż do skutku !!! Polacy ratujmy demokrację !!! Popierajcie nas bo PiS zniszczy całkowicie naszą Ojczyznę !

 • antonikarcz

  Oceniono 51 razy 45

  Przecież wszystko było legalne, tak orzekł PISowski autorytet prof. zw. dr hab. Bogusław Banaszak skazany za plagiat związany z wydaniem w 2003 polsko-niemieckiego "Słownika prawa i gospodarki".

  Kolejny PISowski autorytet wyrokiem.

  Pewnie wydaje opinie za ułaskawienie przez dupę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX