"Krosno przeprasza za Stanisława Piotrowicza". Protest przed biurem poselskim byłego prokuratora

• W Krośnie odbyła się demonstracja przed biurem poselskim Piotrowicza
• Protest w pobliżu krośnieńskiego rynku zgromadził kilkaset osób
• Na transparentach było m.in. hasło "Krosno przeprasza za Piotrowicza"

Stanisław Piotrowicz jest posłem PiS z Krosna i to tam znajduje się jego główne biuro poselskie. W rocznicę wybuchu stanu wojennego przed budynkiem, w którym się znajduje, odbył się protest przeciwko działaniom byłego prokuratora. Wśród haseł były m.in. "Krosno przeprasza za Stanisława Piotrowicza".

Kilkuset osobowy tłum skandował "13 grudnia spałeś do południa", "Czasy się zmieniają, a Stanisław ciągle w komisji" i "Piotrowiczu - Misiewiczu". Jak podaje serwis terazkrosno.pl, przed biurem poselskim zapalono i złożono znicze.

Dowiedz się więcej:

O co chodzi w sprawie Piotrowicza?

TVN24 ujawniła akta IPN, z których wynika, że Piotrowicz podpisał się pod aktem oskarżenia przeciw Antoniemu Pikulowi - działaczowi Solidarności, który został oskarżony w stanie wojennym o rozprowadzanie ulotek. PO i Nowoczesna chcą odwołania Piotrowicza z funkcji szefa komisji sprawiedliwości; domagają się, aby złożył mandat poselski. Sam Piotrowicz powiedział dziennikarzom, że nie widzi "żadnych powodów" do rezygnacji z mandatu poselskiego. Poseł początkowo zaprzeczał, potem przyznał, że faktycznie ''parafował'' dokument. 

Więcej o:
Komentarze (170)
"Krosno przeprasza za Stanisława Piotrowicza". Protest przed biurem poselskim byłego prokuratora
Zaloguj się
 • miastowiec-ze-wsi

  0

  Brawo Krosno. Jest jesze nadzieja na normalność na Podkarpaciu. Jak widać nie zostało ono całkowicie oczadzone PiSowsko-klerykalną propagandą.

 • vito60

  Oceniono 1 raz 1

  Macie więcej powodów do przeprosin, mówię tu o tych co niejednego piotrowicza w Krośnie wybrali. Dla demonstrantów szacunek.

 • thorsdotter

  Oceniono 4 razy 4

  Warszawa kaja się za Jarosława Mściwego....

 • butlun1

  Oceniono 1 raz -1

  A Toruń za Scheuring-Wielgus.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 4 razy 4

  Ciekawe kiedy Syców przeprosi za Beatę? Mógłby,

 • globus1065

  Oceniono 3 razy 3

  Jestem z Jedlicza. Dziękuję KROŚNIANIE, dzięki większości i mądrości mieszkańców miło czytać w internecie i oglądać niepisowskie TV.
  Pozdrawiam z Koszalina

 • a.k.traper

  0

  A czemu Krosno przeprasza, czyżby wszyscy na niego głosowali, bo przecież Piotrowicz jest spod Krakowa, z Bochni a nie z z uroczego Krosna?

 • pissynowiekalego

  Oceniono 4 razy 4

  Korki od szampana jako wyraz radości na działalność Kaczyńskiego strzelają regularnie tylko w jednym miejscu na świecie. Tylko tam się cieszą z niszczenia Polski. Tym miejscem jest Kreml. No to kogo Kaczyński miał sobie dobrać do niszczenia Polski jak nie własnie takich zasłużonych i odznaczonych komuchów jak Piotrowicz ?Ciekawe tylko kto na kogo ma w tym duecie kwity. I kiedy to wypłynie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX